Miniinvazivní modelace velkých stydkých pysků

Autor:

Tak jako u všech partií, kde se projevuje vlivem stárnutí úbytek vlastního vaziva, nebo kde toto vazivo z nějakého důvodu chybí, lze doplnit i u velkých stydkých pysků a Venušina pahorku tento nedostatek unikátním materiálem Metacrill, který postupně přinutí tělo vytvořit v aplikovaném místě vlastní vazivo a žádanou oblast vymodeluje do původního nebo žádaného tvaru.

Metacrill je materiál, který je složený z nosného inertního gelu a kuliček polymetylmetacrylátu (PMMA) o velikosti střední lidské buňky. Princip vytvoření vlastního vaziva spočívá v unikátní myšlence využít reakce těla na cizorodý materiál. Takže po aplikaci PMMA do tkáně začne tělo kolem mikroskopických kuliček vytvářet kolagenní vlákna s cévním zásobením. Nosný gel se postupně odbourá a jeho objem je nahrazen vlastním vazivem.  
Aplikace se provádí tupou kanylou v lokálním znecitlivění vstupních bodů.
Po zákroku není nutná žádná zvláštní péče.

Podrobné informace o tomto zákroku včetně ceníku naleznete na webových stránkách www.plastikatela.cz, kde najdete veškeré dostupné podrobné informace o Metacrillu.

Aktualizováno: 21.10.2015

Související recenze a zkušenosti

MGM 14.11.2017
Spokojený/á

velke diky pane svatopluk svoboda a pani ředitelko stepanko vankova, velke diky celemu vasemu personalu! jste naprosty, nejlepsi profesionalove ve svém oboru s tim nejsrdecnejsim lidským pristupem! jsem maximalne spokoje... Více 

1 Like  

Miniinvazivní modelace velkých stydkých pysků - Ceny

Ceny od 15 000 Kč
obvykle do 20 000 Kč
RVmedCentrum privátní klinika s.r.o.
Ceny od 15 900 Kč
Perfect Clinic - centrum estetické medicíny
IP Beauty
Kladno
Ceny od 8 000 Kč
IP Beauty
Ceny od 15 000 Kč
Arte Clinic
Ceny od 15 000 Kč
obvykle do 19 000 Kč
MUDr. Tomáš Ventruba
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní