Léčba vypadávání vlasů

Vypadávání vlasů je nejčastěji zapříčiněno přirozenou obměnou buněk. Životní cyklus vlasu se pohybuje kolem 5ti let. Po uplynutí této doby přirozeně vypadne. V některých případech může docházet k větší ztrátě vlasového porostu. Tyto ztráty jsou nejčastěji zapříčiněny tzv. dihydrotestosteronem, který vzniká přeměnou z testosteronu a výrazně zkracuje životní cyklus vlasu a jeho kvalitu.

ples vypdavani vlasu Testosteron se vyskytuje jak v mužském, tak v ženském těle. V obdobích hormonálních změn, kdy žena začne produkovat méně ženských hormonů, přechází do popředí testosteron, který bývá pak příčinou úbytku vlasů.

Dalšími příčinami úbytku vlasového porostu mohou být různá onemocnění organismu, reakce na léčbu nebo nedostatek vitamínů či stopových prvků v organismu.

Aktualizováno: 18.6.2013

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Léčba vypadávání vlasů - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Registrovaný uživatel 14.10.2018
Spokojený/á

Mohu jen doporučit ! Jsem velice spokojená! Ze začátku jsem si také říkala jako většina z Vás " to jsou jen podvody" . Ale po půl roce mi začali růst vlasy ( Zjistily mi Alopecii = Měla jsem 3 kolečka, kde mi chyběli vla... Více 

1 Like   1 Komentář  

Léčba vypadávání vlasů - Ceny

MEDICOM Clinic
Praha, Brno, Ústí nad Labem, Jihlava
Ceny od 1 500 Kč
obvykle do 7 500 Kč
MEDICOM Clinic
Ceny od 1 000 Kč
obvykle do 9 000 Kč
CLINICAL HAIR&HEALTH Vlasové centrum a klinika zdraví
Ceny od 2 500 Kč
obvykle do 3 000 Kč
RVmedCentrum privátní klinika s.r.o.
Ceny od 1 500 Kč
obvykle do 6 000 Kč
MUDr. Eva Harapátová - MEDICOM Clinic
Ceny od 1 000 Kč
MUDr. Kateřina Fajkošová

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní