Navigace

  • Úvod
  • O zákroku

Úvod

Kanadská autorka Elizabeth Hall-Findlay popsala ve své knize Aesthetic Breast Surgery techniky zmenšení, respektive modelace poprsí s využitím tzv. cirkumvertikální jizvy. To znamená, že výsledná jizva je jen okolo prsních dvorců a od dvorců svisle dolů. Nevytváří se horizontální jizva tvaru obráceného písmene T, jako tomu bylo při starších postupech.

O zákroku

Plastika prsou zahrnuje celou řadu metod. Jednou z nich je modelace prsou metodou Single Scar. Je to vlastně jiný způsob úpravy kožního krytu na prsou, přičemž samotná modelace, nebo zmenšení prsní žlázy, může být realizovaná více způsoby. Při většině modelačních technik je zachovaná činnost mléčných žláz, a proto je možné po tomto zákroku zcela normálně kojit.

"Informace, které jsou uvedeny na této webové stránce, jsou pouze informativní a nikdy nenahradí informace, které by Vám měl poskytnout Váš estetický lékař, kosmetický chirurg nebo estetický specialista. Pokud zvažujete podstoupit jakoukoli lékařskou léčbu nebo zákrok (také v případě pochybností nebo dotazů), obraťte se přímo na svého odborného lékaře, který Vám poskytne odpovídající informace. Společnost Estheticon neschvaluje ani nedoporučuje žádný obsah, postup, produkt, názor, zdravotnický personál ani jakékoli jiné materiály a informace uvedené v jakékoli části této webové stránky."