Víte, který kolega ve vašem okolí je dobrý na určitý zákrok? Doporučte ho pacientům a zvyšte tak svojí prestiž.

„Neznáte nějakého šikovného stomatologa?“ Podobné otázky jsou dnes mezi lidmi velmi časté.

Pacienti totiž nevědí, jak najít vhodného lékaře-specialistu či kterého z nich pro konkrétní zákrok zvolit. Nepohybují se v lékařském prostředí, neznají všechny lékaře a často nedovedou rozlišit reklamní sdělení od skutečného doporučení. Nejlepší způsob, jak se vyhnout zklamání a najít skutečně kvalitního odborníka, je totiž doporučení ostatních lékařů, kteří jeho práci a zkušenosti v dané specializaci dobře znají.

Jelikož chceme pacientům cestu k výběru specialisty co nejvíce usnadnit, spustili jsme na portálech LékařiOnline.cz a Estheticon.cz možnost doporučit lékaře jiným lékařem. Jde o zcela unikátní novinku, která lékařům umožní doporučit své kolegy a být jimi doporučován. Pacientům zase ulehčí orientaci v seznamu lékařů tím, že vyzdvihne opravdu kvalitní odborníky.

"Doporučit kolegu můžete buď obecně nebo na konkrétní zákrok. Pouze vy, lékaři, víte kdo z vašich kolegů je dobrý, od koho byste si nechali dát narkózu, koho byste požádali, aby vás operoval." 

Jak služba doporučení lékaře lékařem funguje?

Doporučovat můžete napříč obory na základě vlastní zkušenosti či znalosti lékaře. Nezáleží na tom, jestli chcete např. coby plastický chirurg doporučit svého kolegu z oboru, či odborníka z oblasti urologie nebo třeba stomatologie. Hodnoťte na základě Vašich subjektivních dojmů jak odbornost, tak i přístup k pacientům a ochota hledat cesty k vyřešení zdravotního problému.

Vložit doporučení může pouze přihlášený lékař, přihlásit se můžete vpravo nahoře.


Kontaktujte nás

Aktualizováno: 5.10.2017

Důležité odkazy
O nás
Propagace
Pravidla
Užitečné tipy
Pro novináře
Volné pozice