Máte před zákrokem?

Vyplňte krátký dotazník a pošlete nezávaznou poptávku až 4 specialistům na tento zákrok. Díky dotazníku snadněji získáte konkrétní odpověď od špiček v oboru – rychle a zdarma.

Máte po zákroku?

Sdílejte své zkušenosti v rychlé anketě a pomozte ostatním se lépe rozhodnout.

  1. Step 8
  2. Step 9
  3. Step 10
  4. Step 11
  5. Step 12
  6. Step 13
  7. Step 14
  8. Step 15

Jakou máte velikost prsou?

Jakou velikost prsou byste chtěla mít?

Jaký tvar prsou preferujete?

Jak byste nejlépe označila váš stav prsou?

Kterou značku implantátů preferujete?

Kdy by měla operace proběhnout?

Pomohla by vám v rozhodování možnost platby na splátky?

Chtěla byste se připojistit na případné komplikace po zákroku?

Autor:

Muži podstupují augmentaci poprsí, pokud mají malé prsní svaly a pro jejich zvětšení či vypracování nechtějí trávit hodiny v posilovnách. Implantát je vložen řezem v podpaží a je-li potřeba, dojde i ke zmenšení prsní žlázy.

Zní to překvapivě, ale někteří muži podstupují totéž co ženy. Plastika prsou pro ně není cizí a nechávají si voperovat prsní implantát. Jeho účelem samozřejmě není vytvořit ženská ňadra, ale spíše mužská prsa jako z posilovny. A bez práce a námahy. „Tuhle operaci často muži žádají v kombinaci s liposukcí břicha. U žen se zvětšuje prsní žláza, u mužů naopak žlázu zmenšujeme a implantát umisťujeme pod sval, takže dosáhneme výhradně zvětšení svalu," uvádí MUDr. Patrik Paulis.

Jak zákrok probíhá

Řezem "v podpaží" se vloží gelový implantát pod sval, čímž se dosáhne zvětšení svalu. Je-li třeba, zmenšuje se prsní žláza. Zákrok se provádí také s liposukcí, která tělo dotvaruje.

muzska prsa
Zdroj: MUDr. Paulis

Aktualizováno: 22.5.2018

Zvětšení prsou (Augmentace) - Novinky

Malinké jizvy po zvětšení prsou

MUDr. Petr Hýža Ph.D.

Jak funguje technika zvětšení prsou minimálním otvorem a s malou jizvou? Vložení implantátů sterilním pytlíkem MotivaImagine...

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á     

Ráda bych se s vámi podělila o mou zkušenost na rodinné klinice v-Clinic.Dnes je to přesně 20dni co jsem podstoupila zvětšení prsou anatomickym implantátem Mentor o velikosti 345 ml.Po 3 dětech jsem měla prsa prázdné a s... Více 

4 Likes   9 Komentářů  

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní