Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Operace horních víček

Stojí to za to
99 %
Stojí to za to
Na základě 324 příběhů
Průměrná cena
11.703 Kč
Průměrná cena
Podle 243 odborníků
  • Lokální anestezie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku méně než 1 hodina
  • 1–7 dní klidového režimu
  • Okamžitý efekt
  • Trvalé výsledky

Co je to operace horních víček?

Plastika horních víček odstraní nadbytečnou kůži, sval a tukové váčky na horních víčkách. Cílem je mladší a odpočatější vzhled.

Kůže horních očních víček vlivem stárnutí ochabuje, někdy se pod nimi ukládá tuk vytlačený postupem času z očnice. To způsobuje vyklenutí a otoky víček zejména nad vnitřními koutky. Oči pak jsou schované, permanentně unavené, v některých případech převis víček dokonce zužuje zorné pole. Ženy trápí, že se nemohou nalíčit tak, jak by si přály, protože oční stíny a řasenka se jim obtiskují. Uvedené problémy řeší plastická operace horních víček, případně také brow-lift. 

Kombinování plastické operaci horních víček s dalšími operacemi

Kombinování plastické operaci horních víček s dalšími operacemi

Kombinace s dalšími zákroky

Horní a dolní víčka se často operují současně. Aby bylo dosaženo dlouhodobého výsledku, je někdy nutné horní víčka provádět současně s liftingem čela nebo obočí

Vzácností není ani kombinace korekce víček a faceliftingu, protože sám lifting obličeje a krku nedokáže odstranit vrásky kolem očí.

Blefaroplastika (plastická operace spodních víček a horních víček) dokáže ubrat i několik let a celkově omladit obličej.

Před operací

Operace horních víček

Vyhněte se určitým lékům, alkoholu a také kouření

Tři týdny před plastikou horních víček neužívejte žádné léky, které ředí krev. Jsou to například enzymatické preparáty (Wobenzym), Aspirin, Acylpyrin, Valfarin, atp. 

Alkohol také ředí krev, proto několik dní před operací nepijte a nekuřte. Není nutné vysazovat antikoncepci před operací.

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře