Modelace hýždí a vnitřních stehen

Autor:

Symbolem ženskosti jsou prsa, boky a zadek. Na vylepšení poprsí už je řada metod. Ale k vytvoření těch správných proporcí hýždí u nás stále metoda chyběla nebo byla neuspokojivá. Pokud chcete výrazně vylepšit vaše tělesné kontury, máte ochablé a nevyčnívající zploštělé hýždě v pokleslé poloze a potřebujete lifting vnitřních stehen, pak s metodou modelace budete velmi spokojeni. Provádí se bez narkózy, bez jizev, ale s okamžitým výrazným efektem, minimální rekonvalescencí a dlouhodobým efektem zákroku.

Modelace hýždí a vnitřních stehen se s úspěchem využívá ve světě od roku 1992. Tento zákrok se pyšní velikou spokojeností pacientů a dále se vyznačuje okamžitým výrazným efektem, krátkodobou rekonvalescencí a dlouhodobým výsledkem 5 až 8 let. Různorodé vnímání estetických tvarů a proporcí hýždí je založeno na etnických rozdílech v různých koutech světa, ale vysoko umístěné hýždě a dlouhé nohy budou vždy působit esteticky a elegantně. Naše ambulantní modelace hýždí uspokojí vaše požadavky na zkrášlení tvaru a úpravu pozice hýždí bez jizev a bez cizích těles. Pooperační doba je krátká a pacienty dobře snášená, zatímco výsledek zákroku je dlouhodobý.

Proč dochází k poklesu hýždí?

Pozice hýždí je dána umístěním velkého hýžďového svalu. U žen však většinou bohužel obsahuje níže umístěnou tukovou tkáň, která nevzhledně prodlužuje hýždě směrem dolů. Dlouhé povislé hýždě jsou viditelné i při pohledu z boku a vizuálně zkracují dolní končetiny a nepůsobí esteticky.

Co modelace hýždí a vnitřních stehen dokáže?

Unikátní metodou fixace pohyblivé tkáně k nepohyblivé tkáni jsou hýždě vyzvednuty, získávají polokulatý a plný tvar při pohledu z profilu. Touto modelací hýždí navíc odstraníme povislost vnitřních stehen. Výsledkem modelace hýždí je zkrášlení, vytvoření estetických proporcí a správné polohy hýždí, lifting ochablé tkáně, prodloužení dolních končetin, zkrácení délky trupu v poměru k nohám.

106 lifting hyzdi thumb

Indikace k modelaci hýždí a vnitřních stehen

V mládí má většina žen krásné kulaté „zadečky“. Ty bohužel s věkem klesají a vytváří se neesteticky dlouhé hýždě, které opticky zkracují nohy. Modelace hýždí a vnitřních stehen dokáže vrátit hýždě a vnitřní stehna do pozice, kde byly v mládí. Zákrok je vhodný pro středně těžkou až těžkou ochablost kůže v dolní části hýždí, s minimálními nebo mírnými tukovými ložisky, dále je s úspěchem prováděna tam, kde je třeba odstranit povislá vnitřní stehna. U pacientů s masivními tukovými ložisky provede lékař nejdříve liposukci SlimLipo laserem asistovanou liposukci, aby snížil objem a hmotnost tuku.

Průběh zákroku modelace hýždí a vnitřních stehen

  • V lokální anestezii
  • Bez jizev
  • Dlouhodobý efekt 5 až 8 let

Modelace hýždí a vnitřních stehen se provádí v lokální anestezii ambulantně tedy bezbolestně.

Prvním krokem je fixace podkožní tkáně hýždí do vyšší polohy díky speciálnímu nástroji a následnému chirurgickému šití. Lékař provede fixaci ke stabilním strukturám v křížové oblasti. Právě tento způsob zaručí stálou podporu a dlouhodobý efekt modelace, který je 5 až 8 let. Metoda pracuje pouze s vlastní tkání, nejsou použity žádné implantáty. Fixace ke stabilní struktuře zajišťuje maximální trvanlivost estetického efektu. Hýždě se zformují do esteticky zvednutého a vypouklého tvaru. Zploštělé a volné hýždě jsou zvednuty „do kapes džínů“, uvolněná vnitřní stehna v podstatě zmizí. Tento zákrok všichni pacienti hodnotí velmi pozitivně a jsou nadšeni výsledným efektem.

Rekonvalescence po zákroku modelace hýždí a vnitřních stehen

Samotný výkon trvá asi hodinu. Před výkonem je nutná konzultace.
Díky tomu, že se nevkládá žádné cizí těleso, je i rekonvalescence výrazně kratší než u úpravy hýždí pomocí silikonového implantátu a je zachován přirozený tvar hýždí. Po dobu tří dnů je doporučen klidový režim, kdy ale pacienti nejsou omezeni v běžných činnostech. Bolest je individuální, ale ve většině případů mírná a lze ji tlumit běžnými analgetiky.

Ihned po zákroku jsou viditelné pouze vpichy, které zmizí do 3 dnů, nedochází k tvorbě modřin.

lifting hyzdi pred
Modelace hýždí před a po

Aktualizováno: 25.5.2016

Zvětšení a modelace hýždí a boků - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní