Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie

Stojí to za to
80 %
Stojí to za to
Na základě 4 příběhů
Průměrná cena
10.833 Kč
Průměrná cena
Podle 50 odborníků
  • Není nutná anestézie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku 1–3 hodiny
  • Nevyžaduje klidový režim
  • Efekt viditelný po 1 měsíci
  • Trvalé výsledky

Co je to léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie?

Plazmaterapie se využívá k léčbě vypadávání vlasů. Používá se vlastní krevní plazma bohatá na destičky (PRP). PRP je látka odebíraná z vaší krve a vstřikovaná do pokožky hlavy, která pomáhá léčit tělesné tkáně, včetně folikulů, ze kterých vám rostou chloupky. PRP je extrahován z krve pomocí mechanismu podobného odstředivce, který může oddělit látku od krve a zvýšit koncentraci specifických proteinů, které podporují hojení a růst.

Nejprve se odebere krev

Co je léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie?

Ihned po ošetření je možné se zapojit do běžného režimu

Vypadávání vlasů a ztenčení vlasů jsou běžným problémem a to nejen mužů, ale i žen. Obzvláště časté je to po dosažení věku 50 let nebo v důsledku stresu. Existuje mnoho způsobů, jak bojovat s vypadáváním vlasů s různou úrovní spolehlivosti a úspěchu. Některé však vycházejí z vědy a léčba je tak spolehlivější.

Klientovi se odebere malé množství krve (10 ml) a po odběru se pomocí centrifugy oddělí plazma od ostatních složek krve a poté se aplikuje injekčně do vlasové pokožky. Celý zákrok trvá cca třicet minut.

Po ošetření ihned klient odchází a může se zapojit do běžného denního režimu, bez známek prodělaného zákroku, bez jakéhokoli omezení.

Plazmaterapie je certifikována a schválena legislativou ČR.

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát?

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na léčbu vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie?

Ne všichni jsou vhodnými kandidáty

Ošetření plazmaterapií je vhodné při vypadávání vlasů, po hormonální léčbě, po porodu, při zátěžových a stresových situacích a u mužů ke zpomalení plešatosti. Dokáže navrátit ztracené sebevědomí a tělu přirozeným způsobem obnovit hustotu vlasů.

Tato léčba však není určena pro každého. Mezi kontraindikace patří hepatitida, HIV pozitivita, porucha krevní srážlivosti či zánětlivé stavy pokožky hlavy. Před zahájením terapie je vždy nutná konzultace s lékařem.

Bibliografie

NCBI, Platelet-Rich Plasma in Androgenic Alopecia: Myth or an Effective Tool [online]. Dostupné na: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4134641/ [Datum: 14. ledna 2021].

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře