Neinvazivní labioplastika

Autor:

Neinvazivní labioplastika je vhodná pro pacientky, které nejsou spokojené se vzhledem jejich intimních partií a to buď v důsledku zvyšujícího se věku, či po porodu. Přístroj na intimní rejuvenaci Protégé Intima využívá synergického efektu radiofrekvence a ultrazvuku. Jako jediný nabízí neinvazivní alternativu pro pacienty, kteří uvažují o chirurgické úpravě, tedy labioplastice, vnějšího genitálu. Úplnou labioplastiku však tato metoda nenahrazuje.

Indikace

Cílovou skupinou nejsou jen ženy, které touží po estetickém efektu, ale i pacientky například s asymetrickou hypertrofií labií, jizvy po episiotomii či kondylomatech a ty, které nechtějí podstoupit klasickou invazivní operaci.

labio2A

Průběh ošetření

Ošetření je zcela neinvazivní. Pacientka necítí žádnou bolest nebo nepříjemné pocity, vše probíhá pod dohledem vyškolené sestřičky. Výhodou této metody také je, že je zde naprostá absence anestezie. Ošetření partií je zcela bezbolestné, dochází k přejíždění ergonomicky tvarovanou hlavicí, která masíruje a prohřívá tkáň. Každá partie se ošetřuje přibližně 3-4 minuty. Jedno sezení trvá přibližně 20 minut, klientkám se však doporučuje vyhradit si na zákrok 1 hodinu.

Pro výsledný efekt se doporučují alespoň 4 sezení, která by se měla dodržovat s odstupem jednoho týdne, lze také minimálně po 5 dnech a maximálně po 14 dnech.

Pacientka by se měla dostavit oholená. Přípravou k zákroku je sprcha, která je klientkám na klinice k dispozici, dále dostanou ručník a vlhčené ubrousky.

Viditelnost efektu po zákroku

Výsledek ošetření je viditelný i citelný cca po 4 sezeních. Díky intenzivnímu ohřevu všech vrstev tkáně v ošetřované oblasti, dochází k výraznému nárustu produkce fibroblastů a tvorbě nových kolageních a elastinových vláken. Důsledkem podpory neokolageneze se zvyšuje pružnost a elasticita tkáně velkých a malých stydkých pysků. Intenzivní lokální ohřev poševního vchodu zlepšuje průtok krve a stimuluje nervová zakončení, čímž výrazně a dlouhodobě zlepšuje sexuální satisfakci.

Kontraindikace

Jako i u jiných zákroků i zde jsou kontraindikace, kdy se klientkám nedoporučuje sezení podstoupit.

Mezi tyto kontaindikace patří:

  • přítomnost kovových implantátů v těle,
  • první a druhý den menstruace,
  • akutní záněty,
  • těhotenství,
  • kojení,
  • pohlavní choroba,
  • maniodeprese.

Více informací o přístroji Protégé Intima od společnosti BTL můžete najít zde: http://www.btlaesthetics.com/cs/protege-intima

Aktualizováno: 1.4.2015

Související recenze a zkušenosti

Jana 7.10.2015
Spokojený/á

Dobrý den, musím se podělit s mojí zkušeností. Navštívila jsem kliniku kvůli mým intimním partiím, nelíbil se mi celkově vzhled. Na internetu jsem si našla přístroj protége intima, který pomocí hlavice, která je na bázi ... Více 

1 Like   1 Komentář  
Jirina 8.9.2015
Spokojený/á

Podstoupila jsem u pana doktora na Formé operaci intimních partií jsem velice spokojená, děkuji a vřele doporučuji. J.K.

Neinvazivní labioplastika - Ceny

Asklepion
Praha, Karlovy Vary, České Budějovice, Mariánské Lázně
Ceny od 3 000 Kč
Asklepion
Ceny od 9 900 Kč
G-CENTRUM Olomouc s.r.o.
Ceny od 9 900 Kč
MUDr. Aleš Skřivánek
Ceny od 3 000 Kč
MUDr. Kateřina Klauzová MBA
Ceny od 13 500 Kč
Medical Institut Plzeň
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní