Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Niťový lifting

Stojí to za to
91 %
Stojí to za to
Na základě 59 příběhů
Průměrná cena
22.225 Kč
Průměrná cena
Podle 99 odborníků
  • Lokální anestezie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku méně než 1 hodina
  • Nevyžaduje klidový režim
  • Okamžitý efekt
  • Dočasné výsledky

Co je to niťový lifting?

Niťový lifting je metoda vyhlazení vrásek a vypnutí kůže prostřednictvím různých typů nití, které se zavádějí do podkoží. Tyto nitě nabudí tvorbu vlastního kolagenu, který vytvoří přirozenou podporu vazivu a okolním tkáním. Tím dochází ke zpevnění kontur i vyhlazení vrásek nejen na obličeji, ale i na dalších oblastech těla. Niťový lifting je minimálně invazivní metodou, má krátkou dobu rekonvalescence a je vhodný i pro mladé lidi.

V současnosti je niťový lifting stále častěji využívaný jako alternativa klasického operačního faceliftu, který je pro pacienta velkou zátěží, a vyžaduje podstatně náročnější rekonvalescenci. Niťový lifting oproti klasické metodě přináší rychlý efekt bez nutnosti celkové anestezie a bez výraznějších pozákrokových omezení.

Pro koho je niťový lifting vhodný

lifting

Niťový lifting je vhodný pro ženy i muže

Niťový lifting obličeje je metodou vhodnou pro každou ženu i muže, které trápí pokles kontur či tvorba vrásek. Ideální věk pro toto ošetření je mezi pětatřicátým až pětačtyřicátým rokem života, kdy pokožka sice již ochabuje, ale současně je stále ještě schopna produkovat dostatečné množství kolagenu, který tvoří přirozené vyztužení pokožky.

Ten je nutný k tomu, aby vystavěl oporu okolním tkáním. Niťový lifting lze proto s výhodou využít i u mladších pacientů, u kterých se známky stárnutí objevily velmi časně.

Pro koho není vhodný niťový lifting

V případě, že schopnost tvorby kolagenu je u pacienta již značně omezená, niťový lifting pro něj není vhodný. 

V některých případech může být před aplikací nití nutné zregenerovat podkoží a povzbudit tvorbu kolagenu speciálními přípravky s obsahem aminokyseliny či kyseliny hyaluronové. Tyto přípravky se aplikují buď injekčně nebo ve formě nápoje.

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře