Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Vždy sem měla malá a pevná prsa, ale po dlouhém kojení mi i ...

Jsem po zákroku Stojí to za to
marule758243
marule758243
Vytvořeno: 12. 11. 2018 · Aktualizováno: 21. 1. 2019

O lékaři

Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Vždy sem měla malá a pevná prsa, ale po dlouhém kojení mi i ...

Příběh

Vždy sem měla malá a pevná prsa, ale po dlouhém kojení mi i ty malá prsa spadly a zůstala jen povislá kůže.Po letech tajného přání a sledování práce plastických chirurgů jsem se konečně odhodlala k objednání ke konzultaci.Tak jsem tedy vyrazila, na první klinice jsem nebyla moc spokojená a byla jsem zklamaná ...a tak jsem na doporučení zkusila plastickou chirurgii Leticia a pana doktora Petra Hýžu. Neskutečně mě zde překvapili, pan doktor mě přivítal s úsměvem a s jeho profesionalitou mi vyrazil dech..- vysvětlil mi úplně vše co jsem chtěla. Moje přání bylo mít přirozená prsa a hlavně k mé postavě, nic velkého.Protože hodně sportuji, domluvili jsme se na implantátech Ergonomix značky Motiva o vel.425ml. Pan doktor mi prsa nakonec ukázal i prsa na 3D scanneru. Všechny moje pochyby byly po konzultaci a ukázce na scanneru pryč a já se ihned objednala na zákrok. V den zákroku jsem celá nervózní přijela na kliniku a tam to už šlo ráz naráz ?a já se probudila s mým vysněným dekoltem?.Bolest byla, ale nic co by se nedalo vydržet, sestřičky byly úžasné a staraly se o mě jako o princeznu. Hned na druhý den jsem byla propuštěna domu,kde jsem odpočivala a dodržovala klidový režim. Po 14 dnech už jsem pracovala a zpět do posilovny jsem se vracela po 4 týdnech, samozdřejmě jsem poslouchala svoje tělo a dělala jen to, co mi dovolilo. Po 6 týdnech už plna sil jedu na 100% a ani nevím, že jsem na nějaké operaci byla. Jizvičky minimální a krásné, prsa měkká a úžasné. Pooperační prádlo zn.Lipoelastic a zn.Maam jsem nosila 6 týdnů (nosim stále na noc,i když nemusim ;) ) Takže chci dát ještě jednou velký dík nejen panu doktorovi Petru Hýžovi za neskutečnou práci, přístup a vše, ale i všem sestřičkám a anesteziologovi ..:) Slečně z Motiva, se kterou jsem také stále v kontaktu na IG :)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

tesisi
tesisi

· Brno

· 21. 1. 2019

Krásná prsa, můžu se zeptat, když jak vypadaly po cca 10 dnech? Mám Mentor 375cc a před operací jsem měla podobné prsa jako vy a teď mi přijdou strašně velké, natekle tak se pořád bojím, aby tak nezůstaly. Změnšily se vám, když opadl otok? Děkuji

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Podělte se o svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.