Laserové zákroky estetické dermatologie

Lasery jsou v současnosti využívány v korektivní a estetické dermatologii k léčbě cévních lézí, depilaci laserem, laserové liposukci, léčbě akné laserem, stále širší využití má biostimulační laser a frakční CO2 laser. Velké výhody také přináší laserové odstranění znamének.

Ošetření laserem provádí vždy dermatolog. Zákrok obvykle nevyžaduje přípravu a zabere několik minut až desítek minut v závislosti na řešeném problému. Provádí se bez znecitlivění nebo v místní anestezii krémem či injekcí.

Po ošetření kosmetickým laserem se obvykle objeví zarudnutí, které postupně mizí, u ablačních laserů se tvoří drobná ranka a stroupek, někdy začne ošetřená plocha mokvat. Po laserovém zákroku je vždy třeba ošetřené místo chránit po několik týdnů proti slunečnímu záření krémy s vysokým UV filtrem. Pro dobrý výsledek bývá někdy nutné ošetření několikrát zopakovat.

Aktualizováno: 4.2.2011

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.
Obsah

Laserové zákroky estetické dermatologie - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Laserové zákroky estetické dermatologie - Ceny

Ceny od 1 100 Kč
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
PRIMED Clinic
Havířov
Ceny od 500 Kč
PRIMED Clinic
Ceny od 28 000 Kč
Body klinika plastické chirurgie
MEDICOM Clinic
Praha, Brno, Ústí nad Labem
Ceny od 1 000 Kč
obvykle do 9 000 Kč
MEDICOM Clinic
Ceny od 1 250 Kč
Mediestetik, skupina klinik
Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní