Navigace

  • Úvod
  • Za pomocí přístroje
  • Hlavní výhody této metody:

Úvod

Zvětšení a modelace prsou pomocí transferu štěpů tuku (lipoaugmentace) s použitím metody J-AFT je alternativou pro ty ženy, které si přejí zvětšení, modelaci, úpravu asymetrie nebo abnormalit svých prsou bez použití prsních implantátů a bez následků v podobě jizev. Autologní transfer tuku s použitím vysokotlakého vodního paprsku je vhodný nejen pro zvětšení prsou, ale i jako tělu vlastní výplň pro modelaci tváří a obličeje, rukou a pro celkové omlazení pokožky a redukci vrásek.

Za pomocí přístroje

Za pomocí přístroje Body-Jet nebo Harvest-Jet jsou nejprve z těch oblastí těla kde je tuku přebytek (např. oblast hýždí či stehen) získány vysoce účinnou a šetrnou metodou neporušené tukové buňky. Pomocí jemného vodního paprsku se tukové buňky nejprve opatrně uvolní, vymyjí a shromáždí ve speciálním přístroji FillerCollector ™ nebo LipoCollector, kde je tuk posléze připraven k re-injekci do partií prsou. Vzhledem k jemnosti procesu zůstává tuk v ošetřené partii jako trvalý implantát.

Odběr tuku pomocí vysokotlakého vodního paprsku (J-AFT) je natolik šetrný, že odebraný tuk není třeba odstřeďovat ani jinak dále zpracovávat, může být ihned použit k transferu, což významně zkracuje dobu průběhu celého procesu a plastiky prsou. J-AFT je jednoduchý, bezpečný a zároveň účinný postup, který pomáhá zachovat životaschopnost získaných tukových buněk a zároveň je šetrný pro pacienta.

Hlavní výhody této metody:

  • minimálně invazivní postup
  • výkon prováděn pouze v místním znecitlivění
  • šetrná a rychlá metoda
  • okamžité, přirozeně působící a trvalé výsledky (trvalý autologní tukový implantát)
  • zvětšení prsou bez jizev a použití implantátů a bez narkosy

"Informace, které jsou uvedeny na této webové stránce, jsou pouze informativní a nikdy nenahradí informace, které by Vám měl poskytnout Váš estetický lékař, kosmetický chirurg nebo estetický specialista. Pokud zvažujete podstoupit jakoukoli lékařskou léčbu nebo zákrok (také v případě pochybností nebo dotazů), obraťte se přímo na svého odborného lékaře, který Vám poskytne odpovídající informace. Společnost Estheticon neschvaluje ani nedoporučuje žádný obsah, postup, produkt, názor, zdravotnický personál ani jakékoli jiné materiály a informace uvedené v jakékoli části této webové stránky."