zrzka

V dubnu jsem na Cleopatra clinic podstoupila Augmentaci prsů. Mé přání bylo mít plné přirozené trojky a pan doktor Zakout ho splnil dokonale. Pan Mudr.Zakout je opravdu profesionál, kterému se vyplatí důvěřovat. Konečná velikost byla doměřena na sále. Pro mé dokonalé prsa vybral kulaté Mentor 400ml/vysoký profil. S výsledkem jsem velmi spokojená. Cleopatra clinic mohu jen doporučit.Celý personál kliniky musím jen chválit. Prostředí domácí,sestřičky starostlivé a milé.

Mala prsa mě trápila už v pubertě, kdy spolužačky byly o poznání obdaranejsi než já. Postupem casu mě začalo mrzet i to, ze žádné topy, plavky nebo saty mi nesedi a na podprsenky bez výplně jsem mohla zapomenout úplně. Naději, ze se něco prirozene zmeni, jsem dostala, když jsem otěhotněla, ale ta mi vydrzela jen po dobu kojeni mimca a pak už jsem si zas připadala, jak kdyby se mi velikost ještě zmenšila oproti i tak žalostném původnímu stavu. Myslím, ze prave ten moment, když už jednou žena s velikosti 0-1 zažije rozdíl oproti plným dvojkam, mi dal tu poslední kapku k jistému rozhodnutí, ze augmentaci podstoupim. S výběrem operatera panem doktorem Velikým a i s typem vyplni jsem nadmíru spokojena a nyní 2 mesice od zakroku, už si mužů užívat všechny výhody krásných prsou bez omezování🙂

To že chci jít jednou na operaci prsou jsem věděla už od svých cca 17let.. kdy mi bylo jasné že moje výrazná asymetrie se už nejspíš nesrovná. Po dítěti a výrazném zhubnutí jsem si řekla že je ta pravá chvíle. Měla sem jasno že chci operaci podstoupit v PREMIER CLINIC a po zjišťování ohledně značky implantátů jsem měla před vybranou značku MOTIVA. Na konzultaci jsme vybrali s panem doktorem velikost 380,360ml MOTIVA ROUND -demi. S modelaci jednoho dvorce. Prsa vypadají přirozeně což byl můj požadavek ale zároveň mít plný dekolt JE TO SKVĚLÝ !☺️ Implantáty motiva jsou měkké a přirozené jsem fakt spokojena! Operaci jsem podstoupila u pana doktora SLANINKY V PREMIER CLINIC. Jsem nadšena! A jestli váháte běžte do toho!

iwetka764728

Chi touto cestou poděkovat klinice Surgal a hlavně panu doktorovi Justanovi za dokonalý výsledek a podělit se o svou zkušenost.Uvažujete o plastice prsou? Tak čtěte..... :o)))) Pro plastiku prsou jsem se rozhodla,protože moje prsa byly vykojené, povislé a každé jiné. Nechtěla jsem však modelaci -předělávat bradavky,z důvodu že jsem se bála jizev,hojení a moje bradavky se mi líbily ,chtěla jsem jim pouze vrátit ztracenou plnost. Pan doktor Justan přistoupil na moji žádost,domluvili jsme se na zvětšení implantáty Nagor 360 ml vysoký profil. Pan doktor toho přehnaně moc nenamluví,působí skromně ,ale řekne přesně a pravdivě jak co bude a jak to bude vypadat. A tak se taky stalo.....Za cenu 59900,- se o mně klinika Surgal královky postarala a výsledek prsou je naprosto úžasný. Na Surgalu jsem podstoupila předoperační vyšetření. V den operace,ráno jsem byla ubytována na luxusní pokojíček,po probuzení z narkozy,jsem se cítila úplně normálně. Narkozy jsem se bála nejvíc.Žádná nevolnost,zimnice nic....Bolesti minimální,měla jsem drény,což mi bylo trošku nepříjemné,ale musím říct ,že jsem pak byla šťastná že mi je pak doktor dal,protože během hojení nebyla žádná modřina,žádné otoky. Personál v nemocnici milý,usměvavý,péče a jídlo prvotřídní. Připadala jsem si jak celebrita na hotelu :o) co člověk to názor,ale já jsem opravdu moc šťastná z výsledku. Podívejte se na fotky z mého pobytu a hlavně ,,před,, a ,,po,,(foceno týden po operaci). Přála jsem si velká,přirozená prsa a sen se mi splnil.....Doporučuji všem, kdo se ozhodují Surgal a pana doktora Justana a děkuji :o)

anonymní

O zvětšení prsou jsem uvažovala dlouho. Moje představa byla 400 ml pod sval klasicky podprsní rýhou. Objednala jsem se na konzultaci k více doktorům, kteří by mi vyhověli, ale nakonec mě přesvědčil dr. Patrik Paulis, který mi doporučil 275-300 pod žlázu vložit prsním dvorcem. Vysvětlil mi, že kdybych měla větší pod sval, byly by daleko od sebe a pro mě jako sportovkyni je umístění pod žlázu vhodnější. Byla jsem nejistá, ale pan doktor mi odpověděl na všechny otázky a pevně si stál za svým názorem a dokázal mě uargumentovat, takže jsem cítila, že ví co dělá. Rozhodla jsem pro implantáty značky Motiva, konkrétně Motiva Ergonomix, které jsou kulaté, čímž pádem nemohou rotovat a chovají se přirozeně když ležíte, nebo se předkloníte. Navíc jsou měkčí a na dotek podobnější vlastním prsům. Pan doktor mi nakonec vložil 315 ml (prosila jsme ať mi dá největší co půjde) a můžu říct, že výsledek je prostě BOŽÍ! Díky vložení pod žlázu jsem se bez problémů hned druhé den nalíčila. Necítila jsem vůbec žádnou bolest. Jsem měsíc a půl po zákroku, mám plný rozsah pohybu, jizvy téměř nejsou vidět a nový přítel by ani nevěřil že to jsou silikony, kdybych mu to neřekla :)))) Jestli chcete krásná prsa a ne nafouklé balonky, jak občas vídám, doporučuju Patrika Paulise a implantáty Motiva :)

romish

Před 4 týdny jsem absolvovala plastiku nosu kterou jsem si přála celý život , kvůli strachu (že je to operace na obličeji a velmi delikátní náročná operace ) oddalovala a oddalovala . I kvůli zdravotním potížím jsem se rozhodla do toho praštit. Jelikož jsem měla cely život problémy s dýcháním nosem , které se věkem zvýrazňovaly. Samozdrejmě tam byl i celkový komplex , svůj nos jsem nenáviděla , působil ostře zakládám si na vzhledu Barbie , obdivovala jsem vždy malé nosiky . Pan doktor Vřesky mi naprosto splnil mé očekávání udělal to o co jsem žádala dle přání mi udělal nosik který přímo padne l obličeji . Operace proběhla hladce bez komplikaci , i když je nosik ještě napuchly jsem spokojena a stastna jen lituji že jsem nesla na operaci dřív !! Konečně mohu dýchat nosem o 90procent lepší ! Operace nebyla tak hrozná dalo se všechno přežít nebylo to tak hrozné jak jsem se bála :)) po 4 týdnech vypadam normálně . Konečně nevypadam z profilu jako ježibaba nemusím se stydet fotit se z boku naopak to teď miluji . Těším se až nosík splaskne a bude ve finální podobě už teď je nadstandardní ! Pan doktor Vřesky je kapacita všech chirurgů mám od nej i prsa 4 rokem a mohu říct ze jsou čím dal krásnější každý chvali ❤️❤️‼️ Děkuji za plnění mých snů ! Tímto chci ze srdce poděkovat personálu Cleopatra Clinik a zlatemu panu doktorovi a doporučit všem ženám které mají trápení ze sebou 🌸🌸

icka360789

30.6 2016 jsem podstoupila augmentaci prsou u pana doktora Marika. S výsledkem jsem moc moc spokojená. Měla jsem prsa poklesla po kojeni. Dnes je to 17 dní od operace a cítím se skvěle. Prsa trochu dole pobolivaji, ale nic, co by se nedalo vydržet. Vsem můžu doporucit

spokojena_zena783655

Ahoj všem, před 4lety jsem byla na augmentaci, po dětech mi nezbylo vůbec nic. Má rada na začátek, důvěřujte s radou a navrhovanou velikostí, já se bála,aby nebyly velké a chtěla jsem menší a po 4letech jsem se rozhodla jít do úpravy,protože mé přání nebylo správné a zvolila si 255cc. Velikost nebyla úměrná mé postavě. Nyní v sprnu jsem podstoupila výměnu a ačkoliv to budou teprve 4týdny, tak jsem nesmírně spokojená. Vyloženě jsem dala na radu pana doktora,mají to v oku a je to neuvěřitelné. Nejprve jsem se obávala,aby nebyly moc velké,ale důvěřovala jsem a nechala si dát 550cc. Holky úžasné. Musím zaťukat,rekonvalescence úžasná, počátek bolest zad, asi tak 3dny prášky na bolest a pak se dalo vše snést. Po 10dnech v práci, mám práci fajn,tak se vše dá. Má rada holky, důvěra nadevše vážně. Ještě chvilku počkám a budu moci přes den nosit jiné prádlo,než úžasnou přírodní pooperační podprsenku,tu máme určitě všechny oblíbenou. Našla jsem úžasné pooperační prádlo bez kostic a kompresní, 2fáze už je doma a jsem nadšená,sedí božsky. Pan doktor Mařík je opravdu profesionál a velice moc děkuji za přístup, odvedenou práci a péči. Moc děkuji.

moniko

Chci z celého srdíčka poděkovat Mudr. Jiřince Šilhánkové a hrozně moc celému týmu Gia clinic, protože bez Vás by to nešlo. Nikdy jsem neměla velká prsa, ale pevná. Jenže po porodu se vše změnilo a já se s tím trošku hůř srovnávala. I když jsem měla podporu v partnerovi, tak operace pro mě byla jasnou volbou. Ani na vteřinu jsem neváhala s výběrem lékaře a klinikou. Lidský přístup, profesionalita, ochota , trpělivost, porozumění, starostlivost a mnohem víc tu má nejen paní doktorka a její tým, ale dokonce i paní sekretářka je moc milá. Chci Vám opravdu poděkovat, díky Vám se cítím šťastně a pro partnera zase sexy.? Jste úžasní a co je nejvíc, držíte při sobě a práce Vás baví. Pokud někdo uvažujete nad plastickou operací, zákrokem, tak neváhejte a navštivte Gia clinic, protože rozhodně nebudete litovat.

Na kliniku PRIMED Clinic s.r.o. jsem přijela den před zákrokem, protože mi cesta trvala 6 hodin a na klinice byli tak moc hodní, že mě nechali přespat v nádherném a útulném apartmánu přímo nad klinikou, takže jsem to ráno neměla daleko :-) Operace mě čekala hned ráno, kdy si pro mě přišla sestřička a šlo se na věc. Před samotnou operací jsem ještě měla konzultaci s panem primářem Paciorkem, který mi vše znovu pořádně vysvětlil, probrali jsme ještě velikost a nakonec si mě pokreslil. Vše se zdokumentovalo, odnesla jsem si věci na pokoj, převlékla se do županu, nasadila jsem si kompresní punčochy, které mi klinika zapůjčila a už se šlo opravdu na věc. Na sále jsem si lehla na vyhřívané lehátko, sestřička mi napíchla kanylu, chvíli jsem si zakašlala a už jsem spala. Asi za dvě hodinky jsem se probrala na pokoji a sestřička mě šla hned zkontrolovat. Zatím to moc nebolelo, protože jsem měla v kapačce léky na bolest, ale ta stažená hruď obvazem byla hrozně nepříjemná. Po chvíli jsem se musela zvednout (díky bohu za polohovací postel :-D ) a to taky nebylo moc příjemné, protože se mi udělalo špatně, takže jsem pořád jezdila s postelí nahoru a dolu. Večer jsem už musela jít na wc a to mi neudělalo dobře, takže jsem zvracela. Sestřičky se staraly, zda něco nepotřebuji, pan přimář také chodil kontrolovat. Druhý den jsem na pokoj dostala sympatickou paní, takže bylo alespoň s kým sdílet nové pocity. Ráno jsem šla na kontrolu k panu primáři, který mi sundal obvaz a nasadil kompresní podprsenku. Poprvé jsem viděla svá nová prsa a první dojem byl - ty kráso, ta jsou obří :-D Ale pan doktor je prostě jednička a věděl, že budou přesně taková, jaká jsem si vysnila. Teď po 6-ti týdnech to vidím a neměnila bych, i když jsem původně měla hrůzu v očích z toho, že bych měla mít 450 ml, která mi původně pan doktor doporučil. Nakonec jsme dokonce vybrali 490 ml a myslím, že je to úplně dokonalé (Mám 179 cm a 63 kg). Chtěla jsem prsa přirozená, nic vulgárního. V oblečení ani není poznat, že bych měla nějakou úpravu. Třetí den ráno mi byly vyndané drény, byla to rychlovka, ale dost mě pak štípala bradavka. Vyfasovala jsem zprávu, léky na bolest, antibiotika a hurá 500 km zase domů :-D Naštěstí ta cesta domů utekla a vůbec jsem neměla problém. Doma už to bylo horší. Jelikož mám skoro dvouletou dcerku, tak byl opravdu velký problém donutit se nic nedělat a pořád někomu říkat o pomoc. Naštěstí mi hodně pomáhala mamka a přítel. Trvalo mi asi 5 a půl týdne, než mě prsa přestala hodně bolet. Dnes je to 6 a půl týdne a už můžu, dá se říct, fungovat skoro normálně. Včera jsem poprvé vytírala, sice to nebylo ještě úplně ok, ale už se to dalo. Malou už taky nosím a všechno dělám sama. Vlasy jsem si poprvé umyla asi 8. den po operaci. Teď po 6 týdnech už spávám na boku, protože spaní na zádech pro mě bylo opravdu za trest a nemohla jsem to vydržet. Vstávání bylo taky dlouho peklo. Ale dneska vůbec nelituju, že jsem zvětšení prsou podstoupila, protože mám konečně trochu sebevědomí, protože jsem po roce kojení měla prsa opravdu vytahaná a hlavně žádná. Chtěla bych tímto poděkovat z celého srdce celému týmu kliniky PRIMED Clinic a hlavně panu primáři, který odvedl úžasnou práci. Kdybych si měla vybrat kliniku, které se svěřím, tak určitě vyhraje znovu PRIMED Clinic a pan primář Paciorek. A každému, kdo pochybuje, doporučuji. Žijeme jen jednou a proč odkládat něco, co nám může pomoci cítit se lépe. První foto je před, druhé je 3 a půl týdne po operaci a třetí je 6 týdnů po operaci.

Příroda mi prsa nenadělila a po třech dětech nezůstalo už vůbec nic. Chtěla jsem konečně vypadat jako ženská a teď se tak konečně cítím. Dárek ke 42.narozeninám předčil veškerá očekávání. Klinika Yes visage kde jsem byla je top a můj pan doktor Peter Mertan 🥰 úplně úžasný jako lékař tak jako člověk. Všem co plánují tuto operaci mohu jedině doporučit. Bolest se dá vydržet. Všechno za to stojí.

annett

Dobrý den všem, v první řadě bych chtěla poděkovat paní doktorce Mudr.Věře Šatánkové, za její dokonalou práci a profesionální přístup, má opravdu andělské ruce!! Když jsem si vybírala plastického chirurga, měla jsem jasno okamžitě na žádných konzultacích u jiných chirurgů jsem nebyla, šla jsem na konzultaci přímo k paní doktorce Věře Šatánkové. Vše mi krásně vysvětlila a poradila mi,co by pro mě bylo nejlepší. Podstoupila jsem u paní doktorky 2 zákroky v jedné narkóze, augmentaci prsou + jsem měla jedno prso o 2 čísla menší, takže mi i krásně vyrovnala asymetrii + plastika měkkého nosu, měla jsem špatný profil a bouličku na špičce nosu. Krásně mi nos srovnala, bouličku mám pryč a řekla bych že mám nos i o něco málo menší, což jsem chtěla. Na operaci jsem šla 19.9.2019. Za 14 dní !! Po konzultaci s paní doktorkou. Bylo to velice vstřícné jednání,protože jsem nemusela se strachem čekat dlouho. Vše proběhlo v pořádku, druhý den jsem šla domu a momentálně jsem ještě v rekonvalescenci. Prsa mám krásná a i s nosem jsem velice spokojená. Podle mého názoru, je paní Mudr.Věřa Šatánková jednička ve svém oboru. Nehledě na profesionalitu s jakou přistupuje ke své práci, tak je to i velice laskavý,hodný a příjemný člověk s lidským přístupem !!! Touto cestou bych chtěla ještě jednou poděkovat paní doktorce a v budoucnu pokud bych se rozhodla ještě pro nějáké zákroky , tak jedině k ní. Ten z Vás, kdo uvažuje o jakémkoliv zákroku, určitě doporučuji na 100% Mudr.Věřu Šatánkovou.