Zvětšení prsou vlastním tukem (J-AFT, Body-Jet, trvalý autologní tukový implantát)

Zvětšení a modelace prsou pomocí transferu štěpů tuku (lipoaugmentace) s použitím metody J-AFT je alternativou pro ty ženy, které si přejí zvětšení, modelaci, úpravu asymetrie nebo abnormalit svých prsou bez použití prsních implantátů a bez následků v podobě jizev. Autologní transfer tuku s použitím vysokotlakého vodního paprsku je vhodný nejen pro zvětšení prsou, ale i jako tělu vlastní výplň pro modelaci tváří a obličeje, rukou a pro celkové omlazení pokožky a redukci vrásek.

Za pomocí přístroje Body-Jet nebo Harvest-Jet jsou nejprve z těch oblastí těla kde je tuku přebytek (např. oblast hýždí či stehen) získány vysoce účinnou a šetrnou metodou neporušené tukové buňky. Pomocí jemného vodního paprsku se tukové buňky nejprve opatrně uvolní, vymyjí a shromáždí ve speciálním přístroji FillerCollector ™ nebo LipoCollector, kde je tuk posléze připraven k re-injekci do partií prsou. Vzhledem k jemnosti procesu zůstává tuk v ošetřené partii jako trvalý implantát.

Odběr tuku pomocí vysokotlakého vodního paprsku (J-AFT) je natolik šetrný, že odebraný tuk není třeba odstřeďovat ani jinak dále zpracovávat, může být ihned použit k transferu, což významně zkracuje dobu průběhu celého procesu a plastiky prsou. J-AFT je jednoduchý, bezpečný a zároveň účinný postup, který pomáhá zachovat životaschopnost získaných tukových buněk a zároveň je šetrný pro pacienta.

Hlavní výhody této metody:

  • minimálně invazivní postup

  • výkon prováděn pouze v místním znecitlivění

  • šetrná a rychlá metoda

  • okamžité, přirozeně působící a trvalé výsledky (trvalý autologní tukový implantát)

  • zvětšení prsou bez jizev a použití implantátů a bez narkosy

Aktualizováno: 22.5.2018

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.
Obsah

Zvětšení prsou vlastním tukem (lipofilling, lipomodelace prsou) - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní