TCA peel je určen k zlepšení pleti poškozené sluncem, nerovnoměrnou pigmentací nebo vráskami. Je to chemický peeling, který odstraní povrchovou vrstvu pokožky a tím odhalí zdravější a zářivější pleť.

TCA peel je chemický peeling, který se využívá na omlazení pleti. Roztok z kyseliny trichloroctové (TCA - trichloroacetic acid) se aplikuje na obličej, kde dochází k odstranění povrchové vrstvy pokožky. Po ošetření TCA peelingem se objeví nová a zdravější pleť.

TCA (kyselina trichloroctová) peeling je středně hluboké peelingové ošetření.

TCA chemický peeling řeší případy, kdy je pleť poškozená sluncem, vráskami na obličeji a nerovnoměrnou a nepravidelnou pigmentací.

Koncentraci peelingu určí lékař podle potřeby jednotlivých pacientů. Doba zahojení ošetřené pleti může být až jeden týden.

Aktualizováno: 13.2.2013

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní