Radiofrequency Re-styling

Moderní přístroj sloužící k ošetření pokožky obličeje i těla pro vypnutí (lifting) pleti, odstranění nežádoucích tukových vrstev a odstranění celulitidy. Jde o neinvazivní ošetření, které je alternativou operačního výkonu - liposukce.

Jak působí radiofrekvence?

Radiofrekvenční vlny pronikají do pokožky, způsobují zvyšování teploty v ošetřovaném místě a přinášejí tyto efekty:

  • pevnost kůže a zvýšení její elasticity

  • kůže nabývá na tloušťce

  • hladkost, jemnost

  • hydratace

  • redukce vrásek

Ošetření radiofrekvenčním přístrojem RADIOFREQUENCY Re-styling přináší mnohé výhody: okamžitý liftingový efekt, rychlé, bezpečné a bezbolestné ošetření. Ošetření je příjemné, je vnímáno jako příjemná teplá masáž a je vždy uzpůsobeno individuálním potřebám klienta.

Přináší dvě hlavní funkce:

  1. PREVENTIVNÍ: ošetření je vhodné pro mladé ženy a muže, kteří si přejí zlepšit hydrataci a napětí pokožky.

  2. LÉČEBNOU:  ošetření je účinné pro zpomalení stárnutí pokožky, zlepšení jejího vzhledu a zvýšení odolnosti pleti proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí.

radio

Publikováno: 30.8.2010

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Radiofrequency Re-styling - Ceny

Ceny od 1 000 Kč
obvykle do 2 000 Kč
L centrum Pardubice
Ceny od 400 Kč
LASER CENTRUM - ESTETICKÁ DERMATOLOGIE
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní