Navigace

  • Úvod
  • O zákroku

Úvod

TCA peel je určen k zlepšení pleti poškozené sluncem, nerovnoměrnou pigmentací nebo vráskami. Je to chemický peeling, který odstraní povrchovou vrstvu pokožky a tím odhalí zdravější a zářivější pleť.

TCA peel

O zákroku

TCA peel je chemický peeling, který se využívá na omlazení pleti. Roztok z kyseliny trichloroctové (TCA - trichloroacetic acid) se aplikuje na obličej, kde dochází k odstranění povrchové vrstvy pokožky. Po ošetření TCA peelingem se objeví nová a zdravější pleť.

TCA (kyselina trichloroctová) peeling je středně hluboké peelingové ošetření.

TCA chemický peeling řeší případy, kdy je pleť poškozená sluncem, vráskami na obličeji a nerovnoměrnou a nepravidelnou pigmentací.

Koncentraci peelingu určí lékař podle potřeby jednotlivých pacientů. Doba zahojení ošetřené pleti může být až jeden týden.

"Informace, které jsou uvedeny na této webové stránce, jsou pouze informativní a nikdy nenahradí informace, které by Vám měl poskytnout Váš estetický lékař, kosmetický chirurg nebo estetický specialista. Pokud zvažujete podstoupit jakoukoli lékařskou léčbu nebo zákrok (také v případě pochybností nebo dotazů), obraťte se přímo na svého odborného lékaře, který Vám poskytne odpovídající informace. Společnost Estheticon neschvaluje ani nedoporučuje žádný obsah, postup, produkt, názor, zdravotnický personál ani jakékoli jiné materiály a informace uvedené v jakékoli části této webové stránky."