Operace asijských očních víček

Máte před zákrokem?

Vyplňte krátký dotazník a pošlete nezávaznou poptávku až 4 specialistům na tento zákrok. Díky dotazníku snadněji získáte konkrétní odpověď od špiček v oboru – rychle a zdarma.

  1. Step 32
  2. Step 33
  3. Step 34
  4. Step 35
  5. Step 36
  6. Step 37
  7. Step 38

O jaký zákrok se zajímáte? Zajímám se o:

Jaký problém chcete konkrétně vyřešit? Vyberte jednu možnost:

Podstoupil/a jste již dříve estetický zákrok v okolí očí?

Kdy byste chtěl/a zákrok podstoupit:

Pomohla by vám v rozhodování možnost platby na splátky?

Chtěla byste se připojistit na případné komplikace po zákroku?

Kolik je vám let?

Operace vytvoření dvojitých očních víček – někdy nazývaná jako asijská blepharoplastika – se provádí za účelem odhalení větší plochy pacientova oka. Téměř 80 % lidi v Asii se narodí bez záhybu na horním víčku, což tato procedura dokáže změnit. Plastika zaměřená na vytvoření dvojitého očního víčka vytvoří výraznější záhyby horních víček. Vytvoří se při ní také oční víčka pacientům, kteří mají oční víčko pouze jedno, tedy jejich oční víčka mají příliš mnoho kůže nebo tuku a tím pádem také působí převisle. Tento jev se rovněž označuje jako povislá víčka. Po tomto zákroku bude oko působit více otevřené. Operace je velmi populární v Koreji.

Publikováno: 27.6.2013

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.
Obsah

Operace očních víček (Blefaroplastika) - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á     

21. dubna jsem zde na klinice Formé podstoupila zákrok v lokální anestezii -operaci horních a dolních víček u Mudr. Vaška. Pro tuto operaci jsem rozhodla, protože mi přišlo, že jsem v obličeji unavená a vypadám zbytečně ... Více 

13 Likes   14 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní