sherlock9

Mám přesně rok po zmenšení prsou u pana doktora Stehlíka a jsem naprosto spokojená. Pan doktor má zlaté ruce. Přístup pana doktora perfektní i celého personálu kliniky. Po operaci jsem měla na jedné straně špatně se hojící ránu, ale díky kontrolám a péči pana doktora téměř každý týden se vše velice rychle upravilo do normálu a zahojilo. Vzhledem k nízkému věku jsem dlouho váhala, zda operaci podstoupit, ale 2 konzultace u pana doktora mne přesvědčily a rozhodně nelituji. Velká úleva a sebevědomí to taky pomohlo. Cena je včetně konzultací, operace, pooperační péče, mastiček atd.

bera

Zmenšení prsou na pojišťovnu. Z výsledkem jsem spokojená i pres veškeré komplikace z mým hojenim vše nakonec dopadlo dobře. Konečně se mi krásně dýchá a úleva obrovská.

luu325857

Pan primář je velmi příjemný. Zároveň ocenuji, že nekývne na jakýkoli požadavek. Přišla jsem s přáním zmenšit prsa- ale dle jeho názoru na mých prsou není co vylepšovat. Za což bych měla být ráda. Moje přání je mít malá prsa, ale za cenu jizev... Je potřeba někdy volit "menší zlo". Někomu plastická chirurgie pomůže, ale vždy je to něco za něco.

terka824320

MUDr. Pajer je mimořádný člověk a mimořádný operatér. Neměla jsem se tolik let bát a mohla jsem mít krásná prsa dávno. Tak pěkná nebyla ani když jsem byla mladá holka. Vřele doporučuji! Přidávám fotky před a 20 dní po operaci. Nyní jsou ještě hezčí. :)

peam841237

Ke zmenšení prsů jsem se rozhodla při cestě domů po právě podstoupené abdominoplastice a za rok už jsem byla zpět. V rozhodnutí mi pomohla velká spokojenost u předešlé operace a to jak s personálem tak hlavně s panem doktorem Skálou,který je jak já říkám člověk na svém místě. Nejenom že poradí,ale svým přístupem vás úplně zbaví strachu.Operace proběhla v naprostém pořádku , po probuzení lehká bolest , ale žádná hrůza , čekala jsem to mnohem horší.2 noci strávené na klinice vás ušetří prvotních potíží, které by mohly přijít v domácím prostředí. Po týdnu klidového režimu, už jsem chodila do práce. Dneska jsem 3 měsíce po operaci a nemůžu si to vynachválit , už normálně sportuji a cvičím. Ob care a pana doktora Skálu mohu jedině doporučit. Pokud budu nějakou operaci nebo zákrok ještě potřebovat , obrátím se určitě zase na ně.

martina98

Pan doktor je strašně šikovný, protože udělat z prsou velikosti 80 M pevná "céčka" je zázrak. Už pátý den po operaci cítím, že se mi ulevilo od zad i psychicky, a když jsem svá prsa viděla, esteticky jsou na jedničku. :))) Budu se ještě nějakou dobu hojit, ale už teď vím, že to bylo super rozhodnutí. Doktor Bayer je citlivý, milý, na vše odpoví a je s ním i sranda. Děkuji!

anon6173780

Ze zdravotních důvodů (bolest hlavy, brnění prstů na rukou,...) jsem se po konzultaci s obvodní lékařkou rozhodla pro zmenšení prsou. Na doporučení kamarádky jsem se obrátila na plastickou chirurgii ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze. V únoru 2018 mi pan Mudr. Chorvát nabídl možnost tuto operaci uhradit ze zdravotního pojištění. K tomu jsem potřebovala doložit doporučení od odborných lékařů (neurolog, gynekolog, EMG, mamograf, SONO prsou, výpis z rehabilitace). Potom jsem čekala 30 dní na vyjádření zdravotní pojišťovny, která mi ji neschválila z důvodu nadváhy - BMI nad 30. Po redukci váhy jsem se odvolala a operace mi byla zdravotní pojišťovnou schválena. Operaci jsem podstoupila 31.10.2018 u Mudr. Chorváta, který mi z původní velikosti H vymodeloval úžasné C. Operace trvala zhruba 75 min., poté jsem jednu noc strávila na JIPU a další 3 na standardním pokoji. Hojení probíhalo výborně i bolest jsem čekala větší, ale asi po 5-ti týdnech se mi vytvořila píštěl. Pan doktor mi ambulantně provedl malý řez v oblasti prsní rýhy a vložil drenáž. Následujích 10 dní jsem docházela obden na proplach a výměnu drenáže. Díky profesionálnímu a lidskému přístupu celého oddělení se i tato nepříjemná komplikace dala snadněji zvládnout. Dnes po půl roce od operace žiji aktivním životem bez omezení (chodím běhat, plavat) a užívám si života bez zdravotních potíží. Strašně moc bych chtěla tímto poděkovat celému oddělení plastiky a zvláště panu Mudr. Martinu Chorvátovi, který je nejen výborný lékař, ale i člověk.

Operaci jsem podstoupila 23.3.2018 jsem velmi spokojená včera jsem je poprve viděla a je to užasné mám konečně malý prsa zatim je to ještě čerstvé, ale už teď mužu říct že jsou moc moc hezký. ???

Pane doktore, moc děkuji, za to, že jsem mě pomocí operace zbavil všech zdravotních potíží, které mi velká prsa způsobovala. Je to naprostý profesionál. Foto před a 4 měsíce po operaci

anon6158886

Jsem velmi spokojená, prsa vypadají moc dobře a i se cítím lépe. Jsem teď 6 týdnů po operaci. Pan doktor Záruba je evidentně špičkou ve své profesi.

petula19

S pani doktorkou Lucii Hasenohrlovou jsem nadmiru spokojena-je to naprosty profesional, ktery ma velky zajem o sve pacientky(po operaci me nekolikrat denne navstivila s dotazem, jak se citim, coz bylo na oddeleni vyjimecne) . Je velmi ochotna, vse mi vysvetlila a zodpovedela me pripadne dotazy. Vysledek se zda velmi uzasny, ackoliv je to jeste ve fazi hojeni. Obdivuji a dekuji za ohromnou peclivost, soumernost, hezke vytvarovani, odlehceni pateri a predevsim prirozenost. Co me prekvapilo-ze to nebylo vubec bolestive. Pani doktorce Hasenohrlove a celemu operacnimu tymu pod vedenim pana primare Fibira velmi dekuji za uzasne profesionalni a krasnou praci, za kterou jsem velmi vdecna. Vsem, kteri o takovem zakroku uvazuji, treba i ze zdravotnich duvodu, jak tomu bylo v mem pripade-bych rada doporucila FNHK, kde jsem byla maximalne spokojena a obvzlaste vuci pani doktorce Hasenohrlove a panu primari nemohu najit sebemensi vyhrady. DOPORUCUJI VSEM!!!

madeira

V listopadu 2017 jsem podstoupila ze zdravotních důvodů zmenšení prsou (redukčně-modelační mammaplastika, hrazeno pojišťovnou) ve FN Vinohrady u MUDr. Martina Chorváta. Operace proběhla naprosto bez komplikací, pooperační stav bez bolestí. Perfektní a profesionální výkon pana doktora doplnily svou péčí ochotné a usměvavé sestřičky. S výsledkem jsem velice spokojena, děkuji!

janulinka

Díky této plastice a díky paní doktorce Šilhánkové se mi opět navrátilo sebevědomí - stálo to za to! Jsem nadmíru spokojena s individuální péčí a přístupem celého personálu. Nemohu než jen doporučit jak GIA clinic s.r.o., tak i paní doktorku Šilhánkovou. Spokojenost!