Moderní přístroj sloužící k ošetření pokožky obličeje i těla pro vypnutí (lifting) pleti, odstranění nežádoucích tukových vrstev a odstranění celulitidy. Jde o neinvazivní ošetření, které je alternativou operačního výkonu - liposukce.

Jak působí radiofrekvence?

Radiofrekvenční vlny pronikají do pokožky, způsobují zvyšování teploty v ošetřovaném místě a přinášejí tyto efekty:

  • pevnost kůže a zvýšení její elasticity

  • kůže nabývá na tloušťce

  • hladkost, jemnost

  • hydratace

  • redukce vrásek

Ošetření radiofrekvenčním přístrojem RADIOFREQUENCY Re-styling přináší mnohé výhody: okamžitý liftingový efekt, rychlé, bezpečné a bezbolestné ošetření. Ošetření je příjemné, je vnímáno jako příjemná teplá masáž a je vždy uzpůsobeno individuálním potřebám klienta.

Přináší dvě hlavní funkce:

  1. PREVENTIVNÍ: ošetření je vhodné pro mladé ženy a muže, kteří si přejí zlepšit hydrataci a napětí pokožky.

  2. LÉČEBNOU:  ošetření je účinné pro zpomalení stárnutí pokožky, zlepšení jejího vzhledu a zvýšení odolnosti pleti proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí.

radio

Publikováno: 30.8.2010

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Radiofrekvenční lipolýza - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Eleny 28.5.2018
Spokojený/á

Podstoupila jsem radoifrekvenci ve 3 fazich na vysledky si musim jeste chvili pockat, ale verim, ze budu spokojena, protoze mirne zlepseni vidim jiz ted a to jsem teprve dva dny po tretim zakroku. Ale proc jsem pisu ; by... Více 

1 Like   1 Komentář  
Alena1 22.2.2018
Spokojený/á

Na této klinice jsem podstoupila neinvazivní liposukci bříška a byla jsem opravdu spokojená. Pochválit musím hlavně velmi příjemný personál. Dámy na klinice se o mě celou dobu skvěle staraly a díky tomu jsem se na klinic... Více 

2 Likes   1 Komentář  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní