Renokin - léčba vypadávání vlasů

Vypadávání vlasů až plešatost může být pro řadu lidí traumatizující zkušeností a zdrojem značných psychických potíží. Problém postihuje jak muže, tak ženy, i když u mužů je výskyt častější. Na vině je většinou genetika, nadbytek testosteronu a vlivy prostředí jako je stres, hormonální výkyvy, intoxikace a řada dalších.

Mnoho lidí bojujících s vypadáváním vlasů a plešatostí si může klást otázku, zda lze zastavit vypadávání vlasů nebo dokonce obnovit jejich růst? Mimořádně dobré výsledky v léčbě vypadávání vlasů přináší řada přípravků Renokin. Celá řada se skládá z revitalizačního roztoku Renokin, který je doplněn revitalizačním šamponem a kondicionérem. Složení těchto výrobků bylo vytvořeno na základě výzkumu růstových faktorů a biomimetických peptidů, které patří mezi nejúčinnější látky současnosti. Navíc díky technologii  nanokapslí (nanotechnologii) dokážou proniknout to buňky vlasového folikulu a revitalizovat tak vlas již od úplného základu.

Jaký je mechanismus účinku přípravků Renokin?

Revitalizační roztok Renokin obsahuje 10 aktivních složek, včetně nejúčinnějších a nejbezpečnějších složek pro obnovu růstu vlasů, a to 3 biomimetické peptidy CG-Nokkin, CG- Keramin2 a CG-WINT. CG-Nokkin podporuje růst vlasů, vlasy zpevňuje a stimuluje vlasové folikuly k produkci zdravějších vlasů. CG-Keramin2 proporuje množení nových vlasových buněk a jejich migraci, což způsobuje zesílení vlasového folikulu a střední části vlasu. CG-WINT vytváří nové vlasové folikuly. Dále obsahuje 2 vitamíny a 5 rostlinných výtažků, které mají antioxidační a revitalizační účinky. Tyto patentované biomimetické peptidy a ostatní aktivní složky působí přímo ve vlasové buňce, kterou stimulují. Způsobí tak zastavení vypadávání vlasů a jejich opětovný růst. Vlasy  se stávají hustší, silnější a lesklé. Svým složením jsou přípravky Renokin ojedinělé na českém trhu.

Čím se liší od jiných preparátů?

Revitalizační roztok Renokin funguje na naprosto odlišném principu než dosud dostupné přípravky. Díky technologii nanokapslí jeho aktivní složky pronikají přímo do vlasové buňky, kde mohou stimulovat, posílit stávající vlasový folikul a reaktivovat růst nového vlasu. Přípravek Renokin bezpečně odstraňuje i DHT (dihydrotestosteron), který způsobuje androgenní alopecii, známou převážně u mužů. Při používání přípravku Renokin Vám nehrozí žádné riziko vedlejších nežádoucích účinků, takže jej můžete používat opravdu každý.

Jsou jeho výsledky skutečně ověřené?

Účinnost a bezpečnost revitalizačního roztoku Renokin byla potvrzena klinickou studií, která proběhla v německém klinickém centru proDerm, Hamburk  v roce 2009. Studie probíhající v německém centru ProDerm  se zúčastnilo 36 pacientů, u všech byla účinnost produktu dokázána.V současné době probíhají další studie po celém světě, včetně studie v České Republice a na Slovensku.

Pro koho je Renokin vhodný?

Protože přípravky Renokin  byly navrženy tak, aby nevznikaly vedlejší účinky, mohou jej používat všichni, včetně těhotných a kojících žen. Indikovány jsou u osob, které trápí vypadávání vlasů, jejich ztenčení či ztráta. Renokin dokáže pomoci lidem trpící bezjizvící alopecií, do které patří Telogenní a Anagenní efluvium, Androgenní alopecie, Alopecia areata, a další alopecie vzniklé po úrazech, intoxikací, infekčními poruchami a nedostatky ve výživě.  Výjimku tvoří pouze lidé postižení jizvící alopecií, v takovém případě nebudou přípravky Renokin účinné.

Jak se přípravky Renokin používají?

Hlavním účinným přípravkem z celé řady je roztok Renokin, pro maximální výsledek však bývá doporučováno využívat celou řadu přípravků - tedy  i šampon a kondicionér.Nejprve je třeba vlasy šamponem umýt,  následně ošetřit kondicionérem. Vlasy je nutné vysušit a poté se nanese na cílovou oblast pokožky hlavy potřebné množství roztoku, který se jemně vmasíruje do pokožky. Vlasy není potřeba umývat každý den, je však nutné vždy ráno a večer nanést do suchých vlasů roztok Renokin. Přípravek je vždy třeba nechat působit tři hodiny, po tuto dobu tedy vlasy neumývejte.

Jaký je výsledek a za jak dlouho se dostaví?

U žen dojde k zastavení vypadávání vlasů do 2-4 týdnů, u mužů do 4 -6 týdnů. Dochází také k zesílení vlasu a růstu nových vlasů. Obnovení růstu vlasů je však dlouhodobější proces. Mohlo by být překvapením, že vidět vyrůstající vlas je možné až po 3 - 4 měsících, důvodem je však přirozený proces růstu vlasu. Jeho růstová fáze ve vlasové papile trvá právě tuto dobu a teprve poté je možno vidět vyrůstající vlas. K dosažení očekávané účinnosti je potřeba revitalizační program Renokin používat dlouhodobě.

Aktualizováno: 18.6.2013

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Renokin - léčba vypadávání vlasů - Novinky

Renokin - léčba vypadávání vlasů - Ceny

ESTETICUSTI s.r.o.
Ústí nad Labem
Ceny od 450 Kč
ESTETICUSTI s.r.o.
Ambulance Estetické Medicíny
Zlín, Kroměříž, Valašské Meziříčí, Bystřice pod Hostýnem
Ceny od 1 990 Kč
Ambulance Estetické Medicíny
Ceny od 480 Kč
Medical Institut Plzeň
Ceny od 480 Kč
MUDr. Alena Dvořáčková
Ceny od 480 Kč
MUDr. Milan Kuneš
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní