Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Digitální dermatoskop

Stojí to za to
86 %
Stojí to za to
Na základě 6 příběhů
Průměrná cena
750 Kč
Průměrná cena
Podle 50 odborníků
  • Není nutná anestézie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku méně než 1 hodina
  • Nevyžaduje klidový režim
  • Okamžitý efekt
  • Trvalé výsledky

Co je digitální dermatoskop?

Digitální dermatoskop pro celoplošné robotické skenování těla kontroluje celé tělo. A to i včetně na první pohled zdravé pokožky. Má vysoké optické rozlišení, archivaci fotografií s možností porovnání v čase. Tento celotělový skener dokáže včas odhalit nebezpečná mateřská znaménka (následně můžete podstoupit odstranění znamének).

Je to spolehlivá diagnostická metoda vyšetření znamének. Řada dermatologů používá digitální dermatoskop dermogenius nebo také dermoscan x2.

Nutná je včasná diagnostika

dermatoskop

Digitální dermatoskop dokáže zkontrolovat celé tělo

Výskyt nádorových onemocnění kůže v České republice každým rokem rychle stoupá. Nejzhoubnější formou je maligní melanom, který vzniká přeměnou pigmentových buněk kůže. Pro úspěšnou léčbu melanomu je nutná jeho včasná diagnostika a včasné chirurgické odstranění. Rozeznání melanomu v jeho počáteční fázi není ale vždy snadné. Proto dermatologové využívají různé pomocné neinvazivní vyšetřovací metody, které pomáhají rozlišit zdravá znaménka od malanomu.

Rozlišit zdravá znaménka může lékař pouhým okem nebo lupou, což je však zastaralá metoda s nejmenší přesností. Další možností je ruční dermatoskop, kterým se kontrolují jednotlivá znaménka osvětlenou 10x až 20x zvětšující lupou. Digitální dermatoskop přináší kontrolu jednotlivých znamének ve vysokém optickém rozlišení, archivací fotografií a možností porovnání v čase.

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát pro vyšetření digitálním dermatoskopem?

Průběh vyšetření

Vyšetření je vhodné pro každého

Vyšetření znamének celoplošným skenováním těla je vhodné pro každého, kdo nepodceňuje prevenci rakoviny kůže. Vyšetření mohou podstoupit i děti, které jsou již schopné několik minut klidně stát. Rychlost, komfort a preciznost ocení nejvíce ti, kdo mají více než dvacet znamének. Při použití ostatních metod nemusí být sledování u tak velkého počtu znamének a jejich změn v čase zcela účinné. Snadno může dojít k přehlédnutí. Navíc pokud chybí uložený zvětšený snímek, není snadné vyhodnotit změny, ke kterým došlo v čase.

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře