samsulinda808299

Zdravím, Musím opravdu říct, že jsem nadmíru spokojená jak s prací pana doktora Bayera tak s personálem kliniky GHC, jejich přístup byl skvělý a výkon pana doktora je okouzlující. Opravdu má šikovné ručičky. Vřele doporučuji. Po operaci jsem již 14 dní a mezi fotkami je též rozdil cca 14 dnů. Bolest jako takovou nemám jen to je vždy cítit ještě po ránu pri vstávání z postele jinak den ode dne lepší a lepší a já se musím na ně pořád koukat.

Bylo to pro mě nelehké rozhodnutí. Jsem maminka dvou a půl letého chlapečka. Říkala jsem si, že je to přeci jen velký zásah do těla a dlouhá rekonvalescence. Nebudu se moc starat o syna ani o domácnost. Ale partner mě podpořil. To pro mě bylo asi nejdůležitější. A tak se u mě probudila velká touha mít opět krásná prsa, jako když jsem syna kojila. A nad zvětšením jsem začala přemýšlet každý den. Protože po ukončení kojení mi nezůstalo skoro nic. Dalším impulzem byla vánoční akce na nová prsa od 59000,- a možnost konzultace přímo v Poděbradech u pana Dr. Velikého. Začala jsem si o něm zjišťovat další informace a sledovat jeho práci. Pan doktor Veliký je opravdu kapacita ve svém oboru a tak jsem byla rozhodnuta. Objednala jsem se na konzultaci na Plastické chirurgii v Poděbradech a pak už vše běželo jako na drátku. Profesionální a přitom velmi milý a lidský přístup pana doktora a jeho ženy. Poskytli mi odpovědi na vše a podle mého očekávání výsledku mi doporučili vhodné implantáty. Jsem totiž nerozhodná a nakonec jsem si zvolila jiné implantáty, než které jsem původně chtěla, když jsem šla na konzultaci. Před operací jsem byla hodně nervózní, ale dobrá nálada a milý přístup pana doktora mě uklidnil. Je to přeci jen na něm, jak se vše podaří, já to prospím. Druhý den po operaci před propuštěním jsem měla možnost poprvé vidět jak to dopadlo. Super, nádherná prsa a potěšili mě i reakce a podpora přátel. Jsem šťastná, že jsem do toho šla. A moc ráda, že mě operoval pan Dr. Veliký

dsch6181107

Můj sen, který předčil i očekávání. Taková nádherná prsa, jsem si opravdu nedokázala ani představit. Naprosto profesionální, lidský přístup paní dokroky i personálu. Výběr implantátu jsem měla předem vybraný, ale velikost jsem přenechala převážně na paní doktorce. Trochu jsem se bála, jestli to nebude moc, ale paní doktorka to má opravdu v oku a výsledek je více než skvělý! Přímo božský :-) Byla to má první operace, takže jisté obavy zde byly, ale po pár minutách na čekacím lůžku to ze mne opadlo. Kombinace příjemného prostředí a ochotných sestřiček dokáže setřást strach opravdu z každého :-) Jsem nesmírně ráda, že jsem do toho šla a doporučuji to všem, které nad tím uvažují. Jediná nevýhoda je v tom, že člověk tráví více času před zrcadla než obvykle :-) PS: tohle se rozhodně neokouká. Motiva ERGONOMIX 300ml Ještě jednou děkuji paní doktorce, která mi splnila sen. :-)  

jane617673

Je mi 32let, měřím 175cm, váha 61kg. Po dvou dětech mi nezůstala téměř žádná prsa. V září 2017 jsem podstoupila zvětšení prsou u Mudr.Payera v Premier Clinic. Vybrali jsme implantáty Motiva Ergonomix 340ml, profil Demi , pod sval. Měla jsem menší obavy, zda prsa nebudou moc velká a aby byly přirozená. K mé postavě jsou opravdu akorát, teď bych si vybrala klidně i trochu větší ( z původní vel.70A mám menší 70/C). Na klinice jsem byla s celkovou péčí maximálně spokojená. Mudr.Payer je velmi vstřícný, ochotný a přátelský. Po operaci a anestezii jsem se cítila moc dobře. Druhý den po sundání obvazů jsem měla prsa lehce nateklá. 3.-4. den bylo pnutí na hrudi víc nepříjemné, ale další dny rekonvalescence už byly v poklidu . Opravdu to stojí zato. Cítím se báječně.

Dlouho jsem váhala zda do augmentace jít, peníze, pocit cizího tělesa v těle, co řekne okolí. Byla to ale nejlepší věc, co jsem pro sebe mohla udělat, spojení výborné značky, skvělé kliniky a úžasného lékaře bylo nejlepší spojení. Tím chci poděkovat klinice, že má skvělého lékaře co nabízí za mě nejlepší značku implantátů.

petaz

Plastiku jsem si vždy přála a po dvou odkojených dětech jsem neměla prsa žádná. Přála jsem si hezké trojky a paní doktorka mé přání splnila. Použila anatomické implantáty Polytech, vysoký profil 350ml. Jsem teď měsíc po operaci a hojení absolutně bez problémů. Jsem šťastná a těším se na léto do nových plavek ?

elliezabeth99

Pan doktor Skála TOP!!!! Je mi 20 a prsa jsem měla před zákrokem jak psí uši. Hodně jsem zhubla, přibrala a zase zhubla a na poprsí se to hodně podepsalo a tím pádem i na sebevědomí. K panu Skálovi jsem šla na doporučení maminky, která u nej taky podstoupila augmentaci. Na konzultaci byl moc milý, vstřícný, poradil se vším. Pan Skála se proste podívá a ví. Rekla jsem mu jak velká prsa si představuji, on se podíval a ja hned věděla ml, znacku i zpusob vložení implantátů. Mám 330ml, nagor, pod sval. Celá klinika perfektní přístup!! Doporučuji vsema deseti. Z operace jsem byla silene nervozni, ale díky skvělému přístupu personálu i pana doktora mě veškeré obavy přešli a dokonce jsem přímo na operačním sále vtipkovala a nervozita i strach byly pryč. Jsem dva týdny po operaci a nemůžu se přestat pozorovat, protože jsem opravdu nadšena. Díky moc cele klinice i panu doktorovi! Jestli někdy znovu, tak jedine k tam:)

vauvall

Dobrý den, před 14 dny jsem podstoupila augmentaci na Premier Clinic u pana doktora Slaninky. Na konzultaci mi pan doktor doporučil kvalitní značku implantátů Mentor, pro přirozený výsledek Anatomy. Po vyzkoušení sizerů 290 a 330, jsme se shodli na velikosti 330 ml, pod sval. V den nástupu na kliniku jsem se strašně bála, byla to má první operace, ale strach se vytratil již na pokoji díky milým a vstřícným sestřičkám. Operace proběhla naprosto v pořádku, bolesti sice byly veliké, ale sestřičky se o nás staraly moc hezky a podle potřeb daly léky na bolest. Druhý den ráno po sundání obvazu a nasazení kompresní podprsenky jsem byla propuštěna domů. Je asi všem jasné, že bolesti po operaci jsou asi u každé z nás jiné. Já ovšem patřila k těm, které vyloženě trpí... Doopravdy se jednalo o velmi bolestivou záležitost, prvních pár dnů jsem si myslela, že to nezvládnu a litovala jsem zákroku. Po týdnu se ovšem bolesti zmírnily a já konečně byla ráda, že prsa mám. Normálně jsem začala fungovat v domácnosti až od 10. dne, volno v práci jsem měla na 14 dní, což mi krásně stačilo. Bez pomoci bych to ale sama doma nezvládla, hlavně ten první týden. Na klinice jsem dostala podprsenku od značky Lipoelastic i s pásem. Podprsenku budu nosit do konce 6. týdne od operace, kdežto pás mohu přestat nosit již za 2 týdny. V podprsence se i krásně spí, je velmi pohodlná, takže mi vůbec nevadí. Implantáty musí ještě klesnout a usadit se, ale s již teď jsem velice spokojená. Ráda bych doporučila všem ženám, které váhají o augmentaci, právě Premier Clinic a pana doktora Slaninku. Velmi oceňuji jeho profesionalitu a milé jednání, vždy mi odpověděl na mé dotazy a vše vysvětlil. Není se čeho bát, když si vyberete správného doktora. Foto s finálním výsledkem přiložím po zahojení, zatím foto v podprsence po cca 7-8 dnech po zákroku.

janeofjungle

Operaci jsem podstoupila 8.4. Operoval me pan dr. Skala a za to mu chci moc podekovat. Udelal mi krasne 330ml,anatom,pod sval. Jsem moc spokojena a hrozne moc mu dekuji za skvelou praci

natalyanax

Před pár dny jsem podstoupila v Hradci Králové v SANUSU zvětšení prsou. Mentor, 295ml, pod sval, s prací jsem velmi spokojená a až si prsa sednou, budu ještě víc ?. Kolektiv lékařů, sester i celkového personálu fungoval na jedničku s hvězdičkou. Všichni milí, příjemní, ochotný a práci dělali s úsměvem.

marketa855535

Po 20.letech jsem si splnila sen. Pan doktor je úžasný operatér, milý a vstřícný. Po třech dětech, co jsem kojila mi zůstalo cosi prázdného na hrudi. Kůže a nic víc. A teď mi je konečně dobře. Děkuji i celému personálu. Luxus❤️

nikolahuby

Musím říct, ze jsem se bala zbytečně. Na klinice byla velmi přátelská atmosféra. Sestřičky úplně suprový, pan doktor Čáp mě i na sále uklidnoval. Jsem šťastná, ze jsem si vybrala jeho, má zlaté ruce a jeho práce se mi velice líbí ? Přikládá foto, jak se prsa změnila

veronika_a632752

Mít hezká pevná prsa jsem si vždy přála, než jsem otěhotněla, nosila jsem velikost 75A někdy B, ale po kojení a zhubnutí mi byla i vel A veliká a prsa zhubnutím dostala zabrat... Myslela jsem si, že se k operaci nikdy neodhodlám, měla jsem strach, ale pokaždé když jsem viděla nějakou ženu v pěkných šatech s krásným plným výstřihem, záviděla jsem... takové šaty na mě nikdy nevypadaly tak dobře, když tam i s podprsenkou skoro nic nebylo a bez podprsenky? No to tam nebylo vůbec nic :-) Bylo to rychlé, v lednu 2018 jsem se rozhodla, že do toho jdu, za pár dní jsem šla na konzultaci, kde se hned domluvil termín. Vybrala jsem si SANUS v Hradci Králové a pana primáře Čápa podle recenzí s tím, že je klidně možné, že půjdu na konzultaci i jinam. Ale pan primář byl úžasný, jeho zájem, jeho nadšení pro moje nová prsa, .. neměla jsem pocit, že jsem jen jedna z mnoha, což jsem byla, ale že opravdu poslouchá a zajímá ho, co říkám, je to profesionál! Vše mi vysvětlil, ukázal, sama jsem si vybrala implantáty a už jsem naplánovali zákrok. Nervózní jsem nebyla vlastně až do dne nástupu, pan primář mě ale opět uklidnil, natěšil a pořídil fotky před. Plán byl 250ml-300ml pod žlázu, kolik ml bude nakonec opravdu použito jsme se dohodli, že rozhodne on až na sále, podle toho, jak se mu to bude líbit, aby to k mé postavě ladilo nejlépe, jen jsem měla jediný požadavek, .. aby to bylo vidět, aby to byly cca plnější "béčka" ... až jeho věta "tak to si teda pište, že to bude vidět" :-) mě uklidnila a já se už jen těšila. Ještě chtěl svolení, že pokud by se mu líbilo více ml, že může jít dál na cca 320ml. Večer před zákrokem jsem dostala cosi na uklidnění, spala jsem celou noc, ráno jsem dostala další cosi - jedno na alergii a jedno na "dobrou náladu" :-) a aby mi to bylo jedno, což zafungovalo, na sál jsem jela a bylo mi to fuk, probudila jsem se až na lůžkovém po zákroku. Bolesti jsem skoro neměla, jen první den jsem nemohla moc používat ruce a pohyb v posteli byl náročný, druhý den jsem cítila ty všude zmiňované balvany na hrudi, pocit něčeho fakt těžkého, ale pořád, to šlo vydržet, bolesti rozhodně nebyly takové, že by se nešlo koukat na TV nebo si číst knížku, to už víc bolela záda z toho ležení jen na zádech, ale přes den jsem měla postel úplně do sedu a bylo to naprosto v klidu. Sestřičky jsou hodné, ochotné, jídlo dobré, vše na jedničku. A vyndavání drenů rozhodně není taková šílenost jak všichni píšou, je to 3 sekundy a fakt o nic nejde. Zatím je to krátká doba, dnes, co to píšu, jsem 3.den po zákroku, mám otoky, ale jinak mě nic nebolí, odpočívám, nic nedělám a strašně se těším, až sundám tu podprsenku a budu se radovat z krásného hrudníku! Byla to dobrá volba! Implantáty mám Motiva, 320ml, ergonomix, pod žlázu.

luci_liu588585

22.3. jsem podstoupila augmentaci prsou u MUDr. Antuše v Sanatoriu Sanus v Hradci Králové. Mam anatomické implantáty Arion 285ml pod sval, zavedené podprsní rýhou. Nechala jsem to na panu doktorovi a jsem moc spokojená. Vybral velikost akorát ke mně. Prsa se stále mění. Každým dnem vypadají lépe. Bolest po zákroku veliká. Přirovnala bych to k nožům zabodanym v hrudníku, ale velice rychle se to zlepšovalo. První tři dny náročné a pak už jsem pomalu začínala fungovat. Mam roční holčičku, takže jsem musela, ale šlo to. Stále se šetřím, ale dnes, 11-ty den, už mi vadí jen to spaní na zádech. Pana doktora bych doporučila. Je velice příjemný, empatický, pečlivý a má vkus, takže prsa udělá pekna?