Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Plastická operace stehen

  • Celková anestezie
  • 1 den
  • Délka zákroku 1–3 hodiny
  • 7–10 dní klidového režimu
  • Efekt viditelný již po 1 týdnu
  • Trvalé výsledky

Co je to plastická operace stehen?

Plastická operace stehen je zákrok, při kterém se povolená kůže napne a její nadbytečná část je odstraněna. Stehna tak po plastice vypadají lépe a omládnou o několik let.

Plastická operace stehen je zákrok, který z hlediska četnosti prováděných operací plastickými chirurgy patří mezi málo prováděné operace a velká většina plastických chirurgů s ním má malé nebo vůbec žádné zkušenosti. Tento zákrok je pak z tohoto důvodu zatížen při jeho nesprávném provedení četnými komplikacemi. Je tedy velmi důležité vybrat správného lékaře se zkušenostmi s plastickými operacemi stehen.

Kdo je vhodný kandidát na plastickou operaci stehen?

Plastická operace stehen

Zákrok by neměli podstoupit pacienti s velkou nadváhou

Moderní estetická medicína nabízí obrovskou škálu minimálně invazivních ošetření zaměřených na modelaci postavy, zpevnění pokožky nebo redukci tělesného tuku. Přestože jsou tato ošetření velmi účinná, ne vždy se ukáží jako dostatečná k vyřešení všech vad na kráse. Stehna jsou částí těla, která může být obzvláště citlivá na vlivy času a kolísání hmotnosti. Navíc bývá tato oblast často odolná vůči dietám a cvičení. Mnoho lidí bojuje s přebytečným tělesným tukem, který se snadno hromadí v oblasti stehen.

Zvláště početnou skupinu tvoří lidé nespokojení se vzhledem svých nohou po odtučňovací kúře. Bohužel úbytek významného množství tuku v této části nohou neznamená, že se zároveň redukuje přebytečná kůže. Povislá kůže na stehnech je také často vnímána jako problém pro ty, kteří by se chtěli i nadále těšit ze štíhlé postavy  a pevné pokožky. V těchto případech je často jediným účinným řešením plastický zákrok, který zaručí jasně viditelné výsledky. Plastická operace stehen odstraňuje přebytečnou kůži.

Jak si vybrat vhodného lékaře a jak probíhá konzultace

stehna

Pacientka před a po zákroku (BE ELITE CLINIC)

První konzultace je zaměřena na posouzení povahy a rozsahu problému. Chirurg na základě předběžného vyšetření určí, zda bude plastika stehen v daném případě tím nejlepším postupem. Lékař také změří stehna a označí místa, kde bude nutný řez, seznámí pacienta s průběhem jednotlivých fází zákroku a jeho možnými výsledky. Vzhledem k tomu, že korekce stehen je spojena s chirurgickým zákrokem a anestezií, lékař také posoudí celkový zdravotní stav pacienta a posoudí, zda existují nějaké kontraindikace.

Estheticon nabízí mnoho lékařů, kteří s plastickou operací stehen mají zkušenosti. Najdete zde fotografie předchozích pacientů před a po plastické operaci stehen, což vám může pomoci s výběrem lékaře.

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."