Zvětšení rtů - PermaLip

Implantát PermaLip slouží výhradně k zvětšení a modelaci rtů. Je vyroben z měkkého silikonu. Je tvarován fyziologicky, tkáň jej neprorůstá, nenarušuje funkci rtů. Zákrok trvá 30 minut, výsledek je trvalý, nevstřebává se, ale lze jej bez následků odstranit.

Užití implantátu PermaLip je zcela bezpečné, je schválený FDA a CE. Vzhledem k použitému silikonu není možné, aby došlo k jeho prasknutí. K dispozici je v různých velikostech pro diskrétní pozvednutí rtů, až po výrazné zvětšení objemu. Rty jsou souměrné, plné a přirozené, při líbání není implantát cítit.

Aplikace a výsledek zvětšení rtů implantátem PermaLip

Implantát PermaLip se zavádí do rtu v místní anestezii, z dvou drobných řezů se umístí implantát, rána je sešita vstřebatelným stehem. První dny jsou rty oteklé, což odezní za 3-8 dní. Výsledek je viditelný za 3 – 5 dnů.  Po aplikaci je možné se během jednoho dnu vrátit do běžného života.

Výhody této metody

Výhoda zvětšení rtů pomocí implantátu spočívá v okamžitém efektu, který je trvalý. Do rtů, které jsou úzké a vytváří tak dojem přísného obličeje nebo vzhledu je ideální použít tento implantát - rty mají po aplikaci implantátu plnější objem a pěkné kontury. Implantát ve rtu není pro okolí patrný při jakýchkoliv pohybech rtů a není ani ve rtech hmatný. Implantát je uložen uprostřed rtu tak, aby nevytvářel ani žádný nepříjemný pocit pro klientku. Tato metoda je pro svou jednoduchost a kvalitu velmi oblíbená na celém světě.

Aktualizováno: 23.5.2013

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Zvětšení rtů - PermaLip - Novinky

Převratná metoda zvětšování rtů

prim. MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová MBA, LLM

PermaLip je novinkou na poli estetické chirurgie. Tato metoda zvětšování rtů se uskutečňuje prostřednictvím permanentních...

Související recenze a zkušenosti

Zvětšení rtů - PermaLip - Ceny

MUDr. Pavel Kurial
České Budějovice, Hluboká nad Vltavou
Ceny od 41 000 Kč
MUDr. Pavel Kurial
Ceny od 30 000 Kč
obvykle do 44 000 Kč
MUDr. Iva Obstová - MEDICOM Clinic
Ceny od 16 000 Kč
obvykle do 30 000 Kč
MUDr. Jiřina Šilhánková
Ceny od 14 500 Kč
L centrum Pardubice
Ceny od 30 000 Kč
obvykle do 44 000 Kč
MUDr. Petros Christodoulou - MEDICOM Clinic

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní