Léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie

Autor:

Ošetření plazmaterapií je vhodné při vypadávání vlasů, po hormonální léčbě, po porodu, při zátěžových a stresových situacích a u mužů ke zpomalení plešatosti. Dokáže navrátit ztracené sebevědomí a tělu přirozeným způsobem obnovit hustotu vlasů.


Průběh

Klientovi se odebere malé množství krve (10ml) a po odběru se pomocí centrifugy oddělí plazma od ostatních složek krve a poté se aplikuje injekčně do vlasové pokožky. Cely zákrok trvá cca 30 minut. Po ošetření ihned klient odchází a může se zapojit do běžného denního režimu, bez známek prodělaného zákroku, bez jakéhokoli omezení. Výhodou tohoto ošetření je, že nemá žádné vedlejší účinky, jelikož se do těla nedostává žádná chemie nebo cokoli navíc, pouze tělu vlastní plazma.

Lidská plazma má v sobě již obsažené růstové faktory, které podporují další růst vlasů i tam, kde jiné metody obnovy vlasů selhávají. Plazmaterapie je certifikována a schválena legislativou ČR.

plazma

Kontraindikace

Hepatitida, HIV pozitivita, porucha krevní srážlivosti, zánětlivé stavy pokožky hlavy.

Doporučený počet opakování

Zákrok je vhodné opakovat 2 - 3x. Přesný počet zákroků však záleží na konkrétní diagnóze klienta.

Délka výsledného efektu

Účinek ošetření je dlouhodobý, po dosažení požadované obnovy vlasů doporučujeme terapii alespoň 1x ročně opakovat, aby se efekt zachoval.

Autorem článku je MUDr. Samková

Aktualizováno: 20.6.2016

Související recenze a zkušenosti

Plazmaterapie – vypadávání vlasů

100% spokojeno. 11 recenzí pacientů.

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní