Kdo jsme?

Naším posláním je pomáhat všem, kteří se zajímají o estetickou medicínu a chirurgii. Nabízíme Vám na jednom místě snadno a rychle dostupné veškeré informace, fotografie před a po, zkušenosti, články, videa, doporučení, lékaře, ceny... zkrátka vše, co potřebujete před operací nebo estetickým zákrokem vědět.


Provedeme Vás krok za krokem celým procesem, pomůžeme Vám vyhledat nejvhodnější způsob ošetření a nejlepšího lékaře, odstraníme Vaše pochybnosti, zodpovíme otázky... a samozřejmě Vám budeme držet palce, aby výsledek byl co nejlepší.


Zajímá nás každá podrobnost malých i velkých příběhů ze světa estetické medicíny a chirurgie, příběhů s dobrým koncem, příběhů o štěstí a emocích, v nichž hlavní roli hrajete Vy. Pomáháme druhým vybrat si pro sebe to nejlepší.


Na Estheticon.cz naleznete vše, co potřebujete k zahájení své velké proměny, a ještě můžete podpořit ty, kteří si do světa estetické medicíny a chirurgie teprve hledají cestu.


Jak to u nás chodí?

Estheticon.cz má zastoupení ve 12 zemích: Španělsko, Itálie, Francie, Mexiko, Brazílie, Argentina, Chile, Kolumbie, Německo, Polsko, Česká republika, Slovensko.


Na Estheticon.cz najdete:


Adresář specialistů s nabídkami


Estheticon.cz je největší portál pro estetickou medicínu a chirurgii, máme více než 23 500 center po celém světě, poskytneme Vám o nich nejúplnější informace, a navíc přinášíme speciální nabídky!


Záleží nám především na tom, abychom dokonale zprostředkovali komunikaci mezi specialisty a pacienty. Proto by zde neměl chybět žádný lékař ani chirurg, který se věnuje estetické medicíně.


Recenze lékařů pacienty

Nejlepší způsob, jak poznat lékaře, jeho práci a další podrobnosti, je podívat se, co o něm píší jeho pacienti. Proto máme rádi tuto sekci. Všechny recenze pocházejí od pacientů, kteří podstoupili estetický zákrok a nyní hodnotí různé aspekty práce zdravotnického týmu.


Články, videa, popisy zákroků a cenové statistiky


Nezaujaté a objektivní informace, které nejvíce hledáte, ale často nenacházíte: články srovnávající druhy zákroků, popisy zákroků (doba trvání, pooperační fáze atd.) a průměrné ceny uváděné pacienty, kteří už zákrok mají za sebou. Najdete tu zkrátka vše, co potřebujete vědět, abyste si mohli správně vybrat.


Online poradna


Není skvělé svěřit se se svými pochybnostmi a nechat lékaře, aby Vám odpověděli přímo, během několika minut a zdarma? To je poslání naší online poradny, které se účastní 900 center.


Komunita


Komunita Estheticon.cz má dvě platformy:
●Fórum, kde se diskutuje o všemožných tématech... trochu od všeho!
●„Příběhy“, kde každý člen komunity sdílí své osobní příběhy, vysvětluje, jaké to bylo, informuje o ceně zákroku, lékařském týmu atd., včetně fotografií.

Těšíme se, že se i Vy připojíte k největší české komunitě zaměřené na estetické zákroky. Všichni o nás mluví!


Jak se portál financuje a kdo za ním stojí?

Estheticon.cz tvoří tým více než 150 lidí ze 12 zemí. Jsme féroví, nadšení, inovativní, pozitivní a baví nás pomáhat ostatním.


Estheticon.cz získává prostředky na svůj provoz uzavíráním ročních smluv s lékaři a estetickými chirurgy, které pak propagujeme na různých místech portálu. Každý specialista si může zvolit buď bezplatnou, nebo placenou prezentaci. K bezplatné verzi se lze přihlásit tak, že otevřete „Vstup pro odborníky“ a poté použijete tlačítko „Bezplatná registrace“. Na prémiovou verzi můžete přejít tak, že po přihlášení použijete volbu „Prémiové členství“, čímž otevřete další nabídku. Cena za roční prémiové členství činí 50 000 Kč. Podrobnosti členství lze dojednat s naším obchodním týmem. Registrovaní členové mohou svou viditelnost ještě podpořit tím, že zvolí Top členství, jehož cenu následně určíme podle vybraných doplňkových služeb. Lékaři a kliniky s Prémiovým nebo Top členstvím jsou na portálu náležitě označeni. Uzavření smlouvy nemá vliv na obsah zveřejňovaný na tomto webu a nevytváří střet zájmů.


Zajímá nás vše, co ve světě krásy prožíváte, chceme znát příběhy, ve kterých hrajete hlavní roli, ať už jste podstoupili estetický zákrok, nebo o něm teprve uvažujete. Nabízíme Vám úžasné místo, kde se můžete podělit o své zkušenosti a stát se průvodcem těch, kteří prožívají to samé, co Vy, protože mají stejný cíl jako Vy: vypadat a cítit se lépe. Jsme tu proto, abychom Vám naslouchali, a chceme, abyste měli na dosah ruky ty nejlepší lékaře a chirurgy, jaké lze v naší zemi najít.


Chcete se stát součástí Estheticon.cz?

Jste energičtí, máte smysl pro humor a chcete něco dokázat... jste tu správně! Jsme otevřeni talentům v oblasti obchodu, designu, provozu, obsahu... Pošlete nám svůj životopis!

Kde nás najdete

Parque Empresarial Sant Joan
Avda. Alcalde Barnils 64-68, Escalera C, 1ª Planta
08174 Sant Cugat del Vallès, Barcelona, Španělsko.

Calle de Guanajuato nº65, Int. 302,
Colonia Roma, Delegación Cuauhtémoc, PSČ: 11560
Ciudad de México, Mexiko.

Vlašimská 4
101 00 Praha 10, Česká republika

Zákaznický servis

Zákaznický servis ve Španělsku

Telefon : +34 935 956 758

Zákaznický servis v Mexiku

Telefon : (55) 6268 4030

Zákaznický servis v Itálii

Telefon : 0287 369 712

Zákaznický servis ve Francii

Telefon : +34 935 953 715

Zákaznický servis v Chile

Telefon : 225 822 251

Zákaznický servis v Argentině

Telefon : 11 5172 5997

Zákaznický servis v Kolumbii

Telefon : 5 08 82 00

Zákaznický servis v Brazílii

Telefon : (21) 3500-1332

Zákaznický servis v Německu

Telefon : + 34 935 954 055

Zákaznický servis v České republice

Telefon : +420 228 880 349

Zákaznický servis v Polsku

Telefon : +48 221 041 645

Více informací

Více informací o nás: info@estheticon.cz

Aktualizováno: 17/09/2020