Laserové zákroky estetické dermatologie

Lasery jsou v současnosti využívány v korektivní a estetické dermatologii k léčbě cévních lézí, depilaci laserem, laserové liposukci, léčbě akné laserem, stále širší využití má biostimulační laser a frakční CO2 laser. Velké výhody také přináší laserové odstranění znamének.

Ošetření laserem provádí vždy dermatolog. Zákrok obvykle nevyžaduje přípravu a zabere několik minut až desítek minut v závislosti na řešeném problému. Provádí se bez znecitlivění nebo v místní anestezii krémem či injekcí.

Po ošetření kosmetickým laserem se obvykle objeví zarudnutí, které postupně mizí, u ablačních laserů se tvoří drobná ranka a stroupek, někdy začne ošetřená plocha mokvat. Po laserovém zákroku je vždy třeba ošetřené místo chránit po několik týdnů proti slunečnímu záření krémy s vysokým UV filtrem. Pro dobrý výsledek bývá někdy nutné ošetření několikrát zopakovat.

Aktualizováno: 4.2.2011

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.
Obsah

Laserové zákroky estetické dermatologie - Novinky

Poraďte se s odborníkem v oboru Laserové zákroky estetické dermatologie

Související recenze a zkušenosti

Paťa 3.5.2019
Spokojený/á

Jsem stálou klientkou, za službami dojíždím z Moravy. Neváhám vážit cestu a navštívit kliniku s profi přístupem a velmi příjemným personálem. Paní doktorka se o mě vždy postará s péčí.

Laserové zákroky estetické dermatologie - Ceny

MEDICOM Clinic
Praha, Brno, Ústí nad Labem, Jihlava
Ceny od 1 000 Kč
obvykle do 9 000 Kč
MEDICOM Clinic
Ceny od 1 100 Kč
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
Ceny od 28 000 Kč
Body klinika plastické chirurgie
PRIMED Clinic
Havířov
Ceny od 500 Kč
PRIMED Clinic
Ceny od 11 000 Kč
obvykle do 22 000 Kč
MUDr. Josef Kulhánek MBA
Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní