Odstranění strií

V jaké fázi se nacházíte?

   
Index spokojenosti 94% Index spokojenosti Založeno na 18 hodnocení pacientů

Odstranění strií se děje několika metodami, představujeme dvě různé cesty jak dosáhnout efektivního výsledku. První z nich je metoda AWT (Acoustic Wave Treatment), druhá metoda je založena na laseru Palomar StarLux 500.

Acoustic Wave Treatment

AWT pracuje na principu akustické vlny, efektivně se užívá také ke zpevňování vaziva a odstranění celulitidy. Zákrok je bezbolestný, zabere 30 minut, je třeba několikrát opakovat. Akustická rázová vlna naruší ztvrdlou méněcennou tkáň strií a podpoří tvorbu kolagenu. Kontraindikací je akutní zánětlivé nebo nádorové onemocnění, implantáty v místě aplikace a relativně i těhotenství.

Průběh a výsledek odstranění strií

Odstranění strií se provádí speciální sondou, kterou se přejíždí po postižených oblastech, nejčastěji břichu, hýždích, stehnech, zádech a prsou. Bezprostředně po odstranění strií je možné vrátit se k běžným aktivitám. První výsledky jsou viditelné po 3 - 4 sezeních a postupně se několik týdnů zlepšují. Doporučený počet sezení je obvykle 10 -15, po čase lze zopakovat.

Laser Palomar StarLux 500

Jde o je vysoce výkonný přístroj, který je založený technologii Intenzivního Pulzního Světla (IPL). Nabízí efektivní odstranění strií, ale také jizev, pigmentových skvrn, pih, žilek v obličeji a dalších problematických partií kůže. Je určen ke korekci vrásek i odstraňování chloupků. Navíc díky vyspělé efektivní technologii kontaktního chlazení je bolest zcela minimální.

Pro jednotlivé aplikace se používají výměnné nástavné hlavice, čímž se rozšiřuje možnost léčby různých oblastí a různé problematiky jedním přístrojem. Což znamená i lepší cenovou dostupnost.

Aktualizováno: 19.4.2012

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní