Autor:

Redensity je složené slovo, kterého překlad znamená obnova nebo doplnění hustoty (Re=ohledně, znova, Density=hustota). Principem metody je vpravování výživných a stavebních látek do kůže, čímž dojde ke zlepšení její kvality, k jejímu vypnutí a mladistvějšímu vzhledu. Jedná se vlastně o jednu z možností tzv. hydroliftingu.

Firma Garnier vyrábí obličejové krémy Garnier Re-density. Krémy obsahují fíkové mléko a sojové nutripeptidy určené ke zlepšení výživy a hydratace kůže. Krémy jsou pro denní a noční použití.

Laboratories Teoxan z Ženevy vyrábí Teosyal Redensity. Jedná se vlastně o výplňový materiál obsahující kyselinu hyaluronovou, místní anestetikum Lidocain k lepšímu komfortu aplikace a tzv. dermo-restrukturalizační komplex, který obsahuje 8 aminokyselin, 3 antioxidanty, 2 minerály a 1 vitamin. Léčebná kúra se doporučuje opakovat třikrát s odstupem tří týdnů. Produkt je určen k aplikaci na obličej, krk a oblast dekoltu.

Aktualizováno: 4.12.2013

Výplně na bázi kyseliny hyaluronové - Novinky

Související recenze a zkušenosti

ZdenkaMar 21.8.2017
Spokojený/á

Před dvěma lety jsem na klinice zažila jeden z nejemociálnělších zážitků ve svém životě. Bylo to neskutečné. Pobyt na klinice a lékaři mně ubrali několik let, změnili mně účes, naučili líčit. Lékaři a sestřičky byli vel... Více 

16 Likes   9 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní