Zvětšení a modelace prsou – Metacrill

Autor:

Zvětšení a modelace prsou pomocí Metacrillu je vysoce efektivní minimálně zatěžující metodou zvětšení prsou až o velikost jednoho košíčku podprsenky. Nevznikají jizvy a nehrozí prakticky žádné komplikace. Výsledek zvětšeného nebo modelovaného poprsí je trvalý.

Mechanismus účinku Metacrillu

Metacrill je látka složená jednak z inertního gelu a také z kuliček polymetylmetacrylátu, které jsou velké asi jako střední lidská buňka. Po aplikaci přípravku do organismu začnou na tuto látku okolní tkáně reagovat jako na cizí těleso. Vytváří kolagenní vlákna s vlastním cévním zásobením. Inertní gel je tak průběžně odbouráván a nahrazován vlastním vazivem.
Při modelaci a zvětšení poprsí tak fakticky dochází k jeho zvětšení vlastní vazivovou tkání. Pohmatově jsou prsa zcela přirozená, tento dojem potvrzují i zobrazovací metody.

Aplikace Metacrillu do prsou

Meta Crill se do prsou aplikuje pomocí tupé kanyly z několika přístupových bodů. Místa vpichu jsou obvykle znecitlivěna. Aplikace se provádí striktně mimo prsní žlázu. To zaručuje bezproblémové kojení v budoucnosti. Výsledný efekt je viditelný prakticky okamžitě. V některých případech se po aplikaci objeví otok nebo modřinka, které však mizí v průběhu několika dnů. Den po zákroku se může objevit zatuhnutí ošetřovaných ploch, v případě, že tyto zatvrdlinky přetrvávají, což se může stát například ve rtech, provádějí se jemné tlakové masáže. Přibližně pět dnů po ošetření je třeba se vyhnout slunění a návštěvě solária.

Výsledky zvětšení nebo modelace prsou Metacrillem

Výsledky zvětšení nebo modelace poprsí pomocí Metarcillu jsou trvalé. Negativem celého zákroku je pouze to, že je možné poprsí zvětšit pouze o aplikovaný objem, který je dán velikostí prsou a celkovou tělesnou konstitucí ženy. Nicméně to je možné řešit postupnou opakovanou aplikací až do požadovaného objemu. Aplikace Metacrillu do prsou je zcela bezpečná.

Aktualizováno: 6.9.2017

Autor

Absolvovala LF UK v Praze v r. 1985, od r. 1996 chirurgická praxe, specializace na komplexní sklerotizaci, v r. 1999 ji prezentovala na ČT1 Sama doma, od r. 2010 1. klinika bioplastiky v ČR (zákroky bez jizev s trvalým efektem), odstranění útvarů na kůži elektrokauterem (zákrok bez omezení).

Zvětšení prsou (Augmentace) - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní