Efektivní neinvazivní ošetření obličeje i těla hyperbarickým čistým kyslíkem, tzv. oxygenoterapie, jediným originálním profesionálním patentovaným přístrojem RE-OXY od přímého prokazatelného výrobce na českém a slovenském trhu Re-age přináší skutečnou inovaci pro kosmetický a estetický průmysl.

Hyperbarická oxygenoterapie umožňuje ošetření pletí v jakémkoli ročním období a představuje skutečnou náhradu estetických výkonů k odstranění vrásek a omlazení pokožky, především injekčních výplní a aplikací botulotoxinu.

Co je to hyberbarický čistý kyslík?

  • Ve vzduchu, který dýcháme, je koncentrace kyslíku 21%

  • Hyperbarický kyslík má tlak > 1,80 bar přesahující atmosférický tlak 1 bar, koncentrace kyslíku je 95% - 98%

Jak se vyrábí kyslík pro oxygenoterapii?

Kyslík se vyrábí v samostatném zařízení z venkovního vzduchu, kde je asi 20% kyslíku, prostřednictvím speciálních filtrů. Kyslík se odděluje od ostatních prvků (dusík, oxid uhličitý, atd.) Čistý 95 – 98% kyslík je stlačen na tlak 2 barů, nezbytný pro fungování přístroje a ošetření samotné.
Kyslík je nepostradatelný pro život lidského těla a tvoří základ všech metabolických reakcí jednotlivých buněk.

  • zpomaluje proces stárnutí kůže

    reoxy
  • přenáší účinné látky do hlubších vrstev epidermis

  • v obličeji zvyšuje lokální mikrocirkulaci přinášející vitalitu buňkám, které produkují fibrin, elastin, kolagen a glykosaminoglykany

  • tvář je jasná, kůže posílena a revitalizována

  • bojuje proti stresu a únavě

  • na těle odstraní celulitidu a modeluje konturu těla, eliminuje toxiny, snižuje zadržování vody v těle, stimuluje žilní a lymfatický oběh a zmenšuje viditelnost strií

Ozón aktivuje krevní oběh, způsobuje rozpouštění obsahu tukových buněk, čímž se sníží vazba na červené krvinky, zlepšuje se mikrocirkulace a tím odvod přebytečných tekutin z organismu, což působí příznivě proti celulitidě a lokalizovanému tuku. Ozón má dále silné baktericidní, fungicidní a protivirové vlastnosti a je díky tomu účinným v boji proti akné.

Ošetření hyperbarickým kyslíkem je vhodné doplnit speciálními kosmetickými přípravky, které jsou vyrobené pro kombinaci s kyslíkem. Během oxygenoterapie se účinné látky stlačí hluboko do kůže a po aplikaci je pokožka jasná, tonizovaná, hydratovaná a výrazně omlazená.

Publikováno: 30.8.2010

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Kyslíková mezoterapie - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní