Restylane® jsou injekční gelové výplně na bázi kyseliny hyaluronové, které se užívají k vyhlazení vrásek a zvětšení nebo modelaci rtů. Nevyžaduje testování předem, výsledek přetrvá 6 - 12 měsíců, rizika alergie a zánětu jsou minimální.

Co je to Restylane®?

Restylane® jsou injekční gelové výplně s obsahem vysoce čisté stabilizované neživočišné kyseliny hyaluronové, vyrobené patentovanou technologií Q-Med.

Každý z  produktů Restylane® obsahuje gelové částice určité velikosti, speciálně připravené tak, aby odpovídala hustotě cílové tkáně. Další vlastností Restylane® produktů je schopnost vázat na sebe vodu, čímž je podpořeno vyhlazení vrásek.

Užití Restylane®

  • korekce vrásek na čele

  • vyplnění nosoretních rýh

  • zvětšení a modelace rtů

  • tvarování kontur obličeje

  • revitalizace pokožky

Aplikace a přetrvání výsledku výplní Restylane®

Přípravky Restylane® se aplikují ultratenkými jehličkami do svrchních vrstev kůže. Ošetření je minimálně bolestivé, výjimkou jsou rty, u kterých lze využít přípravky Renstylane  s obsahem anestetika, nebo se znecitliví anestetickým krémem. Restylane® by neměly být kombinován s jinými injekčními výplněmi.
Výsledek Restylane® přetrvává u vyplnění vrásek přibližně 6 - 12 měsíců, u zvětšení rtů 6 měsíců.

Publikováno: 10.1.2011

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.
Obsah

Související recenze a zkušenosti

hpasek 6.10.2017
Spokojený/á

Jsem dlouhodobou klientkou pana MUDr. Pavla Zloského. S jeho vysoce profesionálním přístupem a výsledkem ošetření jsem byla vždy velmi spokojená.

1 Like  

Restylane® - Ceny

MUDr. Kateřina Adamcová
Praha, Karviná
Ceny od 5 900 Kč
MUDr. Kateřina Adamcová
MUDr. Hana Plachá
Karlovy Vary
Ceny od 6 000 Kč
MUDr. Hana Plachá
Dermacentrumplus
Frýdek-Místek
Ceny od 7 000 Kč
obvykle do 8 000 Kč
Dermacentrumplus
Ceny od 8 990 Kč
obvykle do 10 200 Kč
Klinika Laser Esthetic
Ceny od 6 500 Kč
Mediestetik, skupina klinik

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní