Retin-A (derivát vitamínu A) se používá pro léčbu akné stimulací růstu nových buněk, což uvolňuje póry a snižuje množství zanícených pórů v pokožce a omezuje výskyt bílých pupínků, či černých teček.

Tretinoin (prodává se jako Retin-A a Avita na léčbu akné a Renova na redukci vrásek) je derivát vitamínu A, který se používá k léčbě akné, bílých pupínků a černých teček (komedonů) stimulací růstu kožních buněk.

Publikováno: 14.12.2012

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Související recenze a zkušenosti

Lucie_25 24.3.2018
Spokojený/á

Po třech sezeních, které mi paní doktorka doporučila, se má pleť velmi zlepšila a zánět zmizel. Paní doktorka byla velmi příjemná a odpověděla mi na všechny moje otázky. Velmi se mi libilo, že mi paní doktorka upřímně do... Více 

2 Likes   3 Komentářů  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní