Byla jsem rozhodnutá pro augmentaci už dlouhou dobu, nakonec jsem si pro operaci zvolila paní doktorku Zárubovou z pražské Premier Clinic. Přírodní prsa jsem měla velikosti A, představa byla C/D. Nemohla jsem se rozhodnout lépe, komunikace byla skvělá, paní doktorka poradila jak nejlépe mohla. Z operace i rekonvalescence jsem měla velké obavy, ale vše bylo naprosto bez problémů (a také bez drenáže, za což jsem obzvlášť vděčná). Jsem tři měsíce po operaci a prsa vypadají, jako bych je měla odjakživa. Jsou krásná, souměrná, měkká. Navíc mi milé slečny na recepci dokázaly vymyslet takový termín, že jsem na operaci čekala jen pár dní a ještě jsem stihla letní slevu. Všem moc doporučuji a klinice děkuji.

O zvětšení jsem přemýšlela už pár let. Asi jako každá, která se pro tento zákrok rozhoduje,jsem hledala, četla a koukala na fotky od různých doktorů. A narazila jsem na pana Payera. Od té doby jsem věděla, že pokud na prsa,tak jedině k němu👍🏽 20.7.2020 jsem operaci podstoupila. A bylo to NEJLEPŠÍ rozhodnutí v mém životě.Pan doktor Payer je neuvěřitelně lidský, empatický a svoji práci dělá skvěle a hlavně rád. Vybrali jsme spolu kulaté implantáty Motiva, které pro mě hned byly jasná volba, dozvěděla jsem se hodně o jejich bezpečnosti a měkkosti👍🏽 425 ml, full profil. Bolesti, které se daly zvládnout, jsem pociťovala 4 dny po operaci, potom se to každý den lepšilo. A prsa měkla🤩 Na každou kontrolu k panu Payerovi se hrozně těším. Neskutečný člověk se srdcem na správném místě a se zlatýma rukama. Každý den ,když se podívám do zrcadla, jsem mu vděčná♥️ #madebyjurajpayer

Nikdy jsem neměla velká prsa, cca velikost 1 a já z toho měla vždy mindráky. O plastické operaci jsem vždy přemýšlela, ale když jsem otěhotněla a začala kojit, tak se mi prsa krásně zvětšila a vytvarovala. Byla jsem tak strašně spokojená. Jenomže jak to tak bývá, po kojení mi prsa zase spadla, ale nezbyla mi ani už ta velikost 1, nýbrž dva povolené vaky kůže. Byla jsem z toho strašně nešťastná a styděla se svléknout i před svým partnerem. Začala jsem pročítat na internetu diskuze o augmentaci a po pročtení hromady recenzí byl pro mě pan doktor Kufa jasnou volbou. Přišla konzultace, domluvení termínu, po pár měsících operace a nyní? Mám nádherná prsa, která vypadají ještě líp, než jaká jsem si představovala. Nevím, proč jsem se pro augmentaci nerozhodla už dříve. Jsem nadšená!

Již dlouho jsem nad tímto zákrokem přemýšlela, protože mi příroda nenadělila pěkná prsa, ale já jsem se chtěla cítit hezky a žensky. Koukala jsem se na výsledky mnoha klinik, ale pan doktor Paciorek mne okouzlil. Uz po první konzultaci jsem věděla, že všechno bude v pořádku a dokonalé. Pan doktor mi všechno vysvětlil a popsal. Opravdu odpověděl na jakýkoliv muj hloupý dotaz a proto si ho opravdu vážím. Celá moje zkušenost s Primed clinic byla výborná. Sestřičky se o nás moc hezky staraly, uspání na sále proběhlo naprosto v pořádku a výsledek momentálně po půl roce stojí za to. Po probuzení jsem myslela, že umírám :D Každopádně sestřičky pořád lítaly, pořád se ptaly, jestli něco nepotřebujeme, a po hladovce jsem měla nejlepší piškoty v mém životě :D Jinak mám implantáty Mentor 500ml, profil moderate plus (střední vyšší), uložený dual plane (napůl pod sval, napůl pod žlázu). S výsledkem jsem více než spokojená. Prsa na mně vypadají velice přirozeně a dokonce se dostávám do situace, kdy to člověk vubec nepozná, ale když mu to řeknu, tak se strašně diví, že vůbec nevypadají uměle :D Pan doktor je prostě kouzelník. První tři fotky jsou po půl roce od zákroku a poslední foto je před ním.

V březnu jsem byla na konzultaci u pana primáře a rozhodla jsem se pro operaci díky panu doktorovi, který vše vysvětlil velice podrobně a doporučil. Pan doktor vysvětlil i možné komplikace a hlavně mě uklidnil svým příjemným vystupováním a bylo vidět už na konzultaci, že je to odborník. Z výsledku jsem nadšená a můžu doporučit všem. 10 let jsem váhala a nyní jsem šťastná, že jsem se rozhodla. Pana doktora mi doporučily mé kamarádky, které již u pana doktora byly. Pan doktor je profík a velmi dokáže uklidnit, hlavně před operací, kdy mi nervy brnkaly a přemýšlela jsem, zda jsem udělala dobře. Prsa jsou přirozená a pan doktor poradil velikost, která mi sedí.

..jak začít, určitě to dámy znáte, hledáte na sobě vady a v dnešní době, kdy plastická chirurgie je na špičkové úrovni, tak proč toho nevyužít. Toto byl i můj případ, celý život řeším, proč mi matička příroda nenadělila patřičné vnady, pořád jsem váhala a svým způsobem jsem se i bála, ale to se změnilo, když jsem poznala primáře MUDr. Velikého, mé rozhodnutí bylo téměř okamžité. Víte, musíte mít důvěru v lékaře, který vás bude operovat a MUDr. Veliký má mou naprostou důvěru. Je to šest týdnů, co jsem podstoupila augmentaci prsou na klinice Mediestetik, krásné prostředí, milé sestřičky a pro mě ten nejlepší primář MUDr. Veliký. Výsledky jeho práce musí přesvědčit každou potencionální klientku. Já jsem naprosto spokojená a teď vím, že mé rozhodnutí bylo správné. Všem na klinice, a hlavně panu primáři Velikému patří mé velké díky.

Před 7 týdny jsem podstoupila reaugmentaci + perial. modelaci u paní doktorky Zarubové. Z původních 350 ml, kulatých Mentor mi byly vloženy Motiva Ergonomix, 550 ml. Prsa každým dnem získávají přirozený vzhled a jsem konečně šťastná za pěkná prsa. Přístup, péče a práce paní doktorky byla skvělá. Mockrát jí děkuji za skvěle odvedenou práci a doporučuji jak paní doktorku, tak celý tým Premier Clinic.

Prsa třetí den po operaci zatím je snad vše OK :) Jen jsem musela vyměnit podprsenku za Lipoelastic a byla to neskutečná úleva :) Doufám, že hojení bude probíhat tak, jak má a já si budu moci užívat pocitu, že jsem konečně ženská ;) A k té zadnici mám i ta prsa ;) Postupně budu po týdnu doplňovat fotografie a info jak se prsa hojí.

Dobrý den, před 14 dny jsem podstoupila augmentaci na Premier Clinic u pana doktora Slaninky. Na konzultaci mi pan doktor doporučil kvalitní značku implantátů Mentor, pro přirozený výsledek Anatomy. Po vyzkoušení sizerů 290 a 330, jsme se shodli na velikosti 330 ml, pod sval. V den nástupu na kliniku jsem se strašně bála, byla to má první operace, ale strach se vytratil již na pokoji díky milým a vstřícným sestřičkám. Operace proběhla naprosto v pořádku, bolesti sice byly veliké, ale sestřičky se o nás staraly moc hezky a podle potřeb daly léky na bolest. Druhý den ráno po sundání obvazu a nasazení kompresní podprsenky jsem byla propuštěna domů. Je asi všem jasné, že bolesti po operaci jsou asi u každé z nás jiné. Já ovšem patřila k těm, které vyloženě trpí... Doopravdy se jednalo o velmi bolestivou záležitost, prvních pár dnů jsem si myslela, že to nezvládnu a litovala jsem zákroku. Po týdnu se ovšem bolesti zmírnily a já konečně byla ráda, že prsa mám. Normálně jsem začala fungovat v domácnosti až od 10. dne, volno v práci jsem měla na 14 dní, což mi krásně stačilo. Bez pomoci bych to ale sama doma nezvládla, hlavně ten první týden. Na klinice jsem dostala podprsenku od značky Lipoelastic i s pásem. Podprsenku budu nosit do konce 6. týdne od operace, kdežto pás mohu přestat nosit již za 2 týdny. V podprsence se i krásně spí, je velmi pohodlná, takže mi vůbec nevadí. Implantáty musí ještě klesnout a usadit se, ale s již teď jsem velice spokojená. Ráda bych doporučila všem ženám, které váhají o augmentaci, právě Premier Clinic a pana doktora Slaninku. Velmi oceňuji jeho profesionalitu a milé jednání, vždy mi odpověděl na mé dotazy a vše vysvětlil. Není se čeho bát, když si vyberete správného doktora. Foto s finálním výsledkem přiložím po zahojení, zatím foto v podprsence po cca 7-8 dnech po zákroku.

Augmentaci jsem podstoupila 27.5.2020 na klinice Premier Clinic v Praze, pan doktor Martin Chorvát mi po pečlivém přeměření doporučil anatomické implantáty značky Mentor 330ml. Musím říct, že jsem se celkem bála bolesti(ač mám za sebou 2 porody, které mi nijak extra bolestivé nepřišly) ale zbytečně. Po operaci cítíte na prsou tlak, po vstávání z postele o něco větší, pak je to každý den lepší a lepší. Pan doktor nepoužívá žádné dreny, jen jsem pro jistotu týden užívala antibiotika. Na klinice jsem byla jen do druhého dne, domu jsem dostala prášky na bolest, které jsem ovšem vzala jen první den, druhý den jen na noc a to pro jistotu a pak už vůbec. Teď se jen těším z mého nového já a pana doktora velice doporučuju.

O augmentaci jsem uvažovala už dlouho a jsem nesmírně ráda, že jsem se k tomu v dubnu odhodlala, ačkoliv jsem si nebyla 100% jistá (když šlo do tuhého a mé datum se blížilo), absolutně NELITUJI. Na konzultaci jsem šla začátkem dubna a hned koncem dubna jsem šla na zákrok, tudíž čekací doba téměř nulová. Ochota i péče pana doktora Paciorka i personálu byla neuvěřitelná. Bolesti prsou/hrudníku jsem po operaci neměla. Nejhorší na tom všem je spaní na zádech, ale dá se to vydržet, jen bolest v bedrech je neskutečná, podkládala jsem si záda na spaní ručníkem. Po 6 týdnech jsem mohla odložit kompresní podprsenku i stahovací pás a začít nosit jakékoliv podprsenky (kupuji nejčastěji H&M vel. 70E nebo 75D). Cvičit vršek stále zakázáno (minimálně do září). Dnes je to skoro 10 týdnů od operace a výsledek je boží. Nemůžu se na svá nová prsa vynadívat. Volbu velikosti i značky implantátů jsem nechala na panu doktorovi a vybral nejlépe, jak mohl. Mám úzký hrudník (obvod pod prsy kolem 67 cm), bála jsem se, aby prsa nebyla moc velká, chtěla jsem, aby působily přirozeně. Zvolil implantáty Mentor středně vysoký profil - Moderate Plus Xtra 370 ml. Zpětně bych si klidně dala i o něco větší, tak možná příště. Fotek přikládám více - prsa před, poté je foto ihned po operaci (prsa tvrdá, daleko od sebe), poté si začaly "sedat" a měknout. Fotky v oblečení jsou již po 6 a více týdnech. Děkuji celé klinice Primed za splnění mého snu. ?

Musím říct, ze jsem se bala zbytečně. Na klinice byla velmi přátelská atmosféra. Sestřičky úplně suprový, pan doktor Čáp mě i na sále uklidnoval. Jsem šťastná, ze jsem si vybrala jeho, má zlaté ruce a jeho práce se mi velice líbí ? Přikládá foto, jak se prsa změnila

KRÁSNÁ PRSA od MUDr. Tomáše VENTRUBY na V-clinic v Brně Ráda bych se podělila se svojí zkušeností s augmentací prsou. Operaci jsem podstoupila na začátku června letošního roku. O plném dekoltu jsem snila snad od puberty a letos jsem se konečně odhodlala svůj sen zrealizovat. Šla jsem do toho s tím, že chci aby prsa vypadaly co nejpřirozeněji. Velmi dlouho jsem přemýšlela o klinice, kterou si zvolit a stejně tak o značce implantátu. Po pročtení spousty recenzí a příběhů, které jsou dostupné na internetu jsem se objednala na konzultaci na dvě kliniky v Brně. Po absolvování konzultací jsem měla naprosto jasno. Vyhrála u mě rodinná klinika V-clinic v čele s panem doktorem Tomášem Ventrubou. Klinika mě zaujala neskutečně osobním přístupem a velmi uvolněnou, pohodovou atmosférou nejenom lékaře, ale celého týmu!  Na konzultaci na V-clinic mi lékař navrhl vhodnou variantu implantátů. Při navrhování mi lékař vysvětloval, že se musí opírat o dispozici mého hrudníku a dalších proporcí těla. Mé přání bylo zachovat přirozený vzhled prsou, pan doktor ho plně respektoval. Byla jsem velmi potěšena, že v návrhu pana doktora byly anatomické implantáty Mentor, které se mi ze všech dostupných hodnocení a doporučení nejvíce líbily. Před operací jsem měla v hlavě spousty dotazů, samozřejmě i obav. Pan doktor Ventruba byl velmi vstřícný, na veškeré dotazy mi pokaždé  srozumitelně odpověděl a vždy na klinice panovala přátelská atmosféra. Veškerá komunikace s klinikou byla vždy na jedničku, jak prostřednictvím chatu na webových stránkách, tak telefonicky s asistentkou. I přes to vše jsem se neubránila v operační den mírné nervozitě. Ta se ale rychle rozplynula s optimistickým přístupem pana doktora Ventruby, který při své odborné práci stíhá ještě vtipkovat. :) Na operačním sále mě přivítal velmi laskavý personál, což mi vůbec nedovolilo myslet na obavy a než jsem se nadála už jsem se budila po operaci. :) Po operaci to sice bolelo, ale výsledek stál rozhodně za to!!! Jediné čeho teď lituji je, že jsem na operaci nešla už dříve :) Tímto bych chtěla velice PODĚKOVAT MUDr. Tomáši VENTRUBOVI za skvěle odvedenou práci a také ředitelce kliniky Mgr. Gabriele VENTRUBOVÉ za veškerou péči, jde vidět, že tito lidé dělají svoji práci srdcem a výsledek jim není lhostejný. Přidávám fotky před a po. Pan doktor mi částečně pod sval vložil anatomický implantát Mentor 375ml,  profil 322. Z výsledku jsem absolutně NADŠENÁ. Jsem necelý měsíc po operaci a jizvy jsou již teď nepatrné a schované pod prsem. V-clinic VŠEM DOPORUČUJI !!

Jsem šťastná, že jsem si vybrala paní primářku. Nádherná práce, příjemné prostředí, moc milé sestřičky. Po operaci bolesti minimální až jsem sama nedokázala věřit, že dokážu tak rychle začít opět fungovat. Mnohokrát děkuji! :) (Motiva Ergo. 425ml)