Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Estetické operace přednoží

Stojí to za to
100 %
Stojí to za to
Na základě 5 příběhů
Průměrná cena
3.200 Kč
Průměrná cena
  • Celková anestezie
  • 3 dny
  • Délka zákroku 1–3 hodiny
  • Více než 10 dní klidového režimu
  • Efekt viditelný již po 1 týdnu
  • Trvalé výsledky

Co je to estetická operace přednoží?

Mnohé z nás trápí deformity nohou, současná chirurgie však nabízí rychlé řešení k nápravě problémů přednoží. Rekonstrukční chirurgie přednoží je léčba prstů na nohou ke zmírnění problémů způsobených revmatoidní artritidou. Příznaky mohou být bolestivé a způsobovat deformace, jako jsou puchýře, ztuhlý kloub palce, vybočený palec, bolest v přední části nebo v oblasti chodidla, kladívkový prst, příčná klenba či přeložený malíček. Zpočátku může příznaky zmírnit konzervativní léčba, jako je úprava obuvi nebo použití vložek do bot. Pokud vám konzervativní léčba nezabere, může vám lékař doporučit rekonstrukční operaci přední části chodidla.

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na estetickou operaci přednoží?

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na estetickou operaci přednoží?

Jsem vhodným kandidátem na estetickou operaci přednoží?

Nejprve může být doporučeno konzervativnější ošetření, které zmírní příznaky. Základem je úprava obuvi a ortopedické vložky do bot. Pokud tyto postupy nefungují, lze doporučit operaci přední části chodidla. Váš chirurg může požadovat vyšetření, jako jsou rentgenové snímky a biomechanické vyšetření. Lékař s vámi na konzultaci prodiskutuje nejlepší možnosti léčby na základě vaší individuální diagnózy a potřeby.

Jak si vybrat vhodného lékaře?

Jak si vybrat vhodného lékaře?

Vyberte si vhodného odborníka

Estheticon nabízí mnoho chirurgů, kteří operaci přednoží provádí. S vámi vybraným lékařem je vždy nutné zákrok konzultovat a podrobně probrat cíl a veškerá rizika či možné komplikace zákroku.

Bibliografie

Healthline, Hammer toe Surgery: What to Expect [online]. Dostupné na: https://www.healthline.com/health/hammer-toe-surgery [Datum: 10. prosince 2020].

MaineHealth, Forefoot Surgery [online]. Dostupné na: https://www.mainehealth.org/se... [Datum: 10. prosince 2020].

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře