MUDr. Tomáš Kupka

MUDr. Tomáš Kupka Premium

(18 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
U Imperialu 14, Karlovy Vary, Karlovarský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 39 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1134345165
MUDr. Tomáš Kupka Premium
(18 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo
  • Navštívit web
  • 4370 návštěv profilu

Ústav estetické medicíny a.s. nabízí své služby v Karlových Varech již sedmnáctým rokem.

Po celou dobu poskytujeme stejné základní spektrum estetických zákroků a operací, které doplňujeme o novinky. Naše firma nabízí i personální stabilitu.

Všechna ošetření provádí MUDr. Dušan Záruba a MUDr.Tomáš Kupka.

Mojí doménou v naší firmě je poctivá konzultace, podrobná informovanost, kvalitní pooperační péče a neoperační estetické zákroky.

Snažím se svým klientům doporučit ten nejvhodnější způsob ošetření s ohledem na rizika a cenu. Často klientům rozmlouvám jejich falešné představy ze samostudia na internetu.

Výhodou naší kliniky je umístění vily Orplid - okraj Karlových Varů. Není asi příjemné se projít s obvazem na hlavě po plastické operaci městem či kolonádou k autu. Parkovací místa pro naše klienty máme hned před klinikou. Adresa je ještě mimo lázeňské území. Není potřeba žádné povolení k vjezdu. Ve vile nám patří poslední dvě podlaží - krásný výhled do okolí.

Pro naše operanty máme k dispozici osm lůžek. Čtyři lůžka jsou opatřena kamerovým systémem, u dvou je trvale přístrojové monitorování.

Plastické operace provádí primář MUDr. Dušan Záruba z Prahy, specialista na estetické operace. Anestezii zajišťuje MUDr. Vladimíra Šťastná, zkušená dvouatestovaná lékařka, která s námi spolupracuje celou dobu.

Vystudoval jsem lékařskou fakultu UK v Plzni.

Mým cílem bylo po promocích nastoupit na oddělení plastické chirurgie k primáři Vlastimilu Bursovi. S ohledem na ukončení studia v létě 1989 - v době komunismu, jsem místo na chirurgii v Plzni nezískal, a na základě umístění jsem nastoupil na chirurgické oddělení v nemocnici v Karlových Varech, kde jsem pracoval od roku 1989 do roku 1998.

Od roku 1998 jsem působil postupně na dvou soukromých klinikách, kde jsem se věnoval práci s lasery.

Od roku 2001 pracuji ve společnosti Ústav estetické medicíny, a.s.

Ve stále se rozvíjejícím oboru estetická medicína se věnuji především korektivní dermatochirurgii, laserové chirurgii, a ve spolupráci s primářem MUDr. Dušanem Zárubou i plastické chirurgii. Již od roku 1998 se pravidelně vzdělávám v oboru doma i v zahraničí (Německo, Rakousko, Francie, USA).

Osobností mé profesní kariéry je jednoznačně primář MUDr. Vlastimil Bursa z oddělení plastické chirurgie v Plzni, ke kterému jsem pravidelně docházel poslední 2 roky mého studia medicíny, a to jak na konzultace a ambulanci, tak na operační sál, kde jsem asi získal vztah k estetice vůbec. Druhou osobností je primář MUDr. Dušan Záruba, na kterém oceňuji jeho zručnost, operační techniku, přehled, jistotu a hlavně klid při práci, který mi v nemocnici vždy chyběl.

Všichni lékaři se pravidelně v naší společnosti školí dle odbornosti.

Zkušenosti s plastickou chirurgií v zahraničí získávám i přímo kontaktem s pacienty. S ohledem na bohatou zahraniční klientelu přímo vidíme, co a jak se v cizině operuje. Klienti k nám přijdou na nějaký zákrok, ale mají již některé operace za sebou z jiných zahraničních klinik, takže můžeme porovnávat. Rozhodně se nemáme za co stydět, spíše naopak.

Poslední dobou pozoruji - hlavně u ruské a arabské klientely, že za peníze jim doma udělají vše. Zde pak chtějí korekce, "laserovaní" jizev atd. Trendem v poslední době je si nechat udělat více operací v jedné narkóze. I to má své limity. Pokud klient "vymyslí" nějaké nestandardní postupy nebo operace se slovy: "Já jsem na internetu četl!," tak jej buď přesvědčíme o správném postupu nebo odmítneme. To je bohužel poslední dobou nejčastější při konzultacích - rozmlouvat omyly.

Cílem estetické medicíny by nemělo být uspokojit klienta splněním jeho požadavku za každou cenu, ale nasměrovat ho při konzultaci tak, aby byl spokojený i po operaci!!

Doba konzultace není ohraničena, každému se věnuji jak je potřeba.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1992

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 300

Zákroky

Plastická chirurgie

Dermatologie

Estetická medicína

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Léčba křečových žil

Recenze (18)

4.8
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Včera jsem podstoupila tumescentní liposukci břicha, boků, vnitřních a vnějších stehen. Pan doktor Kupka je velice sympatický a milý, vše proběhlo v pořádku, personál se o mě krásně staral,všechny sestřičky byly milé a pozorné. Cítila jsem se jako do...Číst dál

Pan doktor Kupka mi doslova zachránil moje uši! :) Nosila jsem 12let 5cm tunely a pak doktor mi moc hezky vrátil lalůčky do původního stavu…. Profesionální a velice empatický přístup,s klinikou jsem moc spokojená a v budoucnu při zvažování dalších...Číst dál

Zvětšení rtů ( Augmentace - pomocí Permalip implantátu) Pan doktor má skvělý přístup ke komunikaci s klienty. Poté co jsem zadala poptávku na Perma lip, tak byl první kdo mě telefonicky kontaktoval a vše vysvětlil aniž by z toho něco měl. Ostatní kli...Číst dál

MUDr. Tomáš Kupka · 27. 11. 2020

díky za pochvalu, dr.kupka

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Tomáš Kupka o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (9)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (10)

Požádejte: MUDr. Tomáš Kupka o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (17)

Podbradek a krk
Odpověď odborníka · 30. 1. 2017

Dobrý den, vše o čem píšete provádíme, záleží na osobním pohovoru a na tom, co bude pro klienta nejvhodnější. Doporučuji se objednat na konzultaci,...

Číst dál
Podbradek a krk Podbradek a krk
Zobrazit další zodpovězené otázky
Požádejte: MUDr. Tomáš Kupka o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!