Mommy makeover - plastická operace pro maminky

91% Spokojenost 22 recenzí pacientů

Je to kombinace operací, která většinou zahrnuje lift prsou, augmentaci prsou, operaci břicha a liposukci v oblasti břicha a lift stehen, které dohromady pomůžou vrátit tělo do takového stavu, jako bylo před těhotenstvím.

Těhotenství může způsobit dramatické změny na těle a zanechat za sebou nadbytečnou kůži, strie a povislou tkáň. Plastická operace pro maminky zahrnuje kombinaci liftingu prsou (bez nebo s implantáty), operaci břicha, liposukci a lift stehen.

Aktualizováno: 10.6.2016

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.
Související recenze a zkušenosti
Týden po plastice
Mommy makeover - plastická operace pro maminky
  Spokojený/á
Dobry den,pred týdnem jsem podstoupila redukční mamaplastiku na klinice yes visage u Mudr.Issam Al Awa,jeho přístup byl skvělý,vlastne přístup celého personálu se kterým jsem se setkala (lekar,... Více 

V jaké fázi se nacházíte?

   
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní