Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Solárko po augmentaci

Uzivatel
4. 7. 2007 · Poslední odpověď: 4. 7. 2007

jsem 4týdny po augmentaci,mohu do solárka s přelepenými jizvami nebo s podprsenkou?

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 4. 7. 2007
Dobrý den, pokud si budete jizvičky chránit - nejlépe aplikací krému s vysokým SPF faktorem 30 a výše, můžete bez obav do solárka

Související dotazy

Péče o dítě měsíc po augmentaci

Eva337560
Eva337560
29. 2. 2016 · Poslední odpověď: 7. 3. 2016

Dobrý den, prosím o informaci ohledně rekonvalescence po augmentaci. Jsem 4 týdny po, mohu již začít plně pečovat o 11 kg dítě (tím myslím zvedání, nošení na prsou s možností že mě i mimčo bouchne). Nechci pokazit výsledek, proto se raději ptám, zda již mohu fungovat na 100% nebo ještě raději vyčkat. Průběh hojení mám bez komplikací. Jen mi při zatnutí svalu prso jakoby cukne (mám anatomický implantát Mentor částečně pod svalem). Děkuji Vám za odpověď

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Nejlepší odpověď
Vážená, zásady zátěže po augmentaci mají jisté standarty, však zátěž pooperační může být limitována – např. umístěním implantátu aj., jednoznačné odpovědi se dočkáte jen u lékaře, který operaci prováděl, na toho se obraťte s dotazem, konkrétní odpovědí od lékařů, kteří Váš problém neznají – se dočkat můžete, ale mohou být zcestné.

S pozdravem prim. MUDr.B.Vřeský
Reklama

Najít další otázky

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi