Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nehtová plíseň

Stojí to za to
100 %
Stojí to za to
Na základě 8 příběhů
Průměrná cena
2.956 Kč
Průměrná cena
Podle 9 odborníků
  • Není nutná anestézie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku méně než 1 hodina
  • Nevyžaduje klidový režim
  • Efekt viditelný po 1 měsíci
  • Trvalé výsledky

Co je to nehtová plíseň?

Onychomykóza (mykoza nehtu) je plísňové onemocnění nehtových plotének a nehtových lůžek a jedná se o jedno z nejčastějších onemocnění nehtů vůbec. Projevuje se ztluštěním nehtu, změnou barvy nehtu a případně jeho deformací. Nehet se postupem času stává křehčím, může dojít k částečnému ulomení. Postupem času může vlivem infekce dojít k zanícení kůže kolem nehtu, které je pro pacienta bolestivé. Nehtová plíseň obecně častěji vzniká na nehtech u nohou, ale může se vyskytnout i na rukou. Může se také objevit, pokud vás trápí zarostlý nehet.

Nehtová plíseň postihuje řadu lidí

Onychomykóza

Onychomykóza se projevuje změnou barvy nehtu, případně deformací

Trápí vás nehtová plíseň neboli onychomykóza? Tento nepříjemný problém v současné době trápí zhruba pětinu dospělých lidí, přesto u většiny z nich zůstává onychomykóza neléčená. Tradiční metody její léčby bývají totiž zdlouhavé. Povrchová aplikace léčebných přípravků má většinou pomalý účinek, v případě celkové protiplísňové léčby vzniká vyšší riziko vzniku nežádoucích vedlejších účinků. Nehtové plísně se však dnes můžete zbavit i použitím moderních metod, za pomoci laseru.

Jak vybrat vhodného lékaře?

Onychomykóza

Váš lékař by měl mít vhodné vybavení ordinace pro laserovou léčbu

Ujistěte se, že vámi vybraný lékař je zkušeným specialistou, který má k dispozici vhodné vybavení své ordinace (laserový přístroj určený k léčbě onychomykózy). Podívejte se na výsledky jeho práce, nejlépe na fotografie „před a po“, ze kterých můžete snadno zjistit, jak úspěšná byla léčba pod jeho vedením. Vzhledem k tomu, že je laserovou léčbu nehtové plísně možné doplnit podáváním léků, je vhodné zjistit, zda lékař takovou možnost také nabízí.

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře