Ústav estetické medicíny - Karlovy Vary
Ústav estetické medicíny - Karlovy Vary

Ústav estetické medicíny - Karlovy Vary Premium

(7 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Vila Orplid , U Imperialu 14, Karlovy Vary, Karlovarský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
IČP nebo IČO 26425416
Ústav estetické medicíny - Karlovy Vary
Ústav estetické medicíny - Karlovy Vary Premium
(7 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 11778 návštěv profilu
Ústav estetické medicíny - Karlovy Vary

Ústav estetické medicíny má jedno pracoviště i v Karlových Varech. Najdete ho v krásně opravené vile, která nese název Orplid. Spadá pod Ústav estetické medicíny, který sídlí v Praze. Svým klientům nabízí zákroky estetické i plastické chirurgie.

Svým klientům ze zahraničí i z České republiky nabízí diskrétnost, individuální přístup, klidné a příjemné prostředí a kvalitně odvedenou práci.

Vše o konzultaci

Před každou operací je důležité objednat se na konzultaci s lékařem. Ten posoudí možnosti operace, doporučí vám správný typ zákroku, ujasní si, co si žádáte a co je možné splnit, vysvětlí vám postup a výsledek operace a samozřejmě zohlední váš zdravotní stav. Nebude chybět ani informace o případných kontraindikacích a rizicích operace. Kromě lékaře vám i personál na recepci vysvětlí, co je potřeba před operací a co budete muset dodržovat za režim po operaci.

Pokud byste chtěli ještě více informací, vše o zákroku najdete na webových stránkách.V případě dotazu, na který nenajdete na webu odpověď, můžete použít dotazník, poslat fotku, abychom si udělali jasnější představy a mohli vám tak lépe odpovědět.

Na konzultaci je nutné se objednat telefonicky. Pro zájem o konzultaci se spojte s recepcí, tam vám sdělí volné termíny lékařů a domluví vše potřebné.

Hospitalizace po zákroku

Hospitalizace je vždy součástí konečné ceny za výkon. Po zákroku budete hospitalizovaní u nás v lůžkové části, kde se o vás postará erudovaný personál. Příjem v den operace je obvykle ráno, operace jsou na programu převážně dopoledne. Pokud máte zákrok v lokální anestezii nebo analgosedaci, domů vás pustíme pár hodin po zákroku. Budete-li muset podstoupit celkovou anestezii, zůstáváte na klinice obvykle do druhého dne. Domů budete propuštění až po kontrole obvazů a hojení rány. V případě, že vás čeká náročnější operace, můžete na klinice setrvat více dní, proto vám nabídneme možnost se ubytovat v jednom z našich tří apartmánů.

Lůžka

Pacientům nabízíme hospitalizaci vetřech dvoulůžkových apartmánech s nadstandardním vybavením nebo vjednom dvoulůžkovém pokoji.

Pooperační kontroly a převazy

Kontroly a převazy provádíme od pondělí do pátku v dopoledních hodinách.

Každá kontrola je individuálně domluvená s lékařem, který zákrok prováděl. On sám určuje další postup a celkovou pooperační péči. Po domluvení termínu jej nahlásíte na recepci a doladíte vše se zdravotní sestrou. Obdržíte kartu se zapsaným termínem.

Informace na recepci

Recepce Ústavu estetické medicínyvám telefonicky či osobně sdělí následující:

  • termíny konzultací i operací
  • informace k rekonvalescenci
  • informace k platbám a k vyšetřením před operací
  • orientační ceny

Na recepci se můžete obrátit od pondělí do pátku mezi 8-16 hodinou.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Léčba křečových žil

Operace intimních partií

Recenze (7)

5.0
7 Recenzí · 100 % doporučuje
Liposukce

Jsem po liposukci podbradku u pana doktora Kupky v Karlových Varech, naprostá spokojenost, úžasný doktor 👍 i sestřička Olinka, zlatíčko, není co vytknout. Teď se chystám na lipo vnitřních stehen a určitě to není poslední zákrok u pana doktora 👌

Zvětšení prsou

Zvětšení rtů ( Augmentace - pomocí Permalip implantátu) Pan Kupka má skvělý přístup ke komunikaci s klienty. Poté co jsem zadala poptávku na Perma lip, tak byl první kdo mě telefonicky kontaktoval a vše vysvětlil aniž by z toho něco měl. Ostatní klin...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: Ústav estetické medicíny - Karlovy Vary o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (10)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (27)

Videa (1)

Požádejte: Ústav estetické medicíny - Karlovy Vary o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (41)

Nepěkné břicho po těhotenství
Odpověď odborníka · 26. 2. 2014

Dobrý den, dle Vašeho popisu se zřejmě jedná o povolení celé břišní stěny , včetně svalové skupiny,která se při těhotenství pod hormonálním vlivem rozvolňuje. Povolí svalová stěna,podkoží a kůže a plod může růst a má dost místa. Po porodu zase...

Číst dál
Jizvy po modelaci
Odpověď odborníka · 13. 6. 2013
dobrý den, rozsah jizev uvidíte na našem webu- sekce fotogalerie, definitivní výsledek bývá cca. za 6-12 měsíců.dr.kupka
Kolik stojí zvětšení prsou?
Odpověď odborníka · 18. 5. 2011

Dobrý den. Operace+ narkoza+ implantáty+ ubytování a léky = 56000 kč. V ceně jsou implantáty Polytech kapkovité. Eurosilicony nedáváme, na výběr máme ještě impl. Natrelle ( dříve McGhan ) - cena o 20000kč vyšší. s pozdravem za uem, a.s....

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky
Požádejte: Ústav estetické medicíny - Karlovy Vary o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!