Kdo jsme?

Naším posláním je pomáhat všem, kteří se zajímají o estetickou medicínu a chirurgii. Nabízíme Vám na jednom místě snadno a rychle dostupné veškeré informace, fotografie před a po, zkušenosti, články, videa, doporučení, lékaře, ceny... zkrátka vše, co potřebujete před operací nebo estetickým zákrokem vědět.


Provedeme Vás krok za krokem celým procesem, pomůžeme Vám vyhledat nejvhodnější způsob ošetření a nejlepšího lékaře, odstraníme Vaše pochybnosti, zodpovíme otázky... a samozřejmě Vám budeme držet palce, aby výsledek byl co nejlepší.


Zajímá nás každá podrobnost malých i velkých příběhů ze světa estetické medicíny a chirurgie, příběhů s dobrým koncem, příběhů o štěstí a emocích, v nichž hlavní roli hrajete Vy. Pomáháme druhým vybrat si pro sebe to nejlepší.


Na Estheticon.cz naleznete vše, co potřebujete k zahájení své velké proměny, a ještě můžete podpořit ty, kteří si do světa estetické medicíny a chirurgie teprve hledají cestu.


Jak to u nás chodí?

Estheticon.cz působí ve 12 zemích: Španělsko, Itálie, Francie, Mexiko, Brazílie, Argentina, Chile, Kolumbie, Německo, Polsko, Česká republika, Slovensko.


Na portálu Estheticon.cz najdete:


Vyhledávač a databázi odborníků i speciální propagační nabídky


Estheticon.cz je největší portál o estetické medicíně a plastické chirurgii na světě: spolupracujeme s 23 500 klinikami a lékaři z celého světa, o kterých se na portálu dozvíte více. Mnoho z nich si pro vás připravilo speciální nabídky!


Naším největším posláním je usnadňovat komunikaci mezi odborníky a pacienty. Plastičtí chirurgové a lékaři zde snadno najdou potenciální pacienty.


Recenze pacientů pro lékaře

Nejlepší způsob, jak se dozvědět o práci a zkušenostech daného odborníka, je přečíst si recence od jeho pacientů. Proto jsou pro nás recenze pacientů tak důležité. Všechny publikované recenze jsou autentické a pocházejí od uživatelů, kteří se svěřili do rukou daného odborníka.


Články, videa, popisy zákroků a cenové statistiky


Na portálu najdete všechny informace, které jste dlouho hledali na internetu: spolehlivé články, nezaujatý popis zákroku (průběh intervence, rekonvalescence atd.), fotky před a po, videa a průměrné ceny, které nám uvedli lékaři portálu. Stručně řečeno – vše, co potřebujete vědět, než se rozhodnete pro podstoupení zákroku.


Zeptejte se lékaře


Přejete si, aby zkušený odborník rozptýlil Vaše pochybnosti a odpověděl na veškeré dotazy během několika minut a bez nutnosti konzultace? Je to možné v sekci Zeptejte se lékaře, ve které je k dispozici více než 900 odborníků.


Komunita


Komunita Estheticon.cz může být aktivní na dvou místech:
●Fórum, kde můžete hovořit o zákrocích a plastických operacích... a dalších tématech!
●Příběhy, kde uživatelé sdílejí své zkušenosti týkající se estetické medicíny a plastické chirurgie. Jaký byl postup, jak probíhala komunikace s lékařem, jak dlouho trvala rekonvalescence, jaké byly výsledky zákroku.

Připojte se k největší české komunitě zaměřené na estetické zákroky!


Jak se portál financuje a kdo za ním stojí?

Estheticon.cz tvoří tým více než 150 lidí ze 12 zemí. Jsme féroví, nadšení, inovativní, pozitivní a baví nás pomáhat ostatním.


Estheticon.cz získává prostředky na svůj provoz uzavíráním ročních smluv s lékaři a klinikami, které pak propagujeme na různých místech portálu. Každý odborník si může zvolit buď bezplatnou, nebo placenou prezentaci. K bezplatné verzi se lze přihlásit tak, že kliknete na „Vstup pro lékaře“ a poté „Zaregistrujte se zdarma“. Na prémiovou verzi můžete přejít tak, že po přihlášení použijete volbu „Získejte lepší plán“, čímž otevřete další nabídku. Variantu Premium lze zakoupit od 22645 ročně. Podrobnosti členství lze dojednat s naším obchodním týmem. Registrovaní členové mohou svou viditelnost ještě podpořit tím, že zvolí variantu Top, jejíž cenu následně určíme podle vybraných doplňkových služeb. Lékaři a kliniky s variantou Top Plan jsou příslušně označeni na portálu. Uzavření smlouvy nemá vliv na obsah zveřejňovaný na tomto webu a nevytváří střet zájmů.


Zajímá nás vše, co ve světě krásy prožíváte, chceme znát příběhy, ve kterých hrajete hlavní roli, ať už jste podstoupili estetický zákrok, nebo o něm teprve uvažujete. Nabízíme Vám úžasné místo, kde se můžete podělit o své zkušenosti a stát se průvodcem těch, kteří prožívají to samé, co Vy, protože mají stejný cíl jako Vy: vypadat a cítit se lépe. Jsme tu proto, abychom Vám naslouchali, a chceme, abyste měli na dosah ruky ty nejlepší lékaře a kliniky, jaké lze v naší zemi najít.


Chcete se stát součástí Estheticon.cz?

Jste energičtí, máte smysl pro humor a chcete něco dokázat... jste tu správně! Jsme otevřeni talentům v oblasti obchodu, designu, provozu, obsahu... Pošlete nám svůj životopis!

Kde nás najdete

Parque Empresarial Sant Joan
Avda. Alcalde Barnils 64-68, Escalera C, 1ª Planta
08174 Sant Cugat del Vallès, Barcelona, España/Španělsko.

Zákaznický servis

Zákaznický servis ve Španělsku

Telefon: +34 935 956 758

Zákaznický servis v Mexiku

Telefon: (55) 6268 4030

Zákaznický servis v Itálii

Telefon: +39 043 203 0135

Zákaznický servis ve Francii

Telefon: +34 935 953 715

Zákaznický servis v Chile

Telefon: +56 225 822 251

Zákaznický servis v Argentině

Telefon: +54 11 5172 5997

Zákaznický servis v Kolumbii

Telefon: +57 5 08 82 00

Zákaznický servis v Brazílii

Telefon: (21) 3500-0452

Zákaznický servis v Německu

Telefon: + 34 935 954 055

Zákaznický servis v České republice

Telefon: +420 228 880 349

Zákaznický servis v Polsku

Telefon: +48 221 041 645

Zákaznický servis na Slovensku

Telefon: +420 228 889 984

Více informací

Více informací o nás: info@estheticon.cz

Aktualizováno: 17/09/2020