Injekční výplně Vám umožní zvětšit rty, odstranit vrásky a propadlé tváře. Budete mladí a krásní...

Co je to PMS?

Silikonový olej je jedním z nejstarších injekčně aplikovaných implantátů.Olej se po kapkách injekčně aplikuje do podkožní tkáně. Pokožka silikonový olej zapouzdří, čímž zůstane přesně na tom místě, kam byl aplikován. Aby se předešlo přílišné korekci, je důležité budovat žádoucí výsledek během několika zákroků. Pro vyplňování vrásek a drobných rýh existuje speciální silikonový olej- vysoce čistý lékařský silikon. Silikonový olej se využívá k vylepšení kontury rtů a dosažení plnějších rtů, ke změlčení drobných vertikálních retních rýh, redukci nasolabiální rýhy a hlubokých vrásek z mračení.

PMS/ SILIKONOVÝ OLEJ

Použití

  • Vylepšení kontury rtů

  • Plnější rty

  • Změlčení drobných vertikálních retních rýh

  • Redukce nasolabiální rýhy

  • Redukce hlubokých vrásek z mračení

Účinek

Trvalý.

Trvání zákroku

Zhruba 15-20 minut.

Stručný popis látky

Silikonový olej je jedním z nejstarších injekčně aplikovaných implantátů.Olej se po kapkách injekčně aplikuje do podkožní tkáně. Pokožka silikonový olej zapouzdří, čímž zůstane přesně na tom místě, kam byl aplikován. Aby se předešlo přílišné korekci, je důležité budovat žádoucí výsledek během několika zákroků. Pro vyplňování vrásek a drobných rýh existuje speciální silikonový olej- vysoce čistý lékařský silikon.

Zákrok

Lékař aplikuje tenkou injekční jehlou silikonový olej do podkožní tkáně. Citlivá místa jako rty se nejprve znecitliví. Po zákroku je kůže mírně zarudlá a oteklá. To však do druhého dne zmizí. Zhruba za 6 týdnů dojde k zapouzdření a může být proveden další zákrok. Někdy je zapotřebí tří zákroků k dosažení optimálního výsledku.

Výsledek

Účinek silikonového oleje není viditelný hned po zákroku. Vzhledem k tomu, že tělo vytváří novou pojivovou tkáň kolem olejových kapiček, trvá zhruba 5 až 6 týdnů, než se projeví konečný výsledek. Silikonový olej zůstává měkký na dotek a zejména rtům navrací mladistvou pevnost. Účinek je viditelný 2 roky až 5 let, někdy dokonce déle.

 

Více informací najdete na https://www.estheticon.cz/zakroky/injekcni-vyplne-kolagen-fibrogen

Aktualizováno: 19.9.2007

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Injekční výplně - Novinky

Související recenze a zkušenosti

MiriamTr 1.3.2018
Spokojený/á

Chtěla bych velmi poděkovat týmu V-clinic, za nádherně vyplněné rty. Zákrok byl téměř bezbolestný a s výsledkem jsem velice spokojená. Mohu všem doporučit!!!

6 Likes   30 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní