Zvětšení prsou vlastním tukem (J-AFT, Body-Jet, trvalý autologní tukový implantát)

Zvětšení a modelace prsou pomocí transferu štěpů tuku (lipoaugmentace) s použitím metody J-AFT je alternativou pro ty ženy, které si přejí zvětšení, modelaci, úpravu asymetrie nebo abnormalit svých prsou bez použití prsních implantátů a bez následků v podobě jizev. Autologní transfer tuku s použitím vysokotlakého vodního paprsku je vhodný nejen pro... Více 

Související recenze a zkušenosti

zuziq82 2.9.2013
Spokojený/á

Doktor Beneš je naprosto skvělý odborník. Dlouho jsem se odhodlávala podstoupit zákrok zvětšení poprsí. Nebyla jsem ztotožněná s volbou silikonů. Pan doktor mi nabídnul variantu zvětšení prsou vlastní... Více 

Zvětšení prsou vlastním tukem (J-AFT, Body-Jet, trvalý autologní tukový implantát) - Ceny

MUDr. Jiřina Šilhánková
Prostějov, Olomouc
Ceny od 40 000 Kč
obvykle do 100 000 Kč
MUDr. Jiřina Šilhánková
Ceny od 93 500 Kč
MUDr. Petr Mertan
Ceny od 55 900 Kč
Perfect Clinic - centrum estetické medicíny
Ceny od 93 500 Kč
MUDr. Tomáš Beneš
Ceny od 72 000 Kč
Premier Clinic

Zvětšení a modelace prsou pomocí transferu štěpů tuku (lipoaugmentace) s použitím metody J-AFT je alternativou pro ty ženy, které si přejí zvětšení, modelaci, úpravu asymetrie nebo abnormalit svých prsou bez použití prsních implantátů a bez následků v podobě jizev. Autologní transfer tuku s použitím vysokotlakého vodního paprsku je vhodný nejen pro zvětšení prsou, ale i jako tělu vlastní výplň pro modelaci tváří a obličeje, rukou a pro celkové omlazení pokožky a redukci vrásek.

Za pomocí přístroje Body-Jet nebo Harvest-Jet jsou nejprve z těch oblastí těla kde je tuku přebytek (např. oblast hýždí či stehen) získány vysoce účinnou a šetrnou metodou neporušené tukové buňky. Pomocí jemného vodního paprsku se tukové buňky nejprve opatrně uvolní, vymyjí a shromáždí ve speciálním přístroji FillerCollector ™ nebo LipoCollector, kde je tuk posléze připraven k re-injekci do partií prsou. Vzhledem k jemnosti procesu zůstává tuk v ošetřené partii jako trvalý implantát.

Odběr tuku pomocí vysokotlakého vodního paprsku (J-AFT) je natolik šetrný, že odebraný tuk není třeba odstřeďovat ani jinak dále zpracovávat, může být ihned použit k transferu, což významně zkracuje dobu průběhu celého procesu a plastiky prsou. J-AFT je jednoduchý, bezpečný a zároveň účinný postup, který pomáhá zachovat životaschopnost získaných tukových buněk a zároveň je šetrný pro pacienta.

Hlavní výhody této metody:

  • minimálně invazivní postup

  • výkon prováděn pouze v místním znecitlivění

  • šetrná a rychlá metoda

  • okamžité, přirozeně působící a trvalé výsledky (trvalý autologní tukový implantát)

  • zvětšení prsou bez jizev a použití implantátů a bez narkosy

Aktualizováno: 22.5.2018

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Zvětšení prsou vlastním tukem (J-AFT, Body-Jet, trvalý autologní tukový implantát)

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní