Vyjmutí implantátu

Jedná se o jednoduchý, rychlý zákrok, který trvá méně než půl hodiny. Bolestivost a rekonvalescence je minimální. Výsledný vzhled po vyjmutí implantátu záleží na velikosti vyjmutého implantátu, poklesu prsů a také na typu a elasticitě kůže. Byl-li implantát velký, kožní plášť prsu bude v nadbytku a prs po vyjmutí implantátu bude pokleslý. Proto se při vyjmutí implantátů často provádí současně i modelace prsou. Cena za vyjmutí implantátu s modelací prsů je podobná jako u samotné modelace prsů.

Popis zákroku plastiky prsou - vyjmutí implantátu vznikl s připěním MUDr. Karla Urbana.

Aktualizováno: 22.5.2018

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Související recenze a zkušenosti

Estet 9.3.2017
Spokojený/á

Tímto bych chtěla poslat velké díky MUDr. Zimovčákové a MUDr. Koudelkovi, kteří byli skvělí a hlavně profesionální svým citlivým a hlavně uklidňujícím přístupem před operací. Samozřejmě dík patří i zdravotnickému personá... Více 

Vyjmutí implantátu - Ceny

MEDICOM Clinic
Praha, Brno, Ústí nad Labem
Ceny od 24 000 Kč
obvykle do 27 000 Kč
MEDICOM Clinic
MUDr. Pavel Horyna - MEDICOM Clinic
Praha, Ústí nad Labem
Ceny od 27 000 Kč
MUDr. Pavel Horyna - MEDICOM Clinic
Ceny od 18 000 Kč
MUDr. Martin Chorvát
Ceny od 24 000 Kč
MUDr. Petr Pachman - MEDICOM Clinic
Ceny od 18 000 Kč
prof. MUDr. Andrej Sukop Ph.D.

Související zákroky

Vyjmutí implantátu

100% spokojeno. 27 recenzí pacientů.

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní