Navigace

  • Úvod

Úvod

Je to kombinace operací, která většinou zahrnuje lift prsou, augmentaci prsou, operaci břicha a liposukci v oblasti břicha a lift stehen, které dohromady pomůžou vrátit tělo do takového stavu, jako bylo před těhotenstvím.

Těhotenství může způsobit dramatické změny na těle a zanechat za sebou nadbytečnou kůži, strie a povislou tkáň. Plastická operace pro maminky zahrnuje kombinaci liftingu prsou (bez nebo s implantáty), operaci břicha, liposukci a lift stehen.

"Informace, které jsou uvedeny na této webové stránce, jsou pouze informativní a nikdy nenahradí informace, které by Vám měl poskytnout Váš estetický lékař, kosmetický chirurg nebo estetický specialista. Pokud zvažujete podstoupit jakoukoli lékařskou léčbu nebo zákrok (také v případě pochybností nebo dotazů), obraťte se přímo na svého odborného lékaře, který Vám poskytne odpovídající informace. Společnost Estheticon neschvaluje ani nedoporučuje žádný obsah, postup, produkt, názor, zdravotnický personál ani jakékoli jiné materiály a informace uvedené v jakékoli části této webové stránky."