Plazma terapie TrayLife

Jedná se o moderní metodu anti-aging medicíny, která k omlazení využívá krevní plazmu získanou z vlastní krve. Krevní plazma obsahuje proteiny a krevní destičky s velkým množstvím růstových faktorů, které přirozeně podporují revitalizační a regenerační procesy buněk. Jedinečnost zákroku spočívá v použití unikátního aktivátoru Med., který maximálně stimuluje aktivitu většiny růstových faktorů v plazmě a zesiluje její regenerační účinek. Efekt ošetření je díky tomu výraznější, k omlazení pleti dochází v mnohem kratším čase a s vyšší intenzitou, než je tomu u jiných metod.

plazma

Metoda se nejčastěji aplikuje na tvář, okolí očí a čelo, používá se ale také k ošetření oblastí nosoretních rýh, krku, dekoltu, břicha, boků a hřbetu rukou. Ošetření trvá 15 až 30 minut, podle rozsahu ošetřované plochy. Aktivovaná plazma se aplikuje do pokožky pomocí velmi tenkých jehliček, jedná se tedy o minimálně bolestivý zákrok. Nepříjemné pocity lze zmírnit lokální anestezií v podobě krému, nebo ošetřované místo pro zklidnění ledovat. Zákrok je díky použití vlastní krve maximálně bezpečný, celý proces od odběru po zpracování krevní plazmy probíhá přímo v ordinaci, přičemž se odebírá 8–16 ml krve v závislosti na množství plazmy potřebné k ošetření.

červené krvinky
Červené krvinky

Výhodou této metody jsou okamžité výsledky viditelné již po prvním ošetření – pleť je vypnutá a viditelně rozjasněná s mladistvým a svěžím vzhledem, přičemž se účinky maximálně projeví po 3-4 týdnech a přetrvávají 6–8 měsícù. Ošetření je ideální podstupovat 2x ročně, efekt omlazení se tak prodlužuje a s každou další aplikací zvyšuje. Terapii je také možné kombinovat s dalšími moderními postupy estetické medicíny jako jsou chemický peeling, CO2 frakční laser, mezoterapie, atd. a lze ji využít i jako účinnou metodu napomáhající regeneraci pokožky po jiných zákrocích. Kontraindikací plazma terapie jsou akutní kožní záněty, infekce, opar, poruchy krvetvorby, onemocnění ledvin, užívání léků ovlivňujících srážlivost krve, HIV pozitivita.

Fotky před a bezprostředně po aplikaci plazma terapie TrayLife

traylife2

Aktualizováno: 10.2.2015

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Plazma terapie TrayLife - Novinky

Nejpřirozenější zkrášlující metody

Body Klinika plastické chirurgie

Estetická medicína nabízí celou řadu moderních postupů pro zdokonalení křivek či zahlazení stop času. Stále ale existuje velké...

Související recenze a zkušenosti

I. 17.6.2015
Spokojený/á

Velmi příjemný přístup a prostředí. Po zákroku jsem byla celá opuchlá a do druhého dne se mi nadělaly modřiny, takže doporučuji sluneční brýle a zásobu korektoru. Cca týdnu všechny modřiny zmizely a cca za měsíc se v ple... Více 

Zdena Koc. 2.12.2014
Spokojený/á

Hodnotím velmi kladně, je to již několikátá zkušenost s prací paní doktorky. MUDr.Kotlářovou všem mohu na základě svých zkušeností doporučit a taky jsem již doporučila.

Plazma terapie TrayLife - Ceny

MEDICOM Clinic
Praha, Brno, Ústí nad Labem, Jihlava
Ceny od 7 000 Kč
MEDICOM Clinic
Ceny od 3 000 Kč
MUDr. Drahomíra Kotlářová
Dermacentrumplus
Frýdek-Místek
Ceny od 2 990 Kč
Dermacentrumplus
Ceny od 7 000 Kč
MUDr. Markéta Majerová - MEDICOM Clinic
Ceny od 7 000 Kč
MUDr. Iva Obstová - MEDICOM Clinic
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní