Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

12. 4. 2013

Skvěle provedená labioplastika

Stojí to za to
Průměrná cena: 21.000 Kč

O lékaři

Hodnocení:
Skvěle provedená labioplastika
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Byla jsem u pana doktora Padery na labioplastice, dnes jsou to dva mesice od zakroku a musim rict ze zakrok dopadl opravdu vyborne. Jsem velmi rada ze jsem tento zakrok podstoupila prave u nej, je to profesional a musim rict, ze vysledek predcil moje ocekavani, ma velmi sikovne ruce. I kdyz jsem se bala, jestli neprijdu o citlivost, prece jenom je to choulostiva oblast, musim rict ze starosti byly zbytecne. Kdyz to srovnam predtim a nyni, je to rozdil k nezaplaceni, nevim proc jsem na ten zakrok nesla uz drive, urcite se neni ceho bat. Velmi chvalim praci jak sestricek - prijemne, ochotne a neustale se usmivaly :) tak i celeho personalu. Jednoznacne muzu doporucit a az se budu priste rozhodovat kam zajit na zakrok, pan Padera jasna volba.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Zmenšení stydkých pysků

V roce 2010 jsem podstoupila operaci rozšířené labioplastiky u MUDr. Petra Píchy z GynCentra v Praze. S výsledkem operace jsem byla maximálně spokojená. Všem, kdo zvažují operaci labioplastiky, vřele doporučuji pane primáře. Tímto zasílám...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.