Švýcarský výrobek TEOSYAL® je kompletní řada produktů pro vyplňování vrásek na bázi 100 % kyseliny hyaluronové. Řada TEOSYAL® zahrnuje různé preparáty, které jsou schopny obnovit kontury obličeje, zvýraznit a zvětšit rty a vyplnit propadliny v kůži. Jako tekutý přípravek TEOSYAL® rovněž do hloubky regeneruje škáru, aby se obnovil tonus pleti, její elasticita a hydratace.

Tyto výrobky jsou vysoce biokompatibilní a jsou pomalu absorbovány. TEOSYAL® lze vstřikovat do celé oblasti obličeje, dekoltu, krku a rukou.

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, jejíž funkcí je zachovávat úroveň hydratace pokožky a zvyšovat tonus pleti. Má silné hydratační schopnosti, které pokožka s přibývajícím věkem postupně ztrácí. V důsledku toho se pleť stává sušší a křehčí a začínají se objevovat první vrásky. V tkáni se postupně objevují propadliny a rysy obličeje poklesávají.

Tento nedostatek kyseliny hyaluronové lze efektivně zmírnit vstříknutím přípravku TEOSYAL® do škáry, a to díky vysoké koncentraci kyseliny hyaluronové v něm obsažené.

Teosyal logo

100% NEŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU

TEOSYAL® trojitý účinek

 • Okamžitě viditelný vyplňující účinek

TEOSYAL® se vstřikuje přímo do vrásek: takto vytvořený objem napne a okamžitě vyplní rýhy. Ihned po první injekci se vrásky výrazně a viditelně zmenší. Prasklinky v pokožce se zacelí.

 • Liftingový účinek

TEOSYAL® se vstřikuje přímo do oblastí, kde je tkáň pokleslá a tím dochází k okamžitému vypínacímu efektu se zvýšením objemu. Díky tomuto liftingovému efektu nabízejí gely TEOSYAL® skutečnou alternativu k zákrokům plastické chirurgie v případech, kdy ještě pokles napětí pokožky není příliš výrazný, tím, že obnoví obličejové kontury. Tohoto důvodu je důležité zahájit terapii co možná nejdříve, aby se oddálila nutnost chirurgického zákroku.

 • Silný hydratační účinek

Tím, že je TEOSYAL® vstřikován do škáry, rehydratuje tkáň pleti do hloubky. V nezesíťované formě jsou gely TEOSYAL® schopny absorbovat 1000 krát více vody, než je jejich hmotnost.

TEOSYAL® hlavní výhody

 • Přirozené a okamžité výsledky

Gely TEOSYAL® efektivně zabraňují vývoji příznaků stárnutí a okamžitě veškeré příznaky korigují maximálně přirozeným způsobem, přičemž respektují rysy Vaší osobnosti a výraz tváře. Výsledky jsou okamžitě viditelné a nedochází k žádnému nepříznivému dopadu na Váš každodenní život. Pružnost, elasticita a tonus pleti se přirozeně obnoví.

 • Optimální bezpečnost

Díky výrobnímu procesu, který využívá nejnovějších technologických inovací je kyselina hyaluronová obsažená v gelech TEOSYAL® v extrémně čisté formě. To zaručuje výjimečnou toleranci a perfektní integraci do tkání pokožky v souladu s vlastnostmi a pružností pleti.

 • Dlouhotrvající účinek, který se v průběhu doby zlepšuje

V závislosti na Vašem věku a struktuře Vašeho obličeje a struktuře obličeje bude nezbytné jedno až tři
úvodní sezení, aby bylo dosaženo požadovaného účinku, který je zřejmý ihned po prvním ošetření. Ošetření injekcemi TEOSYAL® mají skutečný a kumulativní efekt. Mezi prvním a druhým udržovacím ošetřením stačí menší množství výrobku na uchování dosaženého výsledku.

Výhody přípravku TEOSYAL®

 1. Snížené riziko hypersenzitivních reakcí.

 2. Omezené riziko zánětů, zarudnutí a edémů. Obsahuje méně hydroxylových radikálů, což je hlavní faktor způsobující degradaci kyseliny hyaluronové tím zvyšuje trvanlivost zákroku.

 3. Vyšší odolnost proti působení hydroxylových radikálů, jejímž důsledkem je pomalejší degradace.

 4. Zdokonalený postup aplikace injekce a řízení dávkování.

 5. Optimální viskoelasticita pro účinné a trvanlivé vyplnění.

 6. Široká řada výrobků zaručuje správný výběr výplně a tím i lepší výsledek.

 7. Dvě injekční stříkačky o obsahu 1ml.

Vedlejší účinky a kontraindikace

Vedlejší účinky

Vedlejší účinky popisované u kyseliny hyaluronové se vyskytují vzácně a jsou pouze dočasného charakteru. U některých pacientů může po ošetření dojít k zarudnutím nebo otokům. Tyto se však objevují velice zřídka.

Kontraindikace

 • Známá přecitlivělost na kyselinu hyaluronovou

 • Poruchy autoimunity nebo podmínky ohrožující imunitní systém

 • Těhotenství, kojení

 • Současná aplikace s peelingem nebo ošetřením laserem

 • Kožní infekce

Aktualizováno: 21.5.2013

Teosyal® - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Teosyal® - Ceny

MEDICOM Clinic
Praha, Brno, Ústí nad Labem, Jihlava
Ceny od 5 200 Kč
obvykle do 10 000 Kč
MEDICOM Clinic
Ceny od 2 500 Kč
Arte Clinic
Ceny od 4 700 Kč
obvykle do 8 500 Kč
MUDr. Markéta Majerová - MEDICOM Clinic
Ceny od 7 500 Kč
obvykle do 13 500 Kč
MUDr. Jan Říčař
Esthé Laser Clinic
Praha, Karlovy Vary
Ceny od 7 700 Kč
Esthé Laser Clinic

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní