Lifting rtů je možné provádět u osob, které mají tenké rty nebo se jim rty ztenčují v důsledku stárnutí. Jedním typem liftingu rtů je lifting rtu pod nosem. Součástí této metody je odebrání zakřiveného kousku kůže z oblasti pod nosem. Ret se zvedne a pokožka se spojí. Výsledkem je výraznější vzhled. Dalším typem liftingu je plastika označovaná podle výsledného tvaru zakřivení jako „racek“. Její součástí je pozvednutí vrcholů partie rtů známé jako Kupidův luk. Rovněž se odstraní kůže a tkáň v okolí hranice rtů, takže spodní ret působí výrazněji.

U ideálního kandidáta na lifting horního rtu by měla vzdálenost mezi nosem a horním rtem tvořit 1,8 cm. Hojení po operaci zabere maximálně 10 dní, přičemž se objeví otok. Jizvy po zákroku by však měly být zcela minimální.

Publikováno: 27.6.2013

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Související recenze a zkušenosti

Sibi Arte Clinic 12.5.2020
Spokojený/á     

S výsledkem jsem moc spokojená! Konečně si mám kam nanášet rtěnku! Veškerý personál kliniky Arte v Brně byl milý a vstřícný. Byla jsem spokojena ve všech ohledech (čekací doba, informace, pooperační péče a hlavně výslede... Více 

2 Likes   1 Komentář  

Lifting rtů - Ceny

Ceny od 10 000 Kč
Doc. MUDr. Jan Válka
Ceny od 5 000 Kč
MUDr. Jiří Bayer
MUDr. Ján Pilka
Praha, Karlovy Vary, Mělník
Ceny od 23 000 Kč
MUDr. Ján Pilka
Ceny od 6 000 Kč
MUDr. Martina Hamadová
Ceny od 19 900 Kč
MUDr. Martin Skála
Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní