Klinika nabízí služby z oblasti korektivní dermatologie a bezbolestné liposukce. Svým klientům nabízí také výživové poradenství či spánkovou laboratoř. Patří k předním estetickým pracovištím.
Aktualizace: 14. 10. 2020

Navigace

  • Úvod
  • Průběh
  • Kontraindikace
  • Doporučený počet opakování
  • Délka výsledného efektu

Úvod

Ošetření plazmaterapií je vhodné při vypadávání vlasů, po hormonální léčbě, po porodu, při zátěžových a stresových situacích a u mužů ke zpomalení plešatosti. Dokáže navrátit ztracené sebevědomí a tělu přirozeným způsobem obnovit hustotu vlasů.

Průběh

Průběh

Klientovi se odebere malé množství krve (10ml) a po odběru se pomocí centrifugy oddělí plazma od ostatních složek krve a poté se aplikuje injekčně do vlasové pokožky. Cely zákrok trvá cca 30 minut. Po ošetření ihned klient odchází a může se zapojit do běžného denního režimu, bez známek prodělaného zákroku, bez jakéhokoli omezení. Výhodou tohoto ošetření je, že nemá žádné vedlejší účinky, jelikož se do těla nedostává žádná chemie nebo cokoli navíc, pouze tělu vlastní plazma.

Lidská plazma má v sobě již obsažené růstové faktory, které podporují další růst vlasů i tam, kde jiné metody obnovy vlasů selhávají. Plazmaterapie je certifikována a schválena legislativou ČR.

Kontraindikace

Hepatitida, HIV pozitivita, porucha krevní srážlivosti, zánětlivé stavy pokožky hlavy.

Doporučený počet opakování

Zákrok je vhodné opakovat 2 - 3x. Přesný počet zákroků však záleží na konkrétní diagnóze klienta.

Délka výsledného efektu

Účinek ošetření je dlouhodobý, po dosažení požadované obnovy vlasů doporučujeme terapii alespoň 1x ročně opakovat, aby se efekt zachoval.

Autorem článku je MUDr. Samková

"Informace, které jsou uvedeny na této webové stránce, jsou pouze informativní a nikdy nenahradí informace, které by Vám měl poskytnout Váš estetický lékař, kosmetický chirurg nebo estetický specialista. Pokud zvažujete podstoupit jakoukoli lékařskou léčbu nebo zákrok (také v případě pochybností nebo dotazů), obraťte se přímo na svého odborného lékaře, který Vám poskytne odpovídající informace. Společnost Estheticon neschvaluje ani nedoporučuje žádný obsah, postup, produkt, názor, zdravotnický personál ani jakékoli jiné materiály a informace uvedené v jakékoli části této webové stránky."