Autor:

Muži podstupují augmentaci poprsí, pokud mají malé prsní svaly a pro jejich zvětšení či vypracování nechtějí trávit hodiny v posilovnách. Implantát je vložen řezem v podpaží a je-li potřeba, dojde i ke zmenšení prsní žlázy.

Zní to překvapivě, ale někteří muži podstupují totéž co ženy. Plastika prsou pro ně není cizí a nechávají si voperovat prsní implantát. Jeho účelem samozřejmě není vytvořit ženská ňadra, ale spíše mužská prsa jako z posilovny. A bez práce a námahy. „Tuhle operaci často muži žádají v kombinaci s liposukcí břicha. U žen se zvětšuje prsní žláza, u mužů naopak žlázu zmenšujeme a implantát umisťujeme pod sval, takže dosáhneme výhradně zvětšení svalu," uvádí MUDr. Patrik Paulis.

Jak zákrok probíhá

Řezem "v podpaží" se vloží gelový implantát pod sval, čímž se dosáhne zvětšení svalu. Je-li třeba, zmenšuje se prsní žláza. Zákrok se provádí také s liposukcí, která tělo dotvaruje.

muzska prsa
Zdroj: MUDr. Paulis

Aktualizováno: 22.5.2018

Mužská augmentace prsou - Novinky

Augmentace prsního svalu

MUDr. Patrik Paulis

Tolik populární kategorie „prsa“, která u žen zahrnuje široké spektrum výkonů, se až do nedávna u mužů omezovala na operaci...

Související recenze a zkušenosti

Registrovaný uživatel 31.5.2018
Spokojený/á

Byla jsem před rokem na augmentaci prsou u doktora Menšíka na Body klinice v Brně. Jeho přístup byl příjemný a přímý, což oceňuji. Chtěla jsem jen malinko zvětšit prsa aby to nikdo nepoznal a výsledek byl neočekávaně dok... Více 

Mužská augmentace prsou - Ceny

MUDr. Tomáš Kupka
Karlovy Vary
Ceny od 60 000 Kč
obvykle do 82 000 Kč
MUDr. Tomáš Kupka
Ceny od 24 000 Kč
Plastická a estetická chirurgie SANUS Hradec Králové
MUDr. Patrik Paulis
Praha, Bratislava
Ceny od 4 000 Kč
MUDr. Patrik Paulis
MUDr. Libor Polák
Ostrava, Frýdek-Místek, Brno, Hodonín
Ceny od 55 000 Kč
MUDr. Libor Polák
MUDr. Pavel Kurial
Hluboká nad Vltavou, České Budějovice
Ceny od 32 000 Kč
MUDr. Pavel Kurial
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní