Pan doktor je strašně šikovný, protože udělat z prsou velikosti 80 M pevná "céčka" je zázrak. Už pátý den po operaci cítím, že se mi ulevilo od zad i psychicky, a když jsem svá prsa viděla, esteticky jsou na jedničku. :))) Budu se ještě nějakou dobu hojit, ale už teď vím, že to bylo super rozhodnutí. Doktor Bayer je citlivý, milý, na vše odpoví a je s ním i sranda. Děkuji!

Ke zmenšení prsů jsem se rozhodla při cestě domů po právě podstoupené abdominoplastice a za rok už jsem byla zpět. V rozhodnutí mi pomohla velká spokojenost u předešlé operace a to jak s personálem tak hlavně s panem doktorem Skálou,který je jak já říkám člověk na svém místě. Nejenom že poradí,ale svým přístupem vás úplně zbaví strachu.Operace proběhla v naprostém pořádku , po probuzení lehká bolest , ale žádná hrůza , čekala jsem to mnohem horší.2 noci strávené na klinice vás ušetří prvotních potíží, které by mohly přijít v domácím prostředí. Po týdnu klidového režimu, už jsem chodila do práce. Dneska jsem 3 měsíce po operaci a nemůžu si to vynachválit , už normálně sportuji a cvičím. Ob care a pana doktora Skálu mohu jedině doporučit. Pokud budu nějakou operaci nebo zákrok ještě potřebovat , obrátím se určitě zase na ně.

MUDr. Pajer je mimořádný člověk a mimořádný operatér. Neměla jsem se tolik let bát a mohla jsem mít krásná prsa dávno. Tak pěkná nebyla ani když jsem byla mladá holka. Vřele doporučuji! Přidávám fotky před a 20 dní po operaci. Nyní jsou ještě hezčí. :)

S pani doktorkou Lucii Hasenohrlovou jsem nadmiru spokojena-je to naprosty profesional, ktery ma velky zajem o sve pacientky(po operaci me nekolikrat denne navstivila s dotazem, jak se citim, coz bylo na oddeleni vyjimecne) . Je velmi ochotna, vse mi vysvetlila a zodpovedela me pripadne dotazy. Vysledek se zda velmi uzasny, ackoliv je to jeste ve fazi hojeni. Obdivuji a dekuji za ohromnou peclivost, soumernost, hezke vytvarovani, odlehceni pateri a predevsim prirozenost. Co me prekvapilo-ze to nebylo vubec bolestive. Pani doktorce Hasenohrlove a celemu operacnimu tymu pod vedenim pana primare Fibira velmi dekuji za uzasne profesionalni a krasnou praci, za kterou jsem velmi vdecna. Vsem, kteri o takovem zakroku uvazuji, treba i ze zdravotnich duvodu, jak tomu bylo v mem pripade-bych rada doporucila FNHK, kde jsem byla maximalne spokojena a obvzlaste vuci pani doktorce Hasenohrlove a panu primari nemohu najit sebemensi vyhrady. DOPORUCUJI VSEM!!!

Mám přesně rok po zmenšení prsou u pana doktora Stehlíka a jsem naprosto spokojená. Pan doktor má zlaté ruce. Přístup pana doktora perfektní i celého personálu kliniky. Po operaci jsem měla na jedné straně špatně se hojící ránu, ale díky kontrolám a péči pana doktora téměř každý týden se vše velice rychle upravilo do normálu a zahojilo. Vzhledem k nízkému věku jsem dlouho váhala, zda operaci podstoupit, ale 2 konzultace u pana doktora mne přesvědčily a rozhodně nelituji. Velká úleva a sebevědomí to taky pomohlo. Cena je včetně konzultací, operace, pooperační péče, mastiček atd.

Zákrok jsem prodělala v březnu na Gia clinic v Prostějově. Tímto bych chtěla poděkovat paní Mudr. Šilhánkové a jejímu skvělému týmu za skvělou péči při zákroku i po něm. Operace ze mě udělala nového člověka a jsem velmi ráda že jsem do toho šla. Ještě jednou velký dík patří celému týmu Gia clinic a paní doktorce Šilhánkové. Můžu vřele doporučit.

Ze zdravotních důvodů (bolest hlavy, brnění prstů na rukou,...) jsem se po konzultaci s obvodní lékařkou rozhodla pro zmenšení prsou. Na doporučení kamarádky jsem se obrátila na plastickou chirurgii ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze. V únoru 2018 mi pan Mudr. Chorvát nabídl možnost tuto operaci uhradit ze zdravotního pojištění. K tomu jsem potřebovala doložit doporučení od odborných lékařů (neurolog, gynekolog, EMG, mamograf, SONO prsou, výpis z rehabilitace). Potom jsem čekala 30 dní na vyjádření zdravotní pojišťovny, která mi ji neschválila z důvodu nadváhy - BMI nad 30. Po redukci váhy jsem se odvolala a operace mi byla zdravotní pojišťovnou schválena. Operaci jsem podstoupila 31.10.2018 u Mudr. Chorváta, který mi z původní velikosti H vymodeloval úžasné C. Operace trvala zhruba 75 min., poté jsem jednu noc strávila na JIPU a další 3 na standardním pokoji. Hojení probíhalo výborně i bolest jsem čekala větší, ale asi po 5-ti týdnech se mi vytvořila píštěl. Pan doktor mi ambulantně provedl malý řez v oblasti prsní rýhy a vložil drenáž. Následujích 10 dní jsem docházela obden na proplach a výměnu drenáže. Díky profesionálnímu a lidskému přístupu celého oddělení se i tato nepříjemná komplikace dala snadněji zvládnout. Dnes po půl roce od operace žiji aktivním životem bez omezení (chodím běhat, plavat) a užívám si života bez zdravotních potíží. Strašně moc bych chtěla tímto poděkovat celému oddělení plastiky a zvláště panu Mudr. Martinu Chorvátovi, který je nejen výborný lékař, ale i člověk.

Obrovské díky Mudr Rashedovi za naprosto profesionální a lidský přístup a hlavně za výsledek operace, který předčil má očekávání. Díky jeho dokonale odvedené práci mám opět úsměv na tváři a seběvědomí.

Po zákroku zmenšení prsou se mi opravdu ulevilo, okamžitě ustoupila bolest zad a já jsem si přišla hned o něco lehčí. Za svá velká prsa jsem se styděla, podprsenku jsem musela nosit neustále, protože bez ní to jednoduše nešlo a k tomu se pomalu začala přidávat bolest zad. Momentálně jsem moc ráda, že jsem operaci podstoupila a to právě u pana doktora Rasheda na Klinice plastické chirurgie v nemocnici Královské Vinohrady. Aktuálně jsem už tři měsíce po operaci, kde vše proběhlo bez komplikací a jizvy se krásně hojí. Musím říct, že se cítím plně komfortně a konečně jsem si mohla pořídit prádlo, které jsem dříve jen obdivovala. Košile mohu nosit bez obavy, že se mi mezi knoflíčky udělá mezera, která poutala pozornost, aniž bych o ní stála. Ráda bych touto cestou poděkovala panu doktorovi Rashedovi, který mi umožnil cítit se právě tak žensky. Nová, menší prsa přizpůsobil velikosti mé postavy, takže vypadají přirozeně. Pan doktor mi před zákrokem vše vysvětlil a zodpověděl veškeré dotazy a jeho přístup je opravdu profesionální! Já jsem mu od začátku plně důvěřovala. S výsledkem jsem naprosto spokojená a jsem moc ráda, že jsem se k operaci odhodlala. Pokud má někdo stejný problém a váhá, určitě doporučuji navštívit pana doktora Rasheda a nechat si poradit.

Díky této plastice a díky paní doktorce Šilhánkové se mi opět navrátilo sebevědomí - stálo to za to! Jsem nadmíru spokojena s individuální péčí a přístupem celého personálu. Nemohu než jen doporučit jak GIA clinic s.r.o., tak i paní doktorku Šilhánkovou. Spokojenost!

Rozhodnout se jít na zákrok zmenšení prsou, bylo zatím největší a nejlepší rozhodnutí, které jsem zatím v životě udělala. Před operací jsem měla sebevědomí na nule, sport který naprosto miluju byl pro mě čím dál těžší, protože poposkočit nebylo příjemné a jen dobíhat tramvaj taky nebylo nic lehkého. :D Ve Vinohradské nemocnici jsem náhodou narazila na doktora Rasheda a jsem za to velice ráda. Jeho přístup je profesionální, se vším vám poradí a stará se o Vás jak před operací tak i po ní. Vysvětlí a zodpoví všechny Vaše dotazy. Jestli váháte na tu operaci jít, tak jak jsem dlouho váhala já, tak neváhejte. Moc Vám to ulehčí život a budete sebevědomější a o hodně šťastnější. Je mi 20 a měla jsem docela problém být sebevědomá, protože jsem nenáviděla nosit ty ošklivé podprsenky a celkově svá prsa, takže moc dobře vím o čem mluvím. Takže jestli jste rozhodnutá, určitě jděte za panem doktorem Rashedem, protože je to nejlepší volba!

Pana doktora jsem si vybrala na základě recenzí a fotografií jeho práce. Ani jedno mě nezklamalo! Osobní přístup, skvělá před i pooperační péče. S výsledkem jsem moc spokojená. Zbavila jsem se bolesti zad a studu. Prsa jsou focená 3měsíce po operaci. Pan doktor mi poradil, jak vše vyřídít přes pojišťovnu, tudíž mě operace nic nestála. Vše bylo skvěle naplánováno od A - Z. Jizvy jsou již nyní zcela nepatrné 4měsíce od operace. Myslím, že výběr kliniky a operatéra je klíčový. Vřele mohu doporučit Fakultní nemocnici Královské Vinohrady a obvzláště pana doktora Rasheda. Jeho přístup je jedinečný.