Každá žena si přeje mít krásný a přirozený výraz. Díky novým metodám prodlužování řas je nyní možné výrazně zvýšit hustotu a délku řas, a to na dobu trvající až několik měsíců. Nejčastějšími metodami je aplikace speciálních očních kapek, výjimku však netvoří ani mechanické zvětšování objemu přirozených řas.

Kapky Bimatoprost

Speciální oční kapky se aplikují jednou denně ke kořenu horních řas, obvykle po dobu 4-6 týdnů. Před aplikací je nutné oční vyšetření. Prodloužení řas je možné až o 4 mm a zvětší se také jejich objem a hustota. Výsledný efekt přetrvává asi 5 měsíců, dokud dlouhé řasy nevypadají a nejsou nahrazeny novými.

Metoda Luxus Lashes

Technika Luxus Lashes (Lash Sensation) je metodou, jež spočívá v tom, že na původní řasy se připevní řasy nové. Tím je docíleno přirozeného vzhledu. Procedura trvá cca 2 hodiny. Používají se 3 druhy řas (synteticko-norkové, syntetické, hedvábné). S řasami je možno plavat i sportovat.

Aktualizováno: 4.1.2013

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Prodlužování řas - Novinky

Prodlužování řas - Ceny

IP Beauty
Kladno
Ceny od 1 250 Kč
IP Beauty
Ceny od 2 200 Kč
MUDr. Dana Černohubá
Ceny od 2 200 Kč
MUDr. Lucie Frantlová
Ceny od 1 000 Kč
MUDr. Lenka Ottová
Ceny od 2 200 Kč
MUDr. Michaela Klementová
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní