TMT systém mezoterapie používá metodu transdermálních aktivních látek, které jsou vloženy do kožních buněk. Jedná se o neinvazivní léčbu, využívající elektroforoporace, pomocí které se zavádí hojivé a regenerační přípravky hluboko do kůže a podkožního vaziva. Vysoká popularita této metody vychází ze skutečnosti, že účinky jsou rychle viditelné, bez následků jako je zarudnutí kůže či otoky.

Elektroforoporace se skládá ze dvou fází, elektroporace a elektroforézy.

TMT je prostředek, který díky pokročilé technologii elektroporace výrazně zvyšuje propustnost kůže.  Propustnost pokožky umožňuje nastoupení elektroforézy, což je následující fáze, kdy jsou přeneseny účinné látky hluboko do kůže a podkožního vaziva.

Tato metoda představuje novou, efektivní a bezbolestnou cestu pro zavedení léčebných látek, které pomáhají odstraňovat celulitidu, vrásky, strie či ochablost kůže.

Publikováno: 18.10.2011

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) - Novinky

Jak se zbavit kruhů pod očima

MUDr. Petra Moravcová

Kruhy pod očima evokují unavený dojem či přidávají na věku. Vznikají z nedostatku spánku, stresu, dehydratace či jsou...

Související recenze a zkušenosti

Registrovaný uživatel 13.4.2019
Spokojený/á

Paní doktorka byla skvělá jako vždy! Nechala jsem si odstranit výrůstek a následně vyřešit vrásky na dekoltu. Paní doktorka i Sestricka mi vše vysvetlily, tak věřím v dobry vysledek

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní