MUDr. Jitka Jaškinová

MUDr. Jitka Jaškinová

Žádné recenze
Ohodnotit
Mlýnské nábřeží 5, Karlovy Vary, Karlovarský kraj
MUDr. Jitka Jaškinová
MUDr. Jitka Jaškinová
Žádné recenze

Informace

MUDr. Jitka Jaškinová se v současné době ve své praxi specializuje zejména na oblast plastické chirurgie a estetické medicíny.

Lékařka provozuje Beauty Institut - expert for Hair & Skin, který sídlí v budově Lázní III v Karlových Varech.

Beauty Institut si zakládá především na individuálním přístupu ke klientům a vysoké odbornosti celého personálu. Pečují zde také o pacienty ze zahraničí - personál se domluví francouzským, německým, ruským a anglickým jazykem.

V oblasti plastické chirurgie provádí veškeré estetické operace. V Institutu se zaměřují například na modelaci, zmenšení i zvětšení prsou, plastickou operaci brady, lifting, gynekomastii, abdominoplastiku, labioplastiku, zvětšení rtů, facelift, rhinoplastiku, otoplastiku apod.

Rovněž se zde specializují na problematiku hubnutí. Nabízejí možnost přístrojového ošetření těla například lymfodrenážemi či kryolipolýzou.

V Beauty Institutu se zabývají také oblastí dermatologie. V nabídce je omlazení pleti (př. epilace diodovým laserem, léčba akné, mezoterapie, plazmaterapie, odstranění výrůstků na kůži, pigmentových skvrn či tetováže, také podbradku atd.) a vyhlazení vrásek (aplikace kyseliny hyaluronové a botulotoxinu).

Možné je podstoupit i kosmetická ošetření pleti, a to například enzymatickým a chemickým peelingem. Dále čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, hluboké čištění pleti nebo masáž obličeje. Samozřejmostí je prodloužení řas pomocí metody řasa na řasu či prodej parfémů a profesionální kosmetiky.

Výjimkou není ani manikúra/pedikúra a služby kadeřnictví. Klienti mohou absolvovat léčbu plísňových onemocnění, léčbu zarostlých nehtů (nehtová rovnátka) diagnostiku chodidla nebo parafínové zábaly. V kadeřnictví se kromě běžných služeb (stříhání, melírování, barvení) zabývají rovněž problematikou vypadávání vlasů, diagnostikou vlasové pokožky a vlasů, botoxem na vlasy, trvalým narovnáním vlasů (brazilský keratin) a prodlužováním vlasů (metoda Tape, Micro Ring, Keratin).

Beauty Insitut poskytuje i profesionální make-up služby - vizážistiku, poradenství, tematická líčení aj.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky