Navigace

  • Úvod

Úvod

Retin-A (derivát vitamínu A) se používá pro léčbu akné stimulací růstu nových buněk, což uvolňuje póry a snižuje množství zanícených pórů v pokožce a omezuje výskyt bílých pupínků, či černých teček.

Tretinoin (prodává se jako Retin-A a Avita na léčbu akné a Renova na redukci vrásek) je derivát vitamínu A, který se používá k léčbě akné, bílých pupínků a černých teček (komedonů) stimulací růstu kožních buněk.

Publikováno: 14.12.2012

"Informace, které jsou uvedeny na této webové stránce, jsou pouze informativní a nikdy nenahradí informace, které by Vám měl poskytnout Váš estetický lékař, kosmetický chirurg nebo estetický specialista. Pokud zvažujete podstoupit jakoukoli lékařskou léčbu nebo zákrok (také v případě pochybností nebo dotazů), obraťte se přímo na svého odborného lékaře, který Vám poskytne odpovídající informace. Společnost Estheticon neschvaluje ani nedoporučuje žádný obsah, postup, produkt, názor, zdravotnický personál ani jakékoli jiné materiály a informace uvedené v jakékoli části této webové stránky."