Miniinvazivní modelace velkých stydkých pysků

Tak jako u všech partií, kde se projevuje vlivem stárnutí úbytek vlastního vaziva, nebo kde toto vazivo z nějakého důvodu chybí, lze doplnit i u velkých stydkých pysků a Venušina pahorku tento nedostatek unikátním materiálem Metacrill, který postupně přinutí tělo vytvořit v aplikovaném místě vlastní vazivo a žádanou oblast vymodeluje do původního nebo žádaného tvaru.

Metacrill je materiál, který je složený z nosného inertního gelu a kuliček polymetylmetacrylátu (PMMA) o velikosti střední lidské buňky. Princip vytvoření vlastního vaziva spočívá v unikátní myšlence využít reakce těla na cizorodý materiál. Takže po aplikaci PMMA do tkáně začne tělo kolem mikroskopických kuliček vytvářet kolagenní vlákna s cévním zásobením. Nosný gel se postupně odbourá a jeho objem je nahrazen vlastním vazivem.  
Aplikace se provádí tupou kanylou v lokálním znecitlivění vstupních bodů.
Po zákroku není nutná žádná zvláštní péče.

Podrobné informace o tomto zákroku včetně ceníku naleznete na webových stránkách www.plastikatela.cz, kde najdete veškeré dostupné podrobné informace o Metacrillu.

Aktualizováno: 21.10.2015

Související recenze a zkušenosti
Modelace stydkých pysků v lokální anestezii
Miniinvazivní modelace velkých stydkých pysků
  Spokojený/á
Operoval mě MUDr.Tomáš Ventruba a touto cestou bych mu chtěla i celému týmu V-CLINIC moc poděkovat. Na operaci jsem byla asi před měsícem.Zákrok proběhl v lokální anestezii a bolest byla minimální... Více 
Modelace intimních partií
Miniinvazivní modelace velkých stydkých pysků
  Spokojený/á
velke diky pane svatopluk svoboda a pani ředitelko stepanko vankova, velke diky celemu vasemu personalu! jste naprosty, nejlepsi profesionalove ve svém oboru s tim nejsrdecnejsim lidským pristupem!... Více 

V jaké fázi se nacházíte?

   
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní