Kdo jsme?

Naším posláním je pomáhat lidem, jako jste Vy, kteří se zajímají o medicínu a kosmetickou chirurgii. Chceme, abyste rychle našel/našla všechny informace, fotky před a po, příběhy, články, videa, hodnocení, lékaře, ceny... vše, co potřebujete před operací nebo kosmetickým ošetřením!


Jsme s Vámi, provázíme Vás během procesu, abyste našel/našla nejvhodnější zákrok a lékaře ... při každém Vašem kroku, řešení Vašich pochybností, otázek ... a samozřejmě, přejeme Vám, abyste dostáhl/a vynikajícího výsledku.


Chceme znát každý detail těch malých (velkých) příběhů světa medicíny a plastické chirurgie, příběhů o vylepšení vzhledu, štěstí a emocích, kterých jste hrdino(k)u. Pomáháme tak ostatním lidem přijmout nejlepší rozhodnutí.


Na Estheticon.cz máte vše pro to, abyste mohli zahájit tento proces a pomáhat ostatním lidem, kteří právě vstoupili do tohoto světa.


Jak pracujeme?

Estheticon.cz má zastoupení ve 12 zemích: Španělsku, Itálii, Francii, Mexiku, Brazílii, Argentině, Chile, Kolumbii, Německu, Polsku, České republice a Slovensku.


Na Estheticon.cz najdete:


Adresář specialistů s nabídkami


Estheticon.cz je největší web o chirurgických a estetických zákrocích, máme více než 23.500 center po celém světě, z nichž vám nabízíme nejobsáhlejší informace, a navíc většina z nich nabízí speciální nabídky!


Nejdůležitější je zajistit vynikající komunikaci mezi odborníky a pacienty. Pro lékaře a plastické chirurgy je to bezpochyby to pravé místo, kde být přítomen.


Hodnocení lékařů pacienty

Nejlepší způsob, jak poznat lékaře, jeho práci a další podrobnosti, je podívat se, co o něm píší jeho pacienti. Proto máme rádi sekci hodnocení lékařů. Všechna hodnocení jsou od lidí, kteří podstoupili nějaký zákrok a hodnotí různé aspekty práce zdravotnického týmu.


Články, videa, popisy zákroků a cenové statistiky


To jsou vše nezaujaté a objektivní informace, které hledáte, ale někdy nemůžete najít (alespoň ne příliš snadno): články srovnávající druhy zákroků, popisy zákroků (doba trvání, pooperační fáze atd.) a průměrné ceny uváděné osobami, které je již podstoupily. Stručně řečeno... to, co potřebujete, abyste se rozhodli, o které zákroky máte zájem.


On-line poradna


Není skvělé svěřit se se svými pochybnostmi a nechat lékaře, aby vám odpověděli přímo, během několika minut a zdarma? To je poslání naší on-line poradny, které se účastní 4800 center.


Komunita


Komunita Estheticon.cz má dvě platformy:
●Fórum, kde se diskutuje o všemožných tématech... trochu od všeho!
●„Zkušenosti“, kde každý člen komunity sdílí své osobní zkušenosti, vysvětluje, jaké to bylo, informuje o ceně zákroku, lékařském týmu atd. včetně fotografií.

Těšíme se, až se připojíte i Vy k největší komunitě, která se zabývá chirurgickými zákroky v České republice a o které všichni mluví.


Jak se portál financuje a kdo to celé umožňuje?

Estheticon.cz je tvořen týmem více než 150 lidí z 12 zemí. Jsme féroví, nadšení, inovativní a pozitivní lidé, co rádi pomáhají.


Estheticon.cz je financován ročními smlouvami lékařů a plastických chirurgů, kteří se objevují zvýrazněně v různých prostorech portálu. Specialisté mají možnost prezentovat se na portálu dvěma způsoby: zdarma nebo za příplatek. Pro přístup k bezplatné verzi musí lékaři vstoupit do oblasti „Vstup pro odborníky“ a poté se „Registrovat zdarma“: Pro získání prémiové verze je nutné se přihlásit a kliknout na „Vylepšit svůj plán“, kde se objeví různé nabídky. Prémiový plán stojí 2.000€ ročně, ale cenu lze dohodnout s obchodním týmem. Registrovaní zákazníci mohou zvýšit viditelnost tím, že uzavřou Top plán, jehož cena závisí na přidaných službách. Odborníci a kliniky se smlouvou Top nebo Premium jsou takto řádně označeni na portálu. Smlouva nemá vliv na redakční obsah webu a nevytváří střet zájmů.


Rádi bychom znali každý detail těch skvělých příběhů z našeho "estetického" světa, příběhů, jejichž hrdinou/hrdinkou jste Vy; a nezáleží na tom, zda jste již zákrok podstoupil/a, ale že máte možnost vyjádřit a doprovázet ostatní, kteří zažívají nebo už zažili stejné věci, aby vypadali a cítili se lépe. Jsme tu, abyste s námi vše sdílel/a, a proto chceme, abyste měl/a nejlepší lékaře a chirurgy v zemi na dosah ruky.


Chcete se stát součástí Estheticon.cz?

Jste-li energický člověk se smyslem pro humor a chcete něco dokázat... jste tu správně! Jsme otevření talentům v oblastech obchodu, designu, provozu, obsahu... Pošlete nám svůj životopis!

Najdete nás zde

Parque Empresarial Sant Joan
Avda. Alcalde Barnils 64-68, Escalera C, 1ª Planta
08174 Sant Cugat del Vallès, Barcelona, Španělsko.

Calle de Guanajuato nº65, Int. 302,
Colonia Roma, Delegación Cuauhtémoc, PSČ: 11560
Ciudad de México, Mexiko.

Vlašimská 4
101 00 Praha 10, Česká republika

Zákaznický servis

Zákaznický servis ve Španělsku

Telefon : +34 935 956 758

Zákaznický servis v Mexiku

Telefon : (55) 6268 4030

Zákaznický servis v Itálii

Telefon : 0287 369 712

Zákaznický servis ve Francii

Telefon : +34 935 953 715

Zákaznický servis v Chile

Telefon : 225 822 251

Zákaznický servis v Argentině

Telefon : 11 5172 5997

Zákaznický servis v Kolumbii

Telefon : 5 08 82 00

Zákaznický servis v Brazílii

Telefon : (21) 3500-1332

Zákaznický servis v Německu

Telefon : + 34 935 954 055

Zákaznický servis v České republice

Telefon : +420 228 880 349

Zákaznický servis v Polsku

Telefon : +48 221 041 645

Více informací

Více informací o nás: info@estheticon.cz

Aktualizováno: 17/09/2020