Injekční výplně Vám umožní zvětšit rty, odstranit vrásky a propadlé tváře. Budete mladí a krásní.

Co je to Zyderm, Zyplast ?

Kolagen je užíván k vyplňování vrásek, jizev a jemných rýh na tváři a někdy i na krku, zádech a hrudníku.Obsahuje protein který poskytuje výživu rozmanitým částem lidkého těla: kůži, svalové hmotě, kostem i vazům. Injekční kolagen, patentovaný Collagen Corporation pod marketingovým jménem Zyderm and Zyplast, je derivován z čistého hovězího kolagenu. Procesem čistění se tvoří produkt podobný lidskému kolagenu. Injekční kolagen byl schválen Food and Drug Administration v roce 1981. Je produkován v mnoha variantách, aby vyhověl individuálním potřebám klientů.

Více informací naleznete na https://www.estheticon.cz/zakroky/injekcni-vyplne-kolagen-fibrogen

Informace pro pacienty: produkty Zyderm a Zyplast byly u nás již staženy z trhu.

Aktualizováno: 26.6.2012

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Injekční výplně - Novinky

Související recenze a zkušenosti

MiriamTr 1.3.2018
Spokojený/á

Chtěla bych velmi poděkovat týmu V-clinic, za nádherně vyplněné rty. Zákrok byl téměř bezbolestný a s výsledkem jsem velice spokojená. Mohu všem doporučit!!!

6 Likes   30 Komentářů  
Hela H. 14.3.2011
Spokojený/á

Jmenuji se Helena H., je mi 45 let a v roce 2006 po nepříjemném rozchodu s partnerem jsem markantně zhubla, i když to nebylo nemilé, myslím to zhubnutí, ale tím se mi prohloubily vrásky v obličeji. Začala jsem přemýšlet ... Více 

5 Likes  
Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní