Náš redakční tým

Seznamte se s naším mezinárodním týmem tvůrců webového obsahu se specializací na plastickou chirurgii a estetickou medicínu. Náš tým vám bude přinášet aktuální informace o novinkách v těchto odvětvích, aby vás informoval o nejnovějších technikách ošetření a inovativních estetických metodách.

LucieOmanska-CZ.png

Lucie Osmanská

Content Manager Česká republika

Vystudovala jsem obor Česká filologie se zaměřením na editorskou práci ve sdělovacích prostředcích na Univerzitě Palackého v Olomouci. Již několik let se věnuji tvorbě obsahu a také překládání. Spolupracovala jsem na řadě zahraničních projektů. V současné době vytvářím články o plastické chirurgii a estetické medicíně. Specializuji se především na témata v oblasti péče o pleť a miniinvazivních zákroků.

BarboraJurackova.png

Barbora Juráčková

Content Manager Slovenská republika

Už během studia na SOŠ obchodu a služeb jsem věděla, že mě svět krásy fascinuje. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla absolvovat několik školení a kurzů. Během kvalifikace na Birmingham M. College jsem si uplatňovala své znalosti a nabírala nové zkušenosti. Následně jsem se specializovala na práci copywriterky v oblasti estetiky. Spojila jsem tedy své dvě vášně a nyní vytvářím lékařsko-estetický obsah.

KataGolko-PL.png

Katarzyna Golko

Content Manager Polsko

Jsem překladatelka z polštiny a copywriterka. Mám magisterský titul z překladu a tlumočení, který jsem získala na Jagellonské univerzitě v Krakově. Specializuji se především na lékařský překlad. Zkušenosti v této oblasti jsem získala v jednom z nejvýznamnějších polských lékařských nakladatelství. Poslední dva roky píši a překládám texty o plastické chirurgii a estetické medicíně, kráse a zdraví.

JenniferStock-DE.png

Jennifer Stock

Content Manager Německo

Po vystudování pedagogiky na Kolínské univerzitě a absolvování několika kurzů v oblasti komunikace se v současné době zabývám výzkumem a tvorbou obsahu na téma estetická medicína a plastická chirurgie. Zaměřuji se především na minimálně invazivní zákroky pro omlazení obličeje. Mezi mé zájmy patří cestování, také cvičím jógu a trávím čas se svým psem.

MonicaAubert-ES.png

Mònica Aubert

Content Manager Španělsko

Vystudovala jsem žurnalistiku na Univerzitě Ramona Llulla a absolvovala jsem postgraduální studium v oboru Public Relations a Mediální poradenství na Autonomní Univerzitě v Barceloně. Již od dětství jsem ráda psala a vedla rozhovory s ostatními. V současné době tvořím obsah a píši články o chirurgii a estetické medicíně, specializuji se na lékařské rozhovory, zejména na téma chirurgie prsu.

IlariaLorio-IT.png

Ilaria Lorio

Content Manager Itálie

Po studiích v Bologni a Barceloně jsem se začala zajímat o tvorbu digitálního obsahu. Měla jsem možnost spolupracovat s několika mezinárodními časopisy a v současné době se zaměřuji na témata v oblasti kosmetiky a zdraví. Zajišťuji, aby všechny publikované texty obsahovaly pouze ověřené informace. Mojí specializací jsou především rozhovory, které mi dávají příležitost nahlédnout do hloubky u témat o plastické chirurgii a estetické medicíně.

MathildeHaroche-FR.png

Mathilde Haroche

Content Manager Francúzsko

Vystudovala jsem obor Marketing a komunikace na obchodní a módní škole. Jako odborník v oblasti estetiky se věnuji psaní obsahu o zdraví a kráse, proto mám vždy aktuální informace o plastické chirurgii a estetické medicíně! Svůj volný čas ráda trávím u moře, jím palačinky a v poslední době jsem také začala cvičit jógu, shanti!

AnahiGallardo-MX.png

Anahí Gallardo

Content Manager Mexiko

Mám bakalářský titul v oboru komunikace UPAEP (Puebla, Mexiko) a také magisterský titul v oboru Žurnalistika BCN_NY, který jsem získala na Universitat de Barcelona-Columbia University. Specializuji se na lékařské rozhovory a články o zdraví a wellness. Mým posláním je vytvářet užitečný a zajímavý obsah. Zajímám se nejen o nové trendy ze světa estetické medicíny a plastické chirurgie.

DianaRoa.png

Diana Roa

Content Manager Latinská Amerika

Vystudovala jsem komunikační vědy a mám zkušenosti s tvorbou digitálního obsahu. Vytvářím obsah a články pro uživatele našich portálů z Kolumbie, Chile a Argentiny. Získala jsem zkušenosti v problematice kosmetické dermatologie. Miluji rozhovory s lékaři o kosmetických vylepšeních a postupech, které nám pomáhají cítit se lépe v našem těle.

EdilenaRamos-BR.png

Edilena Ramos

Content Manager Brazílie

Vystudovala jsem reklamu a Public Relations, také jsem vždy měla ráda sociální sítě. Abych to dokonale sladila, začala jsem se věnovat psaní obsahu, v této branži jsem více než 10 let! Zaměřuji se na všechny styly digitálního obsahu, ale mojí vášní byla vždy krása, a proto v současné době píši články o estetických zákrocích a estetické medicíně.

ToniMontero.png

Toni Montenegro

Content and Community Manager

Vystudoval jsem žurnalistiku na Autonomní univerzitě v Barceloně. Sbíral jsem zkušenosti v tiskových a finančních časopisech, také v oblasti spoluvytváření projektů v internetovém světě. Vzhledem ke svému zájmu o svět marketingu a projektového řízení mám také diplom z Reklamy a Public Relations.

DamarisCastro.png

Damaris Castro

Content Manager

Vystudovala jsem průmyslový design na Technologickém institutu v Monterrey (Mexiko). Pokračovala jsem v magisterském studiu v Barceloně a zamilovala se do digitálního světa. Věnuji se projektovému managementu a tvorbě internetového obsahu o estetické medicíně a plastické chirurgii.