Miniinvazivní modelace velkých stydkých pysků

Autor:

Tak jako u všech partií, kde se projevuje vlivem stárnutí úbytek vlastního vaziva, nebo kde toto vazivo z nějakého důvodu chybí, lze doplnit i u velkých stydkých pysků a Venušina pahorku tento nedostatek unikátním materiálem Metacrill, který postupně přinutí tělo vytvořit v aplikovaném místě vlastní vazivo a žádanou oblast vymodeluje do původního nebo žádaného tvaru.

Metacrill je materiál, který je složený z nosného inertního gelu a kuliček polymetylmetacrylátu (PMMA) o velikosti střední lidské buňky. Princip vytvoření vlastního vaziva spočívá v unikátní myšlence využít reakce těla na cizorodý materiál. Takže po aplikaci PMMA do tkáně začne tělo kolem mikroskopických kuliček vytvářet kolagenní vlákna s cévním zásobením. Nosný gel se postupně odbourá a jeho objem je nahrazen vlastním vazivem.  
Aplikace se provádí tupou kanylou v lokálním znecitlivění vstupních bodů.
Po zákroku není nutná žádná zvláštní péče.

Podrobné informace o tomto zákroku včetně ceníku naleznete na webových stránkách www.plastikatela.cz, kde najdete veškeré dostupné podrobné informace o Metacrillu.

Aktualizováno: 21.10.2015

Autor

Absolvovala LF UK v Praze v r. 1985, od r. 1996 chirurgická praxe, specializace na komplexní sklerotizaci, v r. 1999 ji prezentovala na ČT1 Sama doma, od r. 2010 1. klinika bioplastiky v ČR (zákroky bez jizev s trvalým efektem), odstranění útvarů na kůži elektrokauterem (zákrok bez omezení).

Související recenze a zkušenosti

MGM 14.11.2017
Spokojený/á

velke diky pane svatopluk svoboda a pani ředitelko stepanko vankova, velke diky celemu vasemu personalu! jste naprosty, nejlepsi profesionalove ve svém oboru s tim nejsrdecnejsim lidským pristupem! jsem maximalne spokoje... Více 

1 Like  

Miniinvazivní modelace velkých stydkých pysků - Ceny

Ceny od 15 000 Kč
Arte Clinic
Ceny od 17 000 Kč
obvykle do 19 000 Kč
MUDr. Tomáš Ventruba
Ceny od 15 900 Kč
Perfect Clinic - centrum estetické medicíny
IP Beauty
Kladno
Ceny od 8 000 Kč
IP Beauty
Ceny od 15 000 Kč
obvykle do 20 000 Kč
RVmedCentrum privátní klinika s.r.o.
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní