Náš redakční tým

Seznamte se s naším mezinárodním týmem tvůrců webového obsahu se specializací na plastickou chirurgii a estetickou medicínu. Náš tým vám bude přinášet aktuální informace o novinkách v těchto odvětvích, aby vás informoval o nejnovějších technikách ošetření a inovativních estetických metodách.

LucieOmanska-CZ.png

Lucie Osmanská

Content Manager Česká republika

Vystudovala jsem obor Česká filologie se zaměřením na editorskou práci ve sdělovacích prostředcích na Univerzitě Palackého v Olomouci. Již několik let se věnuji tvorbě obsahu a také překládání. Spolupracovala jsem na řadě zahraničních projektů. Ve svém volném čase si ráda přečtu dobrou knihu (nejlépe někde na pláži), také se věnuji fotografování, malování a mou velkou vášní je cestování a poznávání nových kultur.

KataGolko-PL.png

Katarzyna Golko

Content Manager Polsko

Jsem překladatelka z polštiny a copywriterka. Mám magisterský titul z překladu a tlumočení, který jsem získala na Jagellonské univerzitě v Krakově. Specializuji se především na lékařský překlad. Zkušenosti v této oblasti jsem získala v jednom z nejvýznamnějších polských lékařských nakladatelství. Ráda cestuji a poznávám nová místa. Ve svém volném čase také ráda vařím (a jím!), čtu a trávím čas se svými kočkami.

JenniferStock-DE.png

Jennifer Stock

Content Manager Německo

Po vystudování pedagogiky na Kolínské univerzitě a absolvování několika kurzů v oblasti komunikace se v současné době zabývám výzkumem a tvorbou obsahu na téma estetická medicína a plastická chirurgie. Jsem nesmírně dynamický člověk. Ráda přijímám nové výzvy, a to jak v profesionální oblasti, tak v soukromém životě. Mezi mé zájmy patří cestování, také cvičím jógu a trávím čas se svým psem.

MonicaAubert-ES.png

Mònica Aubert

Content Manager Španělsko

Vystudovala jsem žurnalistiku na Univerzitě Ramona Llulla a absolvovala jsem postgraduální studium v oboru Public Relations a Mediální poradenství na Autonomní Univerzitě v Barceloně. Již od dětství jsem ráda psala a vedla rozhovory s ostatními. V současné době tvořím obsah týkající se estetické medicíny a plastické chirurgie. Ráda trávím čas se svou rodinou, zdravě vařím a objevuji nová místa.

IlariaLorio-IT.png

Ilaria Lorio

Content Manager Itálie

Vystudovala jsem Boloňskou univerzitu a žurnalistiku na Univerzitě Ramona Llulla v Barceloně. Také jsem studovala Komunikaci, Editaci a Marketing. Měla jsem možnost spolupracovat s několika mezinárodními časopisy a v současné době vytvářím obsah na téma krása, kosmetika a zdraví a zajišťuji, aby všechny publikované texty obsahovaly pouze ověřené informace.

MathildeHaroche-FR.png

Mathilde Haroche

Content Manager Francie

Vystudovala jsem marketing a komunikaci na obchodní škole a také školu módy a životního stylu v Paříži. Nyní se věnuji vytváření obsahu na francouzském portálu, takže neustále hledám novinky v oblasti plastické chirurgie a estetické medicíny. Ve volném čase ráda chodím na pláž, jím palačinky (mám ráda jídlo obecně) a cestuji po světě. Nedávno jsem také začala s cvičením jógy, shanti!

AnahiGallardo-MX.png

Anahí Gallardo

Content Manager Mexiko

Vystudovala jsem komunikační vědy a získala jsem také magisterský titul v žurnalistice BCN_NY. Na tomto portálu mám na starosti vytváření užitečného a zajímavého obsahu. Mimo práci ráda cestuji a objevuji nová místa, vždy mám připravený batoh na cesty. Fascinují mě západy slunce, květiny a rozhovory na zajímavá témata... Jsem přesvědčena o tom, že pozitivní přístup k životu je klíčem k úspěchu.

DianaRoa.png

Diana Roa

Content Manager Latinská Amerika

Vystudovala jsem komunikační vědy a mám zkušenosti v oblasti online žurnalistiky. Vytvářím obsah a články pro uživatele našich portálů z Kolumbie, Chile a Argentiny. Ráda jezdím na kole a v létě se věnuji vodním sportům, konkrétně potápění a kanoistice (nikdo mě nedostane z vody). Doma jsem kutil - pořád něco opravuji a měním. Mezi mé zájmy patří kino, sledování seriálů a také mám ráda dobré víno.

EdilenaRamos-BR.png

Edilena Ramos

Content Manager Brazílie

Vystudovala jsem marketing a Public Relations a od té doby se zajímám o sociální média a tvorbu obsahu. V tomto sektoru pracuji již deset let. Edituji texty na různá témata a zajímám se o svět krásy. Ale mojí vášní jsou především zdraví a krása, takže v současné době tvořím texty na tato témata. Ráda trávím svůj volný čas s rodinou, nejlépe na pláži.

ToniMontero.png

Toni Montenegro

Content a Community Manager

Vystudoval jsem žurnalistiku na Autonomní univerzitě v Barceloně. Sbíral jsem zkušenosti v tiskových a finančních časopisech, také v oblasti spoluvytváření projektů v internetovém světě. Vzhledem ke svému zájmu o management a reklamu jsem dokončil postgraduální studium marketingu a Public Relations. Zajímám se o literaturu, zejména sci-fi pro děti a mládež.

DamarisCastro.png

Damaris Castro

Content Manager

Vystudovala jsem průmyslový design na Technologickém institutu v Monterrey (Mexiko). Pokračovala jsem v magisterském studiu v Barceloně a zamilovala se do digitálního světa. Věnuji se projektovému managementu a tvorbě internetového obsahu o estetické medicíně a plastické chirurgii. Ráda cestuji a navštěvuji nové země, poznávám tamní zvyky a kultury. Ve svém volném čase ráda čtu u šálku dobré kávy.