Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)

Hyperhidróza může být konstituční nebo symptomatická: při chronických infekčních nebo endokrinních chorobách, periferních neuropatiích atd. V pubertě, klimakteriu a graviditě je hyperhidróza podmíněna hormonálně. K léčbě se používají kosmetické deodoranty s antihidrotickými přísadami, koupele v dubové kůře nebo roztoku octanu a vínanu hlinitém. Po koupeli se aplikují různé minerální zásypy. U hyperhidrózy na dlaních a ploskách nohou se osvědčila iontoforéza s neodvápněnou vodou z vodovodu.

Aktualizováno: 15.4.2013

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení) - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Odstranění nadměrného pocení pomocí Body-Jet a laseru

Spokojený/á

Velice děkuji panu doktorovi Horynovi a jeho týmu. Trpěla jsem nadměrným pocením v podpaží a díky metodě, na kterou se se v Grand Clinic v Praze specializují, mám po potížích. Žofie Kočičková

Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení) - Ceny

Ceny od 13 100 Kč
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
MUDr. Šárka Běrská
Opava, Olomouc
Ceny od 5 000 Kč
obvykle do 7 000 Kč
MUDr. Šárka Běrská
Ceny od 8 000 Kč
Medica Aesthetica
Ceny od 7 000 Kč
obvykle do 18 000 Kč
MUDr. Pavel Hlava CSc.
Ceny od 11 000 Kč
Mediestetik, skupina klinik

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní