Náš redakční tým

Seznamte se s naším mezinárodním týmem tvůrců webového obsahu se specializací na plastickou chirurgii a estetickou medicínu. Náš tým vám bude přinášet aktuální informace o novinkách v těchto odvětvích, aby vás informoval o nejnovějších technikách ošetření a inovativních estetických metodách.
LucieOmanska-CZ.png

Lucie Osmanská

Content Manager Česká republika

Vystudovala jsem obor Česká filologie se zaměřením na editorskou práci ve sdělovacích prostředcích na Univerzitě Palackého v Olomouci. Již několik let se věnuji tvorbě obsahu a také překládání. Spolupracovala jsem na řadě zahraničních projektů. V současné době vytvářím články o plastické chirurgii a estetické medicíně. Specializuji se především na témata v oblasti péče o pleť a miniinvazivních zákroků.

KataGolko-PL.png

Katarzyna Golko

Content Manager Polsko

Jsem překladatelka z polštiny a copywriterka. Mám magisterský titul z překladu a tlumočení, který jsem získala na Jagellonské univerzitě v Krakově. Specializuji se především na lékařský překlad. Zkušenosti v této oblasti jsem získala v jednom z nejvýznamnějších polských lékařských nakladatelství. Poslední dva roky píši a překládám texty o plastické chirurgii a estetické medicíně, kráse a zdraví.

NataliaValkovicova-SK.png

Natália Valkovičová

Content Manager Slovensko

Vystudovala jsem magisterskou psychologii na Masarykově univerzitě v Brně, ale už během studia mě to nejvíce táhlo k psaní, tvoření obsahu, a překladům. Měla jsem možnost pracovat na různých projektech a mým cílem je informace podat vždy jasně, srozumitelně a tak, aby se dobře četly. Momentálně se věnuji psaní článků ze světa plastické chirurgie a estetické medicíny.

MonicaAubert-ES.png

Mònica Aubert

Content Manager Španělsko

Vystudovala jsem žurnalistiku na Univerzitě Ramona Llulla a později jsem absolvovala magisterský obor Public Relations a komunikace na Autonomní univerzitě v Barceloně. Vždy jsem ráda psala a komunikovala s ostatními. V současné době tvořím obsah a články o medicíně a kosmetické chirurgii. Mám bohaté zkušenosti s vedením rozhovorů s odborníky, zejména na téma operace prsou.

CarmenGiubileo-IT.png

Carmen Giubileo

Content Manager Itálie

Vždy mě fascinoval svět kreativity a také komunikace. Získala jsem magisterský titul v oboru film a komunikace na Univerzitě Roma Tre v Římě. Po studiu jsem se rozhodla absolvovat kurz digitálního marketingu na IBAT College v Dublinu. V současné době píšu články a rozhovory o módě, kráse a estetických ošetřeních a spojuji tak své dvě vášně.

SofiaGali-FR.png

Sofia Gali

Content Manager Francie

Mám magisterský titul z didaktiky francouzštiny a světových jazyků, který jsem získala na Univerzitě Paris 3 Sorbonne-Nouvelle. Pracuji jako Community Manager a redaktorka. Jsem zarytým milovníkem přirozené péče o pleť a nadšencem široce chápané estetiky, průběžně sleduji všechny novinky a trendy související s tímto tématem. V současné době píšu články a obsah o nových trendech v oblasti estetické medicíny a plastické chirurgie.

CarinaPfaffstetter-DE.png

Carina Pfaffstetter

Content Manager Německo

Jsem copywriterka s vášní pro cizí jazyky a pocházím z Rakouska. Vystudovala jsem komunikační vědy na Vídeňské univerzitě. V roce 2020 jsem se rozhodla odjet do Barcelony, abych se mohla věnovat studiu marketingu a digitálnímu světu. Úspěšně jsem tady zakončila svou další marketingovou kariéru. Nyní se naplno věnuji psaní obsahu na téma chirurgie a estetická medicína.

AnahiGallardo-MX.png

Anahí Gallardo

Content Manager Mexiko

Mám bakalářský titul v oboru komunikace UPAEP (Puebla, Mexiko) a také magisterský titul v oboru Žurnalistika BCN_NY, který jsem získala na Universitat de Barcelona-Columbia University. Specializuji se na lékařské rozhovory a články o zdraví a wellness. Snažím se vytvářet užitečný a zajímavý obsah. Zajímám se nejen o nové trendy ze světa estetické medicíny a plastické chirurgie.

DianaRoa.png

Diana Roa

Content Manager Latinská Amerika

Vystudovala jsem komunikační vědy a mám bohaté zkušenosti s tvorbou digitálního obsahu. Vytvářím obsah a články pro uživatele našich portálů z Kolumbie, Chile a Argentiny. Získala jsem zkušenosti v problematice kosmetické dermatologie. Miluji rozhovory s lékaři o kosmetických vylepšeních a postupech, které nám pomáhají cítit se lépe v našem těle.

EdilenaRamos-BR.png

Edilena Ramos

Content Manager Brazílie

Vystudovala jsem reklamu a Public Relations, také jsem vždy měla ráda sociální sítě. Abych to dokonale sladila, začala jsem se věnovat psaní obsahu, v této branži jsem více než 10 let! Zaměřuji se na všechny styly digitálního obsahu, ale mojí vášní byla vždy krása, a proto v současné době píši články o estetických zákrocích a estetické medicíně.

IlariaLorio-IT.png

Ilaria Lorio

Content Manager Itálie

Po studiích v Bologni a Barceloně jsem se začala zajímat o tvorbu digitálního obsahu. Měla jsem možnost spolupracovat s několika mezinárodními časopisy a v současné době se zaměřuji na témata v oblasti kosmetiky a zdraví. Zajišťuji, aby všechny publikované texty obsahovaly pouze ověřené informace. Mojí specializací jsou především rozhovory, které mi dávají příležitost nahlédnout do hloubky u témat o plastické chirurgii a estetické medicíně.

MathildeHaroche-FR.png

Mathilde Haroche

Content Manager Francie

Vystudovala jsem Marketing a komunikaci na fakultě ekonomiky a módy ve Francii. Svět komunikace a digitálního obsahu mě fascinuje díky dynamickým změnám, které v něm probíhají. Jsem odborník na vytváření obsahu v oblasti kosmetiky. V současné době tvořím obsah na téma zdraví a krása, snažím se držet krok s nejnovějšími trendy ze světa estetické medicíny a plastické chirurgie.

JenniferStock-DE.png

Jennifer Stock

Content Manager Německo

Po absolvování pedagogického studia na univerzitě v Kolíně nad Rýnem a četných kurzů v oblasti komunikace se věnuji výzkumu a tvorbě obsahu souvisejícího s estetickou medicínou a plastickou chirurgií. Zaměřuji se na rychle se rozvíjející sektor minimálně invazivních omlazovacích ošetření.

DamarisCastro.png

Damaris Castro

Content Director

Vystudovala jsem průmyslový design na Technologickém institutu v Monterrey (Mexiko). Pokračovala jsem v magisterském studiu v Barceloně a zamilovala se do digitálního světa. Věnuji se projektovému managementu a tvorbě internetového obsahu o estetické medicíně a plastické chirurgii.