Pan doktor Richtr mi tento zákrok doporučil a neudělala jsem chybu. Obličej se hodně omladil a cítím se velmi dobře. Zákrok je velmi šetrný k pokožce a působí hodně přirozeně. Nikdo zásah na první pohled nepoznal, jen mě všichni v okolí chválili, že mi to poslední dobou moc sluší a vypadám svěží. Pokud podstoupím nějaký další zákrok, určitě s panem doktorem. Je velmi precizní ve své práci. Věřím mu.

O této možnosti ,,vylepšení obličeje,, mě informoval MUDr. Patrik Richtr na konzultaci, při které jsem si stěžovala na hlubší vrásky smíchu a celkově spadlejší tváře. Po podrobnějším vysvětlení tohoto zákroku jsme se s panem doktorem rozloučili s tím, že budu muset ještě dost peněz došetřit, ale že je tato forma faceliftu pro mě na prosto vhodným řešením. Měl pravdu!!! Vyplatilo se si počkat, došetřit a dojet si za panem doktorem Richtrem mnoho kilometrů. Celý zákrok trval skoro 3 hodiny, pod lokální anestezií, lhala bych, kdybych řekla, že jsem se předem nebála bolesti, ale k mému velkému překvapení jsem skutečně necítila vůbec nic nepříjemného ( dalo by se to přirovnat k tomu, když Vám zubař umrtví zub a poté vrtá, prostě víte, že se v tom místě něco děje, ale necítíte to ), jako bonus jsme si po celou dobu s panem doktorem a jeho asistentkou vyprávěli, smáli se ( ano opravdu jsem se během zákroku hodně nasmála!!!!) a tak to vše uteklo strašně rychle a já mám navždy tento operační zákrok spojen s velmi příjemným zážitkem. A jako bonus nový mladistvější vzhled své tváře, který předčil veškerá má očekávání. Určitě Vás všechny, co o tomto zákroku přemýšlíte zajímá rekonvalescence. U mě proběhla naprosto v pohodě, bez nějaké větší bolesti ( po císařském řezu jsem trpěla mnohem víc ). První noc jsem pravidelně dodávala tělu léky od bolesti po 4 hodinách , den se dal bez bolesti ustát na ibuprofenu po 6 hodinách. Třetí den jsem již byla na procházce se psy a pátý den si myla vlasy. Desátý den jsem se vrátila do zaměstnání. Ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala panu MUDr. Patriku Richtrovi a jeho asistentce, byli jste oba úžasní a já jsem moc spokojená a mohu Vás jen a jen doporučit!!!

jsem necelý týden po operaci, ve čt. mě operovali, v pondělí jsem šla do práce. Oteklá, ale dalo se to snést, vlasy mi skryly stehy, otok obličeje jsem vysvětlovala alergií a zánětem dásní :-), snad věrohodně...linie dolní čelisti hladká, žádné "syslíky", zmizely i propady pod očima, ale je možné, se po odeznění otoku se drobné propady ještě ukáží...bolestivost minimální, jenom změna šití obou uší a občas pocit, že mám ucho ve svěráku, přežít se to ale dá a i když je to menší zákrok než klasický facelift, je to přece jenom chirurgický zákrok v citlivé části těla... modřiny naštěstí nebyly vůbec žádné, to oceňuji fotka je třetí(!) den po zákroku, otok ještě velký, ale linie brady hladká

Dobrý den, ráda bych vyzdvihla práci pana Petra Hýži na klinice Leticia v Brně . Trápily mě nadměrně stahující se svaly na čele , botox , na který jsem chodila dva roky, bylo dobré ,ale nákladné řešení ,které vydrželo jen chvilku a tlačil mi obočí ještě níž ,než jsem ho měla . S panem doktorem jsme se domluvili na chirurgickém přerušení hlavního nervu na čele . Navzdory mému nízkému věku se toho nebál, neodmítl mě a já jsem strašně šťastná ,protože se zase konečně můžu podívat do zrcadla :-) operace proběhla bez komplikací ,hojení bylo rychlé a skoro dva měsíce po operaci je jizva téměř nepatrná. Sestřičky byly ochotné a já jsem se na klinice cítila jako doma . Strach jsem neměla vůbec žádný ,psychicky jsem se na tento zákrok odhodlávala několik let . Určitě tuto kliniku vřele doporučuji ??

Před 14ti dny jsem podstoupila facelift a necklift v Canadian Medical u pani doktorky Šatánkové. Z výsledku i z přístupu paní doktorky jsem nadšená. Obličej i krk vypadá velmi krásně a přirozeně. Pokud bych svým kamarádkám chtěla někoho doporučit, pak by to byla určitě tato neuvěřitelně šikovná paní doktorka. Velky dík!

Před 4 týdny jsem byla na Quicklift a Blepharoplastika horních víček s Dr.Hokynkova Alisa.. Jsem s výsledkem velmi spokojená. Chci jí vyjádřit svou hlubokou vděčnost. Ráda se na ní znovu obrátím. 

Slouhou dobu me trapil smutny vyraz tvare z duvodu poklesu hornich vicek a oboci. V minulosti mi byla jinym plastickym chirurgem doporucena operace hornich vicek. Operaci jsem podstoupila pred 4mi lety, ale bohuzel nesplnila me ocekavani. Pocit zamracenosti dale pretrvaval a ja hledala dalsi moznosti. Na internetu jsem narazila na Quicklift, ktery jsem chtela puvodne podstoupit. Objednala jsem se k Dr.Šínovi a po konzultaci jsme se nakonec rozhodla pro temporalni facelift. Operace probehla v lokalni anestezii a byla naprosto bezbolestna. Sem tam neco malo potahlo, ale zadna ostra bolest, ktera by se nedala vydrzet. Dnes je to 3 den po operaci a ja jsem zatim moc spokojena. Dekuji Dr.Sinovi a klinice Arteclinic, preji mnoho spokojenych klientu a tesim se na brzke shledani.

Chcem sa podelit aj ja o svoju skusenost. Dna 14.3 som podstupila zakrok quicklift. Som nadmieru spokojna. Mam 48r a tento zakrok ma viac omladil k lepsiemu. Operoval ma doktor Šin pan doktor je velmi prijemny ochotny clovek. Vidno,ze sa rozumie praci ma zazracne ruky. Tak tiez chcem sa podakovat pani Husakovej. Je to mila zienka usmievava ochotna. Vrelo odporucam zakrok A hlavne kliniku Arte. Martina Bratislava

Arte klinik Mudr.Šín . Quick lift. Ochotný a milý lékař. Sestřičky usměvavé a vstřícné. Jen trochu malý zádrhel včasné informace ohledně přispání a v čekárně upatlaný džbán s vodou. Nabídka kávy by nebyla od věci za ty peníze. Co se týká odbornosti za mě super. Kliniku navštívím klidně znovu.na fotce po teprve 3 den , tak ještě natekle ale rozdíl viditelný.

Pana doktora mohu opravdu doporučit. S výsledkem jsem velice spokojená, předčil mé očekávání. Pan doktor je velmi milý, příjemný, s pochopením mi odpověděl na mé otázky. Fotografie jsou měsíc po zákroku. Zákrok jsem podstoupila v lednu 2019. Velmi děkuji Vlaďka