Využívá se především k obnovení objemu lícních kostí, redukci hlubokých nasolabiálních rýh, korekci povislých koutků úst, kontur čelisti a tvaru nosu a ke zvětšení malé nebo ustupující brady. Nově se Radiesse používá pro omlazení rukou.

Stručný popis Radiesse

Radiesse jsou částečky calcia hydroxyapatitu (CaHa) ve formě gelu, který je vhodný pro korekci nedostatků obličeje. CaHA je přirozenou součástí tkání člověka (zubů a nehtů). Hlavní výhodou je okamžitě viditelný efekt. Na druhou stranu je v průběhu 1 - 2 let z těla přirozenou cestou zcela vyloučen. Využívá se především k obnovení objemu lícních kostí, redukci hlubokých nasolabiálních rýh, korekci povislých koutků úst, kontur čelisti a tvaru nosu a ke zvětšení malé nebo ustupující brady a pro omlazení rukou.

Použití Radiesse

  • Obnovení objemu obličeje

  • Obnovení objemu lícních kostí

  • Redukce hlubokých nasolabiálních rýh

  • Korekce povislých koutků úst

  • Korekce kontury čelisti

  • Korekce tvaru nosu

  • Zvětšení malé nebo ustupující brady

  • Omlazení rukou

Účinek

Dočasný (1-2 roky).

Trvání zákroku

Zhruba 30 minut.

Zákrok

Před ošetřením lze místo aplikace znecitlivit. Poté se Radiesse aplikuje těsně pod kůži a lékař ho jemně rozmasíruje do žádaného tvaru. Bezprostředně po zákroku může být ošetřené místo červené, oteklé a mírně bolestivé, vzácně se mohou vytvořit modřinky. Vše ale s dočasným efektem. Někdy je očekávaný výsledek dosažen již po prvním ošetření, v jiných případech je třeba opakovaných ošetření. Zákrok lze opakovat kdykoli.

Výsledek

Konečný efekt je ihned viditelný. Již po 2 týdnech není produkt v kůži na dotek poznatelný. Gel zůstává v místě, kam byl aplikován, neboť CaHa částečky jsou v kůži stabilizovány nově vytvořeným kolagenem. Výsledný efekt je viditelný po dobu 1 až 2 let, někdy dokonce i déle.

 

Další informace obecně k výplni naleznete pod https://www.estheticon.cz/zakroky/injekcni-vyplne-kolagen-fibrogen.

.

Aktualizováno: 19.4.2016

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Radiesse (Calcium hydroxylapatit) - Novinky

Omlazení rukou pomocí Radiesse

MUDr. Dagmar Větěchová

Málokterá část našeho těla je v takové míře vystavena nežádoucím zevním vlivům jako ruce. Sluneční záření, mráz, vítr, práce...

Související recenze a zkušenosti

Radiesse (Calcium hydroxylapatit) - Ceny

Ceny od 10 500 Kč
Laser Centrum FLORA, s.r.o.
MUDr. Dagmar Větěchová
Frýdek-Místek
Ceny od 9 000 Kč
MUDr. Dagmar Větěchová
Ceny od 10 500 Kč
Laserová dermatologická klinika ALTOS
MUDr. Šárka Běrská
Opava, Olomouc
Ceny od 6 900 Kč
obvykle do 7 000 Kč
MUDr. Šárka Běrská
MUDr. Michaela Hustá
Frýdlant nad Ostravicí, Vratimov
Ceny od 12 000 Kč
MUDr. Michaela Hustá
Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní