Minimálně invazivní omlazení obličeje bez opuchlin a bolestí – to umožňuje Pix´L kanyla. Doposud byly injekční výplně kyselinou hyaluronovou vždy bolestivou záležitosí. Navíc potřeboval obličej díky vzniklým opuchlinám po zákroku delší pauzu pro zotavení. Restylanem® vyvinutá kanyla s názvem Pix´L nyní přináší změnu. Používaná tupá kanyla neprořízne kůži, ale spíše klouže kůží, což není v žádném případě tak bolestivé a navíc nezanechává žádné otoky. Nepřítomnost otoků a krevních výronů zkracuje výrazně trvání ošetření. Pix´L kanylou provedené šetrné modelování obličejových partií se hodí zejména pro starší obličeje s více vráskami a s tenkou podkožní tkání.

Publikováno: 4.10.2010

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Injekční výplně - Novinky

Související recenze a zkušenosti

MiriamTr 1.3.2018
Spokojený/á

Chtěla bych velmi poděkovat týmu V-clinic, za nádherně vyplněné rty. Zákrok byl téměř bezbolestný a s výsledkem jsem velice spokojená. Mohu všem doporučit!!!

6 Likes   30 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní