Mommy makeover - plastická operace pro maminky

Je to kombinace operací, která většinou zahrnuje lift prsou, augmentaci prsou, operaci břicha a liposukci v oblasti břicha a lift stehen, které dohromady pomůžou vrátit tělo do takového stavu, jako bylo před těhotenstvím.

Těhotenství může způsobit dramatické změny na těle a zanechat za sebou nadbytečnou kůži, strie a povislou tkáň. Plastická operace pro maminky zahrnuje kombinaci liftingu prsou (bez nebo s implantáty), operaci břicha, liposukci a lift stehen.

Aktualizováno: 10.6.2016

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Související recenze a zkušenosti

Naga 18.11.2016
Spokojený/á

Dobry den,pred týdnem jsem podstoupila redukční mamaplastiku na klinice yes visage u Mudr.Issam Al Awa,jeho přístup byl skvělý,vlastne přístup celého personálu se kterým jsem se setkala (lekar, recepce,sestricky na oddel... Více 

3 Likes   2 Komentářů  

Mommy makeover - plastická operace pro maminky - Ceny

MUDr. Ján Pilka
Praha, Karlovy Vary, Mělník
Ceny od 149 000 Kč
MUDr. Ján Pilka
Ceny od 74 000 Kč
FORMÉ Clinic

Mommy makeover

94% spokojeno. 31 recenzí pacientů.

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní